P2P - Amfetamīns ?

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Kāds ir labākais veids, kā no p2p izgatavot amfetamīnu?
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
P2NP man ir grūtāk pagatavot. benzeldahīds ir īsta sāpju problēma i dotnt ir viena dzīvotspējīga sintēze. un nātrija nitrātu nitroehānam nav iespējams iegūt Norvēģijā. ja jums ir alternatīvi ceļi, kā tos iegūt, kurus es neesmu apsvērusi, es priecātos par palīdzību.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Nu, benzaldehīdu var pagatavot no benzilspirta, šeit forumā ir sintēzes apraksts. Nātrija nitrītu var pagatavot, reaģējot ar nātrija nitrātu (kas parasti ir pieejams kā cepšanas piederums), sēru un nātrija hidroksīdu vai ar kokogli karstumā. Jūs atradīsiet sintēzes videomateriālus youtube:
Bet es gribētu dzirdēt, kuru reakciju jūs izmantojat, lai iegūtu P2P, kas ir vieglāk nekā P2NP ražošana?
Citādi P2NP pārdod piegādātāji šeit forumā.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Tālāk parādīšu īsu sarakstu, kāpēc p2p ir viegli izgatavot. (ja vēlaties detalizēti, es labprāt izstrādāšu dokumentu par kopējo sintēzi no veikala precēm un zīmoliem, kas ir izmantojami gatavā P2P).
Ja es gribētu importēt P2NP, es varētu vienkārši importēt amfetamīnu. tas ir tāds pats risks un tikpat muļķīgi. tas nav tā, ka P2NP ir legāls, un katrs muitas aģents un policija ES zina, kas tas ir un ko tas izmanto. tāpēc jūs nevarat sūtīt 100 kg P2NP pa pastu un netikt pieķerts. es atsakos ticēt, ka kāds to jebkad ir darījis uz Norvēģiju un nav nonācis cietumā.


uzskaitītas visas P2P ražošanai nepieciešamās ķimikālijas.

1: etiķskābes anhidrīds (viegli, bet "grūti").

Etenonu var iegūt, veicot acetona pirolīzi.

CH3-CO-CH3 → CH2=C=O + CH4 /

etenonu izšķīdina etiķskābē, kas atrodas PTFE skaidiņās, lai iegūtu labāku virsmu.

2: dietilēteris (viegli)

izgatavots no etanola un sērskābes

3: benzilhlorīds - C3H3CH2CI (viegli)

toluola hlorēšana zilā gaismā (NE UV), jo UV ir pietiekami daudz enerģijas, lai pārrautu saiti. specifiskais 420-450 nm diapazons 12-18 W (3000 luminu maksimums).

4: Magnija skaidas (Viegli, man burtiski ir 2 tonnas tā, ja kādam ziemeļu valstīs ir nepieciešams, man projektam vajag tikai 1300 kg.

5: Pāris joda kristāli (Viegli).


Izolē no tinktūras vai nopērk no elementu kolekcijas un izrādi

6: Amonija hlorīds - NH4Cl (Viegli).


NH3 + HCl → NH4Cl (tas nozīmē bāzes un skābes neitralizāciju, kur presipitāts ir amonija hlorīds).

NH3 var iegādāties visos RW vai mājiņu veikalos, kas pārdod pārvietojamās tualetes, kā tualetes tīrīšanas/ attaisīšanas līdzekli.
hcl- baseinu veikals

7: Destilēts ūdens 2 L (viegli)


De-jonizators vai osmozes filtrs

8: Nātrija karbonāts (NaCO3) (no jebkura pārtikas veikala)

9: Nātrija hlorīds (NaCl) (no jebkura pārtikas veikala)

10: Nātrija metāls - (žāvēšanai) burtiski 100 veidi, kā izgatavot, sākot no ķīmijas līdz sadedzināšanai un elektrolīzei.


Izgatavots no magnija skaidām, nātrija hidroksīda, mentola kristāliem un "aromātisko gredzenu" nesaturošas minerāleļļas / hipoalerģiskas bērnu eļļas.
pēc tam pārkausēts 1,4 dioksānā, atkārtoti kausējot

11: žāvēts Epsom sāls (no dārzkopības vai pārtikas piedevu veikala)

žāvēta žāvētavā 250 grādu temperatūrā 4 stundas.

