"Jaunās zāles" uz ielas.

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Es esmu no valsts, kurā nav bagāta zāļu tirgus. Vienmuļš tirgus, ātrums, kokaīns, zāle, mdma. Un es domāju par dažu "jaunu" narkotiku ievešanu cilvēkiem. Es nedomāju jaunas kā tikko atrastas un izgatavotas narkotikas vai narkotiku kombinācijas, es domāju jaunas kā tādas, kas nekad nav bijušas vairumtirdzniecībā uz ielām. Piemēram, mefedrons šeit nekad nav bijis. Neviens to nepārdeva, un nevienam nebija liela tā daudzuma, lai to izplatītu, varbūt tikai mazāks daudzums, ko viņi uzskatīja par eksotisku un par to prasīja daudz vairāk. Tas bija pirms pāris gadiem, un kopš tā laika neviens to nebija redzējis, nemaz nerunājot par pārdošanu. Mana doma bija tāda, ka es iegūstu, piemēram, mefedronu un pārdodu to dārgāk, nekā vajadzētu, jo zinu, ka cilvēki nobīsies par jaunu narkotiku uz ielas un pirks tonnām. Bet tomēr es nezinu, jo es esmu no maza rajona, un es domāju, ka šī ziņa var pārāk ātri izplatīties nepareizo cilvēku ausīs, federāļiem un konkurencei uz ielas.
Es labprāt uzklausītu kādas domas!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Sveiki, šeit jūs varat atrast savu ceļu uz mefedrona izgatavošanu paši un gūt lielāku labumu. Ja jūs vēlaties šo produktu, kāds jums to piedāvās, bet, vai jūs maksāsiet tūkstošus par kg un riskēsiet diezgan daudz, vai maksāsiet simtiem par kg un neuztrauksieties par to, kā šī viela nonāks pie jums, tas ir jūsu ziņā. Es varu jums piedāvāt atbalstu jūsu labā es pilnveidošanas laikā, ja arī jums ir interesanti kļūt par "ķīmiķi". Ja tavs plāns ir iedzīvoties bagātībā, es labāk neiegrimtu svētajā zinātnē un varbūt pirktu jau izgatavotu, ko vien vēlies. Uz veselību!
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Tā ir ļoti gudra ideja, bet manā gadījumā ne tik ļoti tā vērta. Pieļauju, ka reaģenti un aprīkojums man izmaksās veselu laimi, un ar manu budžetu tas nav pārāk paveicams. Iespējams, es varētu kaut ko tādu darīt pēc tam, kad būšu pagatavojis dažas partijas, bet es tik daudz neskatīšos nākotnē. Paldies par jūsu domas un jūsu piedāvāto palīdzību!!
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ja gadās, ka atrodaties ES (arī tad, ja neesat, mazākā mērā), es varu jums apsolīt labas ziņas. Tā kā mana svētā misija ir galu galā nošķirt narkotikas no naudas, es ne tik ļoti vēlos kļūt bagāts, bet gluži otrādi. Es varu dot tev cerību, kamēr esi godīgs, kas tev nepieciešams partiju izgatavošanai nepieciešamās mācīties (protams, tu negribi izniekot kilogramu materiāla no muļķīgas kļūdas arī apsolīja vismaz pāris reizes), diezgan pieticīgas partijas ir tas, no kā tev jāmācās un ar ko tev jāpanāk panākumi, lai varētu iet lielākos tikai sper soļus ne garākus par savām kājām, jo know how uzkrāsies un vienmēr būs tavs. Ja jūs neesat ziņkārīgs par to, kas ir ieguvums, es varu pieņemt, ka jūs vai nu esat noraizējies (nav jēgas), vai vērts sev nepieciešams daudz vairāk, un tad varbūt stulbs. Padarīt desmitiem gramu katru dienu iet uz simtiem vienā partijā pie jūsu pirmā mēroga palielināšana (vienkārši saņemt manu padomu, jūs esat pelnījis iegādāties lielāku RBF, tas ir), ja ne vienkārši muļķīgi, jo jūs neizklausās nevēlas.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Es piekrītu Habjē. Nauda nav atslēga, bet tās nepieciešamība
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
ur maldos par eq un reaģentu izmaksām. ja jūs koncentrējaties uz mācīšanos 1., tad tas w8iill jums maksās 1 eiro, lai veiktu 1 kg mepehedrona, ieskaitot reaģentus un eq. :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
