p2p racēmiskais meth kūst ātri un sasalst ļoti lēni. tika pārkristalizēts ar acetonu. Vai kāds zina, kāpēc? Ja es sagriežu ar Msm vai kaut ko citu, wi

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
p2p racēmiskais meth kūst ātri un sasalst ļoti lēni. tika pārkristalizēts ar acetonu. Vai kāds zina, kāpēc? Ja es sagriezīšu ar Msm vai ko citu, vai tas atrisinās problēmu?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
76
Reaction score
50
Points
18
Labdien, vai jūs runājat par maisījumu, kas sastāv no metamfetamīna un P2P?
Varbūt metamfetamīna brīvā bāze?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Jā, es to darīju, izmantojot benzaldehīda pārvades ceļu. Tas tika gazificēts toluolā un pārvērsts sāls formā. Sāls formā tam ir zems kušanas punkts un ilgs sasalšanas laiks. Mani interesē, vai ir atšķirība kušanas un sasalšanas punktos, ja tas ir racēmisks un izomerizēts.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,313
Solutions
4
Reaction score
885
Points
113
MSM kušanas temperatūra ir zemāka nekā metamfetamīnam par diezgan lielu daļu. Vai jūs personīgi esat izgatavojis šo metamfetamīnu? Jums ir jāveic kušanas tests, kura pamācību varat atrast analītiskās ķīmijas forumā. Es sēžu 3:47 no rīta, bet es atceros, ka mets kūst 167 (165?)°C temperatūrā, ja jums ir ievērojami atšķirīgs skaitlis, kaut kas nav kārtībā (paturot prātā, ka tas ir mērījums jūras līmenī, tāpēc tas būs nedaudz zemāks atkarībā no jūsu augstuma virs jūras līmeņa) rediģēt, man arī jāpiemin, ka acetons lieliski noņem MSM tieši no meta, bet neatdala daudz ko citu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,313
Solutions
4
Reaction score
885
Points
113
Pastāstiet vairāk par "pārkristalizēts ar acetonu". Sākumā es to nesapratu. Metamfetamīns slikti šķīst acetonā. 1g/100ml. Tas nozīmē, ka parasti viss, kas izšķīda acetonā, nebija mets. Acetonu ielej metā vai ielej tajā un filtrē atpakaļ. Tas nešķīst ( ja vien nav izmantots daudz karsta acetona vai acetona, kurā ir ūdens. Metamfetamīna tīrīšanai vajadzētu izmantot nelielu daudzumu auksta bezūdens acetona).
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
69
Points
28
Parasti 2solvent pārkristalizācija kopā ar karstu filtrāciju man šķiet diezgan skaidrs, ko jūs tur dabūjāt dažas muļķības
 
Top