Tas ir arī skābes, metanols, etanols un HCL un CL2 gāze un dažas citas ķimikālijas, kuras nav vērts uzskaitīt, ja tas viss ir pieejams no baseinu piegādātājiem vai virsbūves darbu veikaliem, vai vispārējiem datortehnikas veikaliem.

.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Dude, tu taču nopietni nedomā par ketola lampas izgatavošanu savā amatieru laboratorijā, vai ne? Tas ir patiešām ļoti bīstami. Nedrīkst. Es zinu, ka Duga laboratorija to darīja kādā epizodē, bet pat viņa paša fani uzskatīja, ka viņš rīkojās pārgalvīgi, un kritizēja viņu. Vienkārši to nedari.

Turklāt, ja tas ir tavs plāns par 100 kg prekursora izgatavošanu... hobija projektam nelielos daudzumos: izklausās jautri (izņemot ketola lampu. Tā ir nāve pudelē). Komerciālam lietojumam: nē. Pārāk daudz kļūdu avotu un pārāk daudz darba. Es nedomāju, ka šī DIY pieeja ir īstenojama. Ja vēl pieskaita faktu, ka amfetamīna cena Skandināvijā ir aptuveni 6 eiro par g...
Bet, ja esi cieši apņēmies veikt šo patiešām looooong maršrutu, nevis atrast vārtsargu, kas saņemtu saprātīgu prekursoru sūtījumus, lūdzu, nevajag būvēt ketona lampas. Etiķskābes anhidrīdu var izgatavot, izmantojot daudz drošākas procedūras:
Lai kā to darītu, etiķskābes anhidrīds nav "viegls".

Turklāt es faktiski domāju, ka P2NP nav ne uzskaitīts, ne aizliegts. Atzīšos, ka nezinu precīzus likumus Norvēģijā, bet, skatoties ES narkotisko vielu prekursoru sarakstus, P2P tajos ir (parasti saīsinājumā BMK), bet ne P2NP. Tas mani pārsteidza, bet esmu pārliecināts, ka sarakstā neiekļautas ķīmiskās vielas importēšanas juridiskie replikumi nav tādi paši kā 1. sarakstā iekļautas narkotiskās vielas importēšana. Norvēģijā vai jebkur citur.
 
Last edited:

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Ketola lampa patiešām ir bīstama, ja jūs nesaprotat, kāpēc un kas notiek ķīmiskā vīzē, bet, ja tā ir pareizi izstrādāta, tā nav bīstama. un jā, Norvēģijā tikt pieķertam ar ķimikālijām ir daudz sliktāk nekā ar parastām narkotikām. Norvēģijā sods par narkotiku sintēzi = vismaz 13 gadi cietumā. ātri sameklējiet Google, un jūs redzēsiet, cik zems sods mums ir Norvēģijā par narkotikām. Par 22000 kg hašiša galvenais vīrietis saņēma 14 gadus cietumā. 200 kg kokaīna 11 gadi. draugu aizturēja par 28 kg tīra amfetamīna kontrabandu, viņš saņēma 6 gadus cietumā. norvēģijā likums ir atpalicis pēc aptuveni 1 kg jebkuras vielas, sods nav lielāks, tāpēc no 1 kg līdz 1 kg, sauksim to par 1 soda limitu, tad no 1 kg līdz 5 kg, tad no 10 kg līdz 50 kg un tā tālāk. no 10 kg līdz 100 kg papildu laiks ir minimāls, tāpēc, ja kāds pirmo reizi nolemj to darīt, var darīt to pareizi.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
bet, ja jums ir labs acetilhrorida izgatavošanas veids, es varu veikt šīs procedūras novērtējumus. Mani satrauc tas, ka mēs runājam par desmitiem tonnu bāzes ķīmisko vielu, lai to izgatavotu, tāpēc man ir vajadzīgi ceļi, kas samazina ķīmisko vielu nepieciešamību. ketola lampa nozīmē, ka es varu izgatavot etiķskābes anhidrīdu - no ūdens un nātrija bikarbonāta.
Es piekrītu, ja man būtu uzticams P2NP piegādātājs, tas būtu labākais. bet es baidos, ka atrast šo personu būs ner līdz neiespējami. man arī jāiesaista kuģniecība, kas dod policijai vieglu veidu, kā mani atrast. tāpēc ir tik daudz jautājumu, kas jārisina, lai importētu ar panākumiem. es, piemēram, neredzu nekādu iespējamu veidu, kā to izdarīt. pirmā problēma ir kuģniecība un adrese, kur saņemt pakas. Otra problēma ir maksājums, ir pārāk daudz policijai atstāto pavedienu. tas arī nozīmē, ka arī Interpool var atrast sūtījumus. būtībā, jo vairāk iesaistīto valstu, jo lielāka ir iespēja, ka kāds to uzzinās, arī resursi, kas tiek izmantoti lietas atrisināšanai, ir jo lielāki, jo vairāk iesaistīto policiju. ja kādam ir kādi padomi, kā atrisināt šo problēmu, es ļoti labprāt samaksātu par šīm zināšanām.

