Question Dīvains pieprasījums, SWIM vēlas metamfetamīnu ar sagrieztu, lai redzētu atšķirību starp tīru un sagrieztu metamfetamīnu

stuffinthings

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Es saprotu, ka tas nav populārs pieprasījums un ir pretrunā ar jūsu politiku, bet tas ir vairāk kaitējuma mazināšanai izpratnes griezumos, lūdzu, izņemiet, ja tas neatbilst izņēmuma statusam.

Buddy gribēja 2 g meth sajauc ar 1 g msm un pēc tam vēl 2 g uz 2 g attiecība. tas nav' kaut kas, kas ir vispārzināms manā kaklā mežu, tāpēc man bija jautājums, kā kāds varētu iet par to darīt acīmredzot viņš vēlas, lai varētu saprast atšķirību.

viņš teica, ka apakšā ir iesprūdis ūdens un tas nav pilnībā izkristalizējies. tā vietā, lai to izmēģinātu un kļūdītos, ja kāds zina, kā to izdarīt, vai jūs varētu palīdzēt paātrināt procesu, lai viņš zinātu, ko meklēt?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Aizejiet uz veselīgas pārtikas veikalu un iegādājieties sev kādu MSM tur ir 90? Pārējais pārsteidza ne pilnībā pārveidots slikts darbs UPS un zemākas prekursori ak un pH, kas ir freaking biedējošs dažreiz visas šīs lietas ir šāda ietekme.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ja jūs, puiši, temperatūra ir pareiza konvekcijas krāsns noņems MSM sakarā ar to, ka tas ir sublimācija padara to diezgan viegli atdalot.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ja man būtu kāds sēdošs, es to darītu. Acetons ir ļoti efektīvs, lai no metamfetamīna atdalītu tieši MSM. Neesmu pārliecināts, ka tas patiesībā noņem jebko citu. Kā norādīts. Msm kušanas temperatūra ir daudz zemāka nekā metamfetamīnam, tāpēc to var viegli atdalīt vairākos veidos.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Man šķiet, ka es redzēju, ka cilvēki mēdza sajaukt granulēto msm ar metamfetamīnu, pēc tam visu lēnām karsēja, līdz msm izkusa un izkristalizējās kopā ar metamfetamīnu. Senos laikos ar sarkano un dzelteno metu tas īsti nesajaucās. Ar jauno stiklu vajadzētu radīt līdzīgas šķembas. Es redzēju cilvēku, kas to darīja uz folijas. Pārliecinieties arī, ka MSM ir tīrs. Manuprāt, es dzirdēju, ka MSM no GNC ir vienīgais, kas ir dzidrs.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Es lasīju kādu darbu, kurā tika atdalīts, karsējot MSM sublimē
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Tikko atcerējos, ka tas bija izdevumā ar nosaukumu "Mikrograms". To mēdza izplatīt pa policijas iecirkņiem, lai pastāstītu par jaunākajiem busiņiem un jaunākajām kontrabandas metodēm. Publiski tas vairs nav pieejams, bet tieši tur es to izlasīju.
 
Top