Nano RP/I reducēšana pseidoefidrīna?

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Kamēr nevarēšu dabūt rokās dažus prekursorus, p2p man nav iespējams. Tāpēc es vēlos izmēģināt neliela mēroga reducēšanu, izmantojot RP/I, un atradu kolēģa vārdā Curbshot rakstīto. Ir godīgi vairāk cilvēku pret iepriekš minēto rakstīt up un galvenais iemesls ir tas, ka šodienas tabletes ir daudz grūtāk tīrīt nekā tie, ar kuriem viņš strādāja, kad viņš rakstīja to up. Nu es esmu pārliecināts, ka esmu iztīrījis savu pseido līdz laboratorijas pakāpei, un esmu ieinteresēts uzzināt, vai kāds ir pazīstams/pieredzējis ar šo metodi, un, ja jā, vai jums ir kādi padomi?
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Savulaik mani piesaistīja šī sintēzes metode, bet es to nekad neveicu. Pēc visa tā elles, ko mēs piedzīvojam, lai pareizi iztīrītu tabletes šāda veida reakcijām, es nolēmu, ka manās interesēs būtu paļauties uz metodēm, kurām ir daudz lielāka citu cilvēku piekrišana un arī lielāks atbalsts iepriekš uzdoto jautājumu un atbilžu veidā, ko sniedz tie, kuri kļūdījās vai kuriem bija nepieciešami papildu paskaidrojumi par noteiktiem jautājumiem. Es izlasīju daudz komentāru par H2O2 izmantošanu reakcijas uzsākšanai, un tie visi bija negatīvi. Curbshot metode arī neveic nekādas pūles, lai noteiktu reakcijas temperatūru. Šajā metodē ir pārāk daudz mainīgo lielumu, lai būtu pārliecināts, ka tā darbosies pareizi. Lai gan jūs, iespējams, iegūsiet kādu rīku, esmu pārliecināts, ka, pieliekot tikai nedaudz vairāk pūļu, jūs varat palielināt iznākumu un kvalitāti, izmantojot citu metodi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Fosfora/jodiskā skābe ir metode, un kas-huis-vārdi uzrakstīt ir "Tek", kāpēc jūs nelasāt vēl 5 rp/I teks? Jūs atklāsiet, kas ir svarīgākās daļas un kas ir mazāk svarīgi aspekti.
 
Top