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Klausieties, ketola lampai ir nepieciešams caur karstās spirāles caurlaidi izlaist īpaši viegli uzliesmojošus acetona tvaikus (un saražotos metāna tvaikus) neatkarīgi no tā, cik daudz par to esat lasījis internetā un cik labi, jūsuprāt, izprotat šo procesu.
Jebkura ketola gāzes noplūde (kas var notikt caur plaisām stikla traukā, izžuvušu vai slikti izvēlētu savienojuma eļļojumu, slikti izstrādātu dūmvada ventilāciju vai jebkuru citu sīku defektu ierīcē) ir absolūti bīstama dzīvībai. Iedarbība ir ilgstoša, tāpēc pirmās vienu vai divas dienas jūs, iespējams, jutīsieties labi, bet pēc tam, tiklīdz staigāsiet vai kustēsieties, sāksies aizdusa. Tas galu galā novedīs pie hospitalizācijas, un jums būs neatgriezeniski intersticiāli plaušu bojājumi, kas padarīs jūs nespējīgu uz mūžu. Vienīgā dzīvotspējīgā ārstēšana ir plaušu transplantācija. Un tas ir tikai tad, ja esat pakļauts nelielai noplūdei. Ja notiktu tā, ka lampa eksplodētu, dzirksteļojot spolei, noplūde būtu masīva un varētu izraisīt ātru, sāpīgu nāvi bez izredzēm izdzīvot pat slimnīcas aprūpē.
Tāpēc pat universitāšu laboratorijas parasti neļauj veikt šo procedūru. Es nekad to neuzņemtos, un, ja es veiktu uzstādīšanu, es, visticamāk, zaudētu nervus, kad grasītos pagriezt lampas slēdzi. Tie ir mani desmit centu, kā arī daudzi citi.
Un jā, acetilhlorīds var būt kūtrs un, iespējams, prasa pirkumu, bet jūs varat izvēlēties arī sēra+bromīna ceļu. Broms ir pietiekami bīstams, lai ar to muļķotos, ja jūs meklējat briesmas :).

Un tu esi apņēmības pilns ražot narkotikas valstī, kur narkotiku ražošana saistīta ar lielākiem riskiem un augstākiem sodiem nekā vienkārša izplatīšana? Nav tā, ka es nevaru saprast vēlmi ķerties pie ķibelēm, bet uzņēmējs manī sacēlās. :)
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
tikai tāpēc, lai mums visiem būtu skaidrs. nepadariet šo lampu. es piekrītu

