Ozonolīze

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Sveiki,
Es gribu spēlēt litlle ar piperīna oksidāciju, man vajag dažas orientācijas un bīstamības konsultācijas .
Es redzu dokumentus, kuros apgalvots, ka no 1 g piperīna acetonā ar 5 % H2O, izmantojot ozonolīzi, iegūst 500 mg piperonāla ar 100 mg/h komerciālu ozona ģeneratoru, un tas aizņem 8 stundas. Un tad ekstrahē ar dietilēteri, bet dietilēteris nešķīst acetonā? vai man pēc reakcijas pabeigšanas ir jāaizpilda ar ūdeni un jāekstrahē? vai varbūt Piperonālu var dekantēt?

-Šī reakcija ir jāveic ļoti aukstā vannā?
-Man ir 10 g/h ozona ģenerators ar O2 ieplūdi, ar lielāku ozona daudzumu, piemēram, ar šādu, var šķelt daudz ātrāk? 1 g piperīna var sašķelt 6 minūtēs?
-Vai ir nepieciešams burbuļveidīgi mest šķīdumu vai tikai izlaist gāzi šķīduma virspusē un maisīt?
- Vai piperonāls var sadalīties, ja laiks ir pārāk ilgs?

Paldies
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Pilnībā atklājot, es to neesmu darījis, tāpēc varbūt lai kāds eksperts apstiprina, bet es iemetīšu savus 2 forintus
Cik man zināms, oksidācijas ir jutīgas pret laiku un temperatūru, es domāju, ka šī iemesla dēļ nepieciešama ledus vanna.
Lielāks ozona daudzums ne vienmēr nozīmē vairāk produkta vai ātrāk, tas var nozīmēt tikai pārmērīgu jūsu produkta oksidēšanos līdz oksidētākam stāvoklim.
Es domāju, ka jums būtu nepieciešams to burbuļot.
Ja mdp2p ir kāda norāde, tad jā, atstājot to gaisā un gaismā, tas sabojāsies.
Jūs ieviešat daudz modifikāciju esošajā procedūrā, ja mērķis ir kāds mf produkts, tad sekojiet pēc iespējas tuvāk, ja mērķis ir izspiesties un noskaidrot, tad dariet, ko vēlaties, bet, lūdzu, sagatavojiet ziņojumu!
Mēģiniet to dabūt pareizi ar izklāstītajiem nosacījumiem vai pēc iespējas tuvāk, tad es ieviestu modifikācijas, tas ir visizdevīgāk.
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
paldies cilvēks, es redzu video, kas promt ozonolīzi citā molekulā youtube un ķīmijas izmantot ekstrēmi aukstu vannu un apgalvo, ka var veikt -10 vai -70 celcius, un dont burbulis, tikai iet vienā kaklā gāzi 3 kakla kolba, tāpēc ozons tikai iet augšpusē maisīšanas šķīdumu. Bet jā, varbūt burbulis ir ātrāks un efektīvāks. Man patīk daži padomi, jo es zinu, ka var notikt sprādziens ar ozonu, šķīdinātāju un temperatūru.

Saite uz video
 
Top