Tablešu pildvielas?

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Nesen es pats presēju savas ātrās tabletes, tās ir 8 mm tabletes ar 35 mg devu katrā tabletē, kas aptuveni nozīmē, ka man ir aptuveni 265 mg vienā tabletē, kas man jāaizstāj ar kādu pildvielu, es veicu dažus pētījumus un līdz šim es izmantoju laktāzi, bet man ir šaubas, vai tā ir vislabākā, jo tabletes paliek ar konsistenci, kas vairāk līdzinās elektrolītu tabletēm nekā tipiskām tabletēm, lol.

Es veicu dažus pētījumus un atklāju, ka mikrokristāliskā celuloze, iespējams, ir laba izvēle, bet es vienkārši gribēju uzzināt, vai kādam šeit ir kāds viedoklis.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Nu, es veicu vēl dažus pētījumus, un, manuprāt, tagad esmu ieguvis diezgan labu attiecību prātā, tablešu svars būs aptuveni 300 mg, plāns ir šāds.

15% (45mg) amfetamīna
5% (15mg) saistvielas, manā gadījumā tas būs metilceluloze, man tas ir nepieciešams, jo es saspiežu tabletes zemākā spiedienā, lai saglabātu manu pielāgotu štances.
80 % (231 mg) pildvielas, manā gadījumā tā, visticamāk, būs mikrokristāliskā celuloze.
Tas neietver pārklājumu, jo es, visticamāk, izmantošu vai nu šellaku, vai HPMC. vai arī es varu tās vienkārši pulēt, jo man ir tumbleris, kas tām derēs.

dodiet man zināt, ko jūs domājat.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Neliels atjauninājums, MCC bija grūti iegūt man vajadzīgajos daudzumos, tāpēc es to aizvietoju ar sorbītu un cieti, es veicu testu, un to saspiešana kopā rada pienācīgas cietības tableti, apvienojot to ar plānu šellakas pārklājumu, tabletes ir kļuvušas labi cietas, un pārklājuma dēļ tās vairs neatstāj pulvera paliekas uz pirkstiem, viss tāpēc, ka es nevaru atļauties pienācīgu preses ar pielāgotu metāla dies tieši tagad lmao, Tā vietā im izmantojot 3D drukāts veidnes tablešu preses un liešanas tos ar augstas stiepes epoksīdsveķiem, rada manas izmaksas par pielāgotu formu un zīmogu leju no aptuveni 120 par die aptuveni 0.53 centu par die, Tie ir vairāk pakļauti bojājumiem, bet kopumā brīvība radīt pielāgotus dies kad es gribu jaunu dizainu ir izdevīgāka.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Cerams, ka tad, kad iegūsim labu savienojumu amfetamīnam, man izdosies saražot pietiekami daudz, lai izdalītu dažus paraugus :) (bet tas būs tikai UK -> UK).
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Kāda veida tabletes vēlaties izgatavot? Vai vēlaties, lai tās izskatītos kā Adderall tabletes?
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Es jau esmu izveidojis dažus zīmogu dizainus, un es vairāk tiecos uz to, ko jūs parasti redzat XTC, proti, uz pielāgotiem nospiedumiem un dizainu, es negribētu maldināt cilvēkus ar ātrumu, kas maskēts kā Adderall, pat ja funkcionāli tas ir viens un tas pats, jo īpaši tāpēc, ka es pat izmantoju sulfātu.

bet jā, es nevaru garantēt to 100%, jo ir grūti pārbaudīt dažādus izomērus no otra, lielākajā daļā testu metamfetamīns un visi citi amfetamīni parādās kā praktiski identiski, lai gan es zinu savu pašreizējo avotu ražošanas līniju, tāpēc vismaz pagaidām es varu apliecināt savu sulfātu... labi, man vismaz nav hromatogrāfijas iekārtas, tāpēc es esmu ierobežots ar reaģentiem, lai pārbaudītu savu materiālu.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
bet mans motīvs nav tālu, man pašam ir diagnoze ADHD, bet es esmu bloķēts no amfetamīna receptēm citu narkotiku lietošanas dēļ, tāpēc daļa no iemesla, kāpēc es tos gatavoju, ir lēta alternatīva, varbūt ne tik droša, bet galu galā tie abi ir amfetamīni.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Balstoties uz produkciju, ko es varētu radīt, es varētu tos pārdot nākotnē par aptuveni 1 GBP par tableti, kas, manuprāt, ir godīgi, ņemot vērā, ka es tos spiežu manuāli, un man ir jābūt kaut kādam stimulam riskēt.
bet vispirms es varu sākt ar paraugiem, lai varētu izveidot zināmu uzticību.

bet PIRMĀK PIRMĀK man ir jāuzlabo process.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Kad es dabūšu labu presi, kas, manuprāt, ir pietiekami kvalitatīva, es, iespējams, nosūtīšu attēlus šeit, ar savu sērijveida presi varu izgatavot ne vairāk kā 18 tabletes vienā reizē, laikietilpīgākais ir to pārklāšana ar šellaku, es grasījos izmantot polietilēna pārklājumu, bet šellaks ir lētāks un to ir nedaudz vieglāk pareizi pārklāt, tas arī neinhibē amfetamīna uzsūkšanos, tāpēc tam vajadzētu darboties līdzīgi kā IR tabletēm.
 
Top