kā sods ir vienkāršs. pirkt un importēt narkotikas tālākpārdošanai = 99,8 % iespēja tikt apcietinātam. būt gudram un ražot pašam = 95 % iespēja tikt apcietinātam. es izvēlos mazāko risku. ;)
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
I would recomend looking at china for prekursori, atrast pamestu pastkastīti that isnt blatantly pie pamestas mājas un nosūtīt to tur bez paraksta. mana valsts ļauj pievienot piegādes norādījumus, tāpēc es iet "atstāt pastkastītē". Varētu arī nopirkt pastkastīti, atrast tai piemērotu vietu un tad pievienot vēstuli ar kaimiņu numuru un izlikt to naktī pirms piegādes. Skatieties sūtījuma izsekošanu (ar vpn u.c.), un jūs zināsiet, vai sūtījums tika apturēts muitā vai nē. Dažās valstīs pasts arī ļauj pakas viegli novirzīt, tāpēc varbūt jūs varētu to novirzīt, kad tas ir pagājis garām muitai uz drošāku vietu, Ja tā nav nelikumīga, bet vēroja, tad viņi vienkārši atzīmēs sākotnējo piegādes adresi, nevis to, kur jūs to novirzīt uz. Ja tā ir nelegāla, tad es nepārvirzītu uz savu vietu, bet atcerieties, ka no Ķīnas ir ļoti daudz pasta sūtījumu, tāpēc ir tik viegli saņemt preces caur, legāli vai ne.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Lai gan es piekrītu, ka es neko nesūtītu uz savu māju ( tostarp stikla traukus, ja vien tie nav neparasti gabali, piemēram, adapteri) , tas nav neiespējami. Patiesībā tas ir diezgan vienkārši. Atrodiet tukšu māju pārdošanai un nosūtiet to tur. Paņemiet sūtījumu naktī ar masku. Sekojiet līdzi sūtījuma izsekošanai, lai to saņemtu naktī, kad tas ierodas.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
nav briesmīga ideja - es joprojām būtu cēloņi. Arī policija var apmainīt ķīmiskās vielas pirmajā vietā. es zinu, ka policija Norvēģijā to bieži dara, kad atrod narkotikas. un viņi arī laiž lietas cauri, bet viņi to uzrauga. tho maskas mazliet to novērš, ja vien viņiem nav personāla uzraudzības. jebkurā gadījumā labs padoms, tāpēc paldies. Šī metode šķiet mazliet "nerātns" vai dick pārvietot uz īpašnieku māju, tho man būs jāsaka, pēc tam, kad izlasot šo varbūt man ir nepieciešams domāt mazliet vairāk kā dick tas varētu palīdzēt man atrisināt dažus jautājumus :D

būs tikai atzīmēt sākotnējo piegādes adresi, nevis kur jūs pāradresēt to uz - Tas izklausās nepareizi, varētu būt, ka, bet tomēr es gribētu būt, ka piegādes adrese būtu viens viņi atzīmēja, neatkarīgi no tā, kur jūs mainīt to uz. es, protams, apskatīt to.

VPN ir apmēram tikpat noderīgs kā auksts sarāvies penis. nelietojiet to. tas patiešām dod viltus drošības sajūtu, ja vien jūs nezināt, kā to izmantot, vai pārbaudīt, vai tas, ko jūs izmantojat, patiešām slēpj sākotnējo IP vai kāda bija sākotnējā komanda. ir daudz veidu, kā var pāradresēt datu paketes raganu VPN būtībā dara. tas ir šokējoši redzēt dažus no dažādiem VPN pakalpojumiem, kas to nedara pareizi vispār - un vissliktākais no visiem ir patiešām slikti vai dažos gadījumos NAV šifrēšanas, kas jebkad.
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Arī es dzīvoju ļoti stingrā valstī (stingrākā nekā Norvēģijā), un no manas pieredzes zinu, ka sūtījumi no Ķīnas, izmantojot "īpašas līnijas" sūtījuma iespēju, parasti piezemējas labi. Īpašajā līnijā puse no muitošanas tiek veikta jau iepriekš, kas nozīmē, ka sūtījums lido cauri muitai, tas, visticamāk, joprojām saņems suņus, bet tas nav problēma.
Ja māja ir tukša un jums tajā ir kaut kas konfiscēts, policija īpašniekus īpaši netraucēs. Arī jaunie īrnieki, kuriem ir pierādījumi par to, ka viņi tikko ievākušies, netiks uztraukti. Tāpēc tas nav nekāds uzmākšanās, bet gan viltīga rīcība.
Jā, Vpn daudz ko nepiedāvā. Es izmantoju Tails un Tor.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
stingrāka par Norvēģiju mana visdziļākā līdzjūtība :/
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Jā, tas ir labi, lai gan, kā es to izmantoju (augstas cenas) . Lielāks risks = lielāks atalgojums.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Es šaubos, vai tā ir stingrāka nekā tur, kur es esmu... es dzīvoju ap 25 Kareniem, no kuriem lielākā daļa ir pensionāri... nav tukšu māju, uz kurām es riskētu nosūtīt. Kādas citas idejas? Jebkurš no avotiem ive bija Ķīnā sulas wouldnt pārdot man nekādas ierobežotas ķīmiskās vielas... kāds ir kāds likumīgu avotu prekursori, kas nosūtīs uz zemi, kas agrāk bija bezmaksas?
 
Top