Piperonāls uz MDP2NP (metanols bez katalizatora)

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Sveicieni,

Šī ir mana pirmā ziņa, es atradu šo jauno metodi un līdz šim neesmu redzējis, ka ar to daudz dalītos. Tas šķiet daudz vienkāršāks ceļš.

>>>>>>>Start<<<<<<<<<

"250 ml Erlenmeijera kolbā 250 ml metanolā maisot izšķīdināja 15 g piperonāla 40 ml metanola. Kad viss piperonals bija izšķīdis, šķīdumam pievienoja 7,1 g nitroetāna. Kolbu ielika ledus/ sāls vannā ar magnētisku maisīšanu, un, kad šķīduma temperatūra bija nokritusies līdz 0 °C, pievienoja ledus aukstu 4 g NaOH šķīdumu 20 ml H2O ar tādu ātrumu, lai temperatūra nekad nepārsniegtu 10 °C. Šīs pievienošanas laikā kolbas dibenā izveidojās baltas nogulsnes, kuras tika sasmalcinātas ar stikla stienīti.

Maisīšanu turpināja vēl stundu, šķīduma temperatūrai nepieļaujot paaugstināties virs 5 °C, un šā laika beigās šķīdumam pievienoja 100 ml ledusauksta H2O, kas izraisīja vēl lielāku baltas cietas vielas nogulsnēšanos.

Visu suspensiju pārlēja 100 ml ledus auksta 2 M HCl šķīduma 500 ml Erlenmeijera kolbā, kuru viegli pagrieza, un radās neliela burbuļošana un putēšana, un šķīduma krāsa mainījās no baltas uz zilu, zaļu, zaļu un dzeltenu mazāk nekā minūtes laikā. Diezgan iespaidīgi! Kad burbuļošana bija norimusi, šķīdumu atkal ielika ledus vannā, to maisot ar magnētu.

Kad temperatūra bija nokritusies līdz aptuveni 5 °C, šķīdums bija dzidrs ar dzeltenām neapstrādāta produkta granulām apakšā. Granulas filtrēja ar sūknēšanas metodi un pārkristalizēja no IPA. Pēc žāvēšanas gaisā kanārijdzeltenie kristāli veidoja 65-70 % teorētisko iznākumu."

≥>>>>>>>>end<<<<<<<<<<


Mans jautājums pūļa avotam šeit -
Vai, aizstājot piperonāla molekulāro ekvivalento masu ar benzaldehīda molekulāro ekvivalentu, es saņemšu P2NP?

Metanols ir ļoti viegli iegūstams, un tam nav nepieciešams katalizators. Šķiet, ka, izmantojot piperonālu + nitroetānu metanolā, smagas bāziskuma pakāpes apstākļos katalizators nav jāpievieno. Pēc paskābināšanas RM kristāli, šķiet, izkūst bez lielākas piepūles. Ir vairākas priekšrocības, ja šis ceļš darbojas arī citu aldehīdu gadījumā.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Izmēģināju to šodien ar benzaldehīdu kā iespējamo ceļu uz P2NP.

≥>>>>start<<<<<≤

Ledus vannā 80 ml metanola izšķīdināja 22 ml atdzesēta Bza. Pievienoja 15 ml nitroetāna un sāka maisīt. Lai kontrolētu temperatūru zem 5 grādiem, lēnām tika pievienoti 8 g NaOH 40 ml. Šķīdums ieguva izteikti dzeltenu krāsu.

Baltu nogulšņu pagaidām nav. Redzēsim, kas notiks. Turpinās maisīšanu 60 minūtes, tad ielej 200 ml H20. Pēc tam paskābina un redzēs, kas notiks.

Pēc 60 minūtēm tika pievienoti 200 ml ledus auksta H20, kas, šķiet, radīja baltas nogulsnes. Viss šķīdums tika iepildīts 200 ml ledus auksta 2M HCL šķīduma. Notika šņākšana, un temperatūra paaugstinājās līdz 16. Vairāk nekas nenotika. Pēc atdzesēšanas līdz temperatūrai, kas zemāka par 5, šķīdums palika dzeltens, bez redzamiem kristāliem. Izfiltrēs, paskatīsies, kas palicis, un tad atstās šķīdumu saldētavā.

Palikušas dažas baltas daļiņas. Rx maisījums tā arī neizšķīrās. Izturēja apelsīnu sulas konsistenci.

≥>>>>end<<<<≤

Vienīgā apšaubāmā reaģējošā viela bija nitroetāns, jo neesmu destilējis. Tas rada baltu liesmu, ko esmu redzējis tikai no nitroetāna vai metāna.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Es personīgi šo "maršrutu" iepriekš neesmu redzējis, bet, iespējams, jūs kaut ko nepareizi saprotat. šajā sintēzē patiesībā tiek izmantots katalizators, bāze. dažas lietas, kas nav primārie amīni, darbojas, piemēram, soda vai sekundārie amīni, bet tie nedarbojas labi, un jums ir nepieciešams tonna laika, lai tas reaģētu.Reakcija starp nitroetānu un benzaldehīdu notiek pat tad, ja tie ir tikai sajaukti kopā, bet tā ir ļoti atgriezeniska un prasa daudz laika un siltuma.Otrkārt, es nesaprotu, kāda jēga ir dzesēšanai līdz 5 C? Cik man zināms, šai reakcijai ir nepieciešams siltums, lai tā notiktu, neatkarīgi no izmantotā šķīdinātāja, tā ir viena un tā pati reakcija, vismaz šajā gadījumā, bet es varu kļūdīties.
Vai ir kādi iemesli, lai neizmantotu tikai primāro amīnu + AcOH?
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Patiesībā es to izmēģināju arī ar GABA kā katalizatoru
 
Top