Jauns PMK 2503-44-8 process????!!!

hapax83

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Labdien,

Es esmu mēģinājis iegūt informāciju par jaunā pmk, kas tiek piedāvāts kā prekursors CAS 2503-44-8, pārstrādi, un es atradu kaut ko, kas mani satrauc.

CAS 2503-44-8 ir 3'',4''-dihidroksifenilacetons, tāpēc pirmā ideja varētu būt izmantot to kā parastu fenilacetonu un jūs iegūsiet vēlamo produktu ar pievienotu 3'',4''-dihidroksi, pareizi?
Iedomājieties, ka jūs mēģināt iegūt brīvbāzi, izmantojot, piemēram, NaBH4 reducēšanu, un tādā gadījumā jūs iegūsiet:

3,4-dihidroksimetamfetamīnu (HHMA) ref: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11559034/.

Tas ir galvenais MDMA metabolīts, tāpēc no PMK MDMA prekursora jūs iegūsiet kaut ko līdzīgu MDMA, bet ne īsto MDMA, kā tiek pieņemts.

Iespējams, pastāv process, ko es nezinu, jo neesmu ķīmiķis, lai pārvērstu to īstā MDMA, ja kādam ir vairāk informācijas... bet pašlaik tas ir tas, kas parasti varētu notikt, tāpēc esiet uzmanīgi.
Gadījumā, ja jūs to apstrādājat, piemēram, ar sārmainu hidrolīzi, lai izdzēstu hidroksilgrupu, jūs teorētiski iegūsiet P2P nevis MDP2P iespējams, ka es kļūdos, bet ir tas, kam ir vairāk jēgas.
Paldies.
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Šo prekursoru var izmantot, lai iegūtu 3,4 metilēndioksifenilacetonu. Taču iznākumi būs zemi, un galaprodukta izmaksas ir augstas, ir optimālāki sintēzes ceļi.

OH grupu nevar izdzēst, lai iegūtu nesubstituētu fenilacetonu.
 

hapax83

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Paldies nav labs produkts tad.
 
Top