jums nav vajadzīgi prekursori, izmantojiet tos, kas atklāja veidu, kā sintezēt šādā veidā knwleedge ir atslēga, šeit ir ust atkārtot, nav nepieciešams pirkt prekursoru, ja jūs varat sagatavot, ka soome hoours no patiešām bāzes ingridients, kas coost 5% no recursor - ja nauda ir problēma. par pārliecināts, ka tā labāks veids, kā mācīties jebkurā gadījumā.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Izpratne, tad vēl lielāka izpratne un vēl lielāka izpratne ir galvenais. Es katru dienu veicu pētījumus par jaunām lietām, es atklāju jaunus vielu nosaukumus, to īpašības, un tie, kas tika atklāti (man) pirms vairākiem mēnešiem, tagad ir manā galvā, tāpēc vienmēr ir laiks.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Ja jūs piedāvājat vēl aktīvs, lai palīdzētu jauns šajā, es drīzāk iegūt to un mēģināt kļūt ķīmiķis ar labu produktu mefedrona 😀💎ja jūs vēlaties, lai turpinātu runāt mēs varam iet pm
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Ciktāl tas ir jūsu interesēs, uzmanieties man un negaidiet, ka katru dienu pārbaudīsiet manus ziņojumus. Ik pēc dažām dienām es mēdzu būt klāt, ne ilgāk kā nedēļu...
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tāpēc idk, cik daudz vairāk uzmanības jūs saņemsiet, salīdzinot ar jūsu reģionā izplatītu zāļu pārdošanu. Es galvenais ir vienkārši neveikt tik daudz tiešo darījumu. Vai jūs pazīstat kādu citu narkotiku tirgotāju, kas pirktu no jums? Vienkārši esiet uzmanīgi. Kad cilvēki saskaras ar laiku, viņi būs tendēti vērsties pret jums
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Jā, tieši par to es domāju. Vienkārši pārdodiet vietējiem tirgotājiem mazliet lielākā daudzumā, un nebūs nekādu problēmu. Man tiktu pievērsta liela uzmanība, jo, kā jau teicu, mans rajons ir ļoti mazs, nemaz nerunājot par manu pilsētu, un šāds sprādziens pāršalktu visu pilsētu. Ja godīgi, es ilgi nepastāvētu.
Paldies par jūsu pārdomām!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Es neesmu īsti pārliecināts, kas ir labāks, lai būtu bagāts tirgus, vai lai nebūtu :)
Ņemiet lietu ur rokās, lai jums būtu bagāts tirgus ur rokās. :)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Bet hoesntly tas deends uz pple. Vai viņi ir junkers vai connesseirs?
ja viņi raud par kvalitāti utt., tas ir labs lēmums importēt, bet, ja viņi saka, ka viss ir labi utt., un viņiem ir vienalga, ko viņi ņem, tas nebūs tā vērts, varbūt dažām personām, kuras jūs vērtējat, tas būs interesanti.
imo vienkāršs noteikums, lai novērtētu
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Es teiktu, ka tas ir abu veidu kombinācija. Joprojām domāju par kaut ko līdzīgu. Paldies par jūsu domām!
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Tad, iespējams, vislabākais veids ir incrashe cenas labākam produktam, bet lai noliktavā būtu arī sliktāks. Jums ir jāpielāgojas klientiem atkarībā no tā, cik daudz viņi ir gatavi tērēt.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Es piekrītu, ka noliktavā ir labs/ slikts produkts. Bija situācija, kad es devu bezmaksas labā produkta paraugus, bet, kad viņi lūdza vairāk, es viņiem devu mazāk iedarbīgo. Traki ir tas, ka viņi vispār neprasa cenu, ja produkts ir labs.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
šeit statistiķi ir kā atkarīgie, tie vienkārši nesaka neko negatīvu, ja produkta līmenis ir labs, tikmēr connesseuirs atradīs kaut ko, kas, viņuprāt, varētu būt labāks - smieklīgākais ir tas, ka parasti viņi pļāpā par vizuālajiem kristāliem haha. vienalga, un atkarīgajiem ir vienalga, pat ja tas būtu slikts, viņi tik un tā ņems.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Pamatojoties uz jūsu tēmām, es domāju, ka ielu bandas jūs atradīs daudz ātrāk nekā policisti.
 
Top