MANS PĒDĒJAIS POSTS!

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Lūk, mans pēdējais amats man ir tik skumjš, bet es nevaru paciest kādu uzvedību, kad mans vienīgais mērķis ir dalīties un palīdzēt.

Es vairs neko nepublicēšu vai nepalīdzēšu nevienam, izmantojot PM vai jebkādā citā veidā, ko jūs panācāt, šādi izturoties pret altruistiskiem cilvēkiem bez jebkāda veida ekonomiskām vai personīgām interesēm, tikai pamudinājums dalīties pieredzē. Varētu būt iespējama situācija, ko foruma administratori varētu apsvērt, lai mēģinātu izvairīties no nākotnes, ja viņi to uzskata par lietderīgu. Jebkurā gadījumā jūs dzīvosiet bez manis neuztraucieties viss būs kārtībā.
Veiksmi un paldies.

Iemesli un fons šīs informācijas, ja interesē:

 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Nevajag tā btcboss, jūsu amati ir lieliski, un tos novērtē daudzi lietotāji.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Žēl, ka viņi aiziet, jo mēs zaudējam ļoti nozīmīgu foruma dalībnieku. Paldies par jūsu sintēzi un palīdzību. Jūsu raksti man personīgi vienmēr ir palīdzējuši un strādāju.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
btcboss2022

Paldies par visu jūs pārsteidzošu amatu. Es domāju, ka daudzi cilvēki ir guvuši labumu no visas gudrības, ko jūs ieguldījāt šajā forumā. Ir skumji dzirdēt, ka jūs aizejat. Drošs ceļojums. Uzmundrināt.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Neesmu šeit ieradies, lai piemēram, teiktu, ka esi labākais, vai kāpt tev pakaļā, bet es domāju, ka ir daudz cilvēku, kuriem ir izdevīgi, ja tu dalies informācijā par šīm lietām. Es izlasīju jūsu atsauci. Es nesaprotu, kāpēc cilvēki varētu sūroties uz labi ikvienu per se par to, ka viņi paši neveic sintēzi. Kuru interesē, ja informācija, ar kuru dalās, ir pareiza un ja viņi izprot reakcijas mehānismus un, iespējams, var kādam tālāk palīdzēt sintēzes procesā, sniedzot zinošus ieskatus par to.

Kas attiecas uz to, ka jūs pametāt vidusskolu... Labākie cilvēki, kurus es pazīstu un kurus uzskatu par īstiem draugiem, gadiem ilgi cieta skolas dēļ. Tas attiecas arī uz mani. Lielākā daļa no viņiem tā arī nekad nepabeidza vidusskolu, un man tas varētu būt pilnīgi vienalga. Ja kāds tev saka, ka esi stulbs tikai tāpēc, ka tev nav ņurdīga diploma, viņš ir muļķis. Viņi kompensē savu garlaicīgo dzīvi ar šo vienu vienīgo lietu, lai mēģinātu padarīt sevi interesantākus par citiem.

Mēs visi mācāmies jaunas lietas katru dienu, un no manas personīgās pieredzes? Skolā es nekad neko neesmu iemācījies. Būtībā visu, ko es zinu, es iemācījos pats. Jā, es zinu, tas izklausās muļķīgi, vai ne? Kāpēc mēs gadiem ilgi tērējam savu dzīvi, ieslodzīti bērnudārza cietumā, nespējot neko ietekmēt, tā vietā, lai īstenotu savas patiesās intereses. Tas ir tikpat muļķīgi kā pats karš pret narkotikām.

Tas ir atkarīgs no jums, bet es domāju, ka mums visiem būs labāk, ja palīdzēsim cits citam. Tas attiecas arī uz jums un ikvienu citu, kas dalās savā pieredzē un informācijā par šīm lietām. Cilvēki, kuri nāk šeit tikai tāpēc, lai saņemtu šīs lietas lietošanas pamācības pavārgrāmatu ar precīziem mērījumiem par visu, ko viņi dara, ir idioti. Mums viņi nav jāfiltrē. Mums nav jākļūst par reddit moderatoriem un jāaizliedz katrs no viņiem. Vienkārši dodiet viņiem laiku. Viņi paši sapratīs, ka nav spējīgi to darīt, iztērēs kaudzi naudas stikla traukiem tikai tāpēc, lai tos izmestu.

Visiem, kas ir tādi. Esi sezonas beigu varonis un atdod stikla traukus kādam, kurš tos patiešām izmantos. Paldies!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pēc daudziem lūgumiem (par ko esmu ļoti pateicīgs) un pēc tam, kad esmu to aukstasinīgi pārdomājis, esmu nolēmis atkal publicēt publiski.
Patiesībā es praktiski to pašu darīju privāti, bet, manuprāt, nav godīgi, ka pēc noteiktu procesu publicēšanas neatbildu uz šaubām par tiem.
Esmu arī nolēmis ignorēt negatīvos komentārus un muļķības, kas tur varētu būt.
Es centīšos pamazām atbildēt uz neizlemtajiem jautājumiem, kas ir radušies šajā periodā.

Tātad esmu atpakaļ, liels paldies jums visiem!
 
Top