Mans pašreizējais vakuuma avots un nelielas pārdomas par šo tematu

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113

  1. Kad runa ir par vakuuma avotiem laboratorijasf



    Kad runa ir par vakuuma avotiem mājas laboratorijai, diemžēl lēti varianti ir grūti pieejami. Ja vēlaties patiešām labu laboratorijas vakuumsūkni, rēķinieties, ka par lietotu minimāli labu izstrādājumu nāksies samaksāt 500 ASV dolāru. Lielākajai daļai no mums, mājas entuziastiem, nav tik daudz naudas. Mēs iztiekam ar atkārtoti izmantotiem;
    1. Rotējoši lāpstiņu vakuumsūkņi, kurus visbiežāk izmanto, lai žāvētu ūdeni no gaisa kondicionēšanas sistēmām un atklātu noplūdes. Galvenā problēma ar šāda tipa sūkņiem ir tā, ka viss gaiss un gāze, ko izsūknējat no tvertnes, nonāk sūkņa eļļā un diezgan ātri sabojā blīves un bojā eļļu. Dažas ķimikālijas sabojāja eļļu 1 brauciena laikā, kas bija īsāks par 4 stundām. Esmu iznīcinājis pāris lētu.
    2. Ir diafragmas sūkņi, kas pēc izmēra un enerģijas patēriņa ir līdzīgi rotācijas lāpstiņu sūkņiem. Tie neizmanto eļļu, tāpēc tiem nav šīs problēmas, bet tie neveido ļoti spēcīgu vakuumu. Nepietiekami, lai būtu noderīgi.
    3. Ķīnas uzņēmumi, piemēram, Vevor, ražo mazus diafragmas sūkņus ķīmijai. Iekšpusē tie būtībā ir akvārija sūkņi, un tiem ir ļoti maza tilpuma attīrīšanas spēja, bet tie var tikai nedaudz izveidot izmantojamu vakuumu statiskai slodzei, un to cena sākas no aptuveni 175 ASV dolāriem.
    Lūk, ko es pašlaik izmantoju, 2 pakāpju diafragmas sūkni, kas ir savienots virknē. Tas bija apmēram 30 $ Amazon, bet aliexpress ir par 20 $. Tas darbojas no 24 voltu strāvas adaptera, kas man bija apkārt, bet $ 15 uz Amazon iegūsi patiešām pārspīlētu, $ 10 uz aliexpress, tāpēc $ 30-40. Es to liku uz sīkrīku ( Man ir vairāki), un tas velk -28 "hg. Ūdens vārās pie 100°f, nevis 212 (37,8C, nevis 100) pietiekami, lai strādātu ar lielāko daļu parasto šķīdinātāju destilācijai, vakuuma filtrēšanai un desikācijai..just domāju, ka es parādītu lētu alternatīvu gabalam, kas iet ar pamata komplektu.
    ZyH6Inc27z
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es aizmirsu Venturi vakuuma avotus. Daži maksā 300 dolāru un vairāk, un jums ir jābūt tekošam ūdenim. Tiek ražoti lēti, bet es neesmu pārliecināts, vai tie ir piemēroti šim uzdevumam. Arī šis sūknis vienā pusē velk -23 "hg, tāpēc to var izmantot kā 2 vakuuma avotus, turklāt, darbinot otru sūkni tiešsaistē, tas ir 1/10 no viena diafragmas sūkņa tilpuma. Tas ir ļoti kluss.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Es 3d izdrukāju asperatora vakuumsūkni, un tas ir savienots ar elektrisko ūdens sūkni, kas pārstrādā ūdeni spainī. Man vēl nav bijusi iespēja to izmantot. Tās skaļi. mans mazā eļļas aku vakuums ir diezgan daudz cepts. Slāpekļskābe dara numuru uz tiem
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Arī Hcl. Patiesībā jebko. Man ir viens diafragmas sūknis, kas būtībā ir puse no tā, un tas ir pārāk skaļš, lai darbotos naktī. Arī šis ir skaļš, ja pieslēgts tikai vienai pusei, bet, pievienojot otru daiphramu, tas kļūst par 20 dB klusāks.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
es saņēmu vevora lētāko,,, smieklīgi, ka tas ilga apmēram pusgadu, izmantojot pāris reizes nedēļā. Parasti mmc brīvās bāzes filtratgionam vai vakuumdestilācijai. Droši vien man paveicās
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es esmu saglabājis tās dzīvas kādu laiku, ,varbūt arī 6 mēnešus, tas bija 4 stundu destilācija, kas vienu nogalināja, un vakuumdestilācija * kaut kas, kas bija ļoti skābs, ja man būtu patiešām labs slazds vai 3, tas būtu izturējis 5 reizes ilgāk.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Esmu secinājis, ka augstu bolingu savienojumu destilēšanai un sūkņa izmantošanai ar korozīviem vai šķīdinātājiem, kas ietekmē sūkņa veselību, ir labāka, tīrāka un kopumā rentablāka ideja iegādāties lētāko maiņstrāvas vakuuma eļļas sūkni un, kad tas nomirst (pārstāj ieslēgties), vienkārši izmest to un iegādāties jaunu. Nav vajadzīgi smalki pancēti sūkņi ar ķīmiski izturīgām detaļām, tie maksā pārāk dārgi, tos joprojām nepieciešams uzturēt, detaļas dažkārt ir arī grūti iegādāties, ja neesat reģistrēta fiziska persona.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Esmu dažus no tiem nolicis. Nav pieejamas daļas 60 ASV dolāru vērtajam vevora 1/4 ZS 3,5 cm3 sūknim. Man patīk šie mazie līdzstrāvas vakuumsūkņi - pieslēdz otru pusi, un tas ir kompresors. Pagājušajā naktī ar šo kompresoru es uzspridzināju bērnu piepūšamo gaisa krēslu. Pagāja mūžīgi (15 minūtes), bet šie sūkņi nepārvieto lielu tilpumu. Es domāju, ka tas varētu uzpūst manu riepu, ja es mēģinātu.
 

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 11, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Kā ar šo detaļu apstrādi no teflona? Ar manu eļļas sūkni notiek tā, ka iekšpusē esošais slīdošais plastmasas vārsts uzsūc šķīdinātājus un izplešas, un tad iestrēgst. Šo detaļu no teflona ir viegli apstrādāt ar mājas darbarīkiem (tās burtiski ir divas plāksnītes ar atsperēm iekšpusē), bet es neesmu pārliecināts par to, cik labi teflons darbosies, jo tas ir daudz mīkstāks nekā jebkurš materiāls, no kura ir izgatavots vārsts.
Un metāla detaļas - varbūt tās var pārklāt ar niķeli, lai nodrošinātu izturību pret koroziju?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Abiem maniem rotācijas vēnu sūkņiem ir teflona lāpstiņas, problēma ir tā, ka eļļa sabojājas un jūs zaudējat vakuumu, un ir daži mazi vārsta korpusa caurumi, kas mēdz aizsērēt.
 
Top