Pmk to MDA

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
helional daudz lētāk veids
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Šeit darbosies Leikarta reakcija vai oksīma veidošana, pēc tam reducēšana, tāpat kā jebkura no izplatītākajām metodēm, lai nonāktu pie sekundārajiem amīniem.

Ja tas izklausās gudri, tas tā nav. Es zinu dikti visu par īsto ķīmiju, tikai par kopējiem ceļiem līdz mūsu iecienītajām narkotikām, ko es ieguvu no lasītā.
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Sveiki, paldies, ar leikarta reakciju, vai varat man pateikt, cik daudz katra produkta un kādā temperatūrā, cik stundas un kas tālāk ?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Nē, es neesmu ķīmiķis, kā jau teicu. Es lasīju citus cilvēkus, kas to dara, tāpēc jums būs jāatrod tas, ko es lasīju, vai līdzīgi. Dažas no šīm lietām jums ir jāizdomā pašiem.

Paskaties šeit, meklējiet "leuckart", ar to varētu pietikt.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Helional, viena pot no aldehīda uz amīdu. Izstrādāt. Jums ir daudz ko izlasīt, mans draugs.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
Es zinu, kā to izdarīt, tas ir ļoti vienkārši izdarāms helional 1l ir 80 € citas ķimikālijas ir ļoti lētas un nav nepieciešams laboratorijas aprīkojums.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
PMK -> Hg/Al vai [Ga+]/Al -> etilamīns vai nitroetāns.

Arī par podiem
.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Dažas lietas šeit.

Pirmkārt, ja vien es nekļūdos, gallija alumīnija amalgama nekad nav bijusi pietiekami pierādīta, lai darbotos uz šāda veida substrātiem.

Otrkārt, ja nemaldos, no etilamīna veidojas MDEA.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Es neesmu mēģinājis ar etilamīnu, bet dažu fenetilamīnu grāmatojumos schrukzin vai kaut ko tādu, kā arī, ka tēvocis fester, viņi izmanto etilamīnu, lai izgatavotu MDA.

Nitrometāns reducējas līdz monometilamīnam
Nitroetāns reducējas līdz etilamīnam.

Otrkārt, Ga/Al reducēšana darbojas ar P2P.
Es to veiksmīgi reducēju līdz metamfetamīna bāzei.

Jums jāpievieno jods. Ja pievieno jodu un karsē līdz gallija kušanas temperatūrai, reakcija sākas.
-arī izmantoja gallija hlorīdu

Smieklīgi, ka atšķirībā no dzīvsudraba gallijs neizšķērdē/neiznīcina visu jūsu Al. Reakcija pati par sevi, kad tā ir filtrēta, un jūs to liekat uz sārma, jūs saņemat dzidru sarkanīgu eļļu, bet esiet uzmanīgi, tā reaģē ĻOTI ektotermiski, daudz vairāk nekā Hg/Al, atkal padarot jūs uzreiz augstu, skatīt pielikumu.

Es negribēju vēlreiz pieminēt, jo, kad es minēju kāds cits šajā forumā sed tas ir neiespējami.

Tas pats, ko viņš teica par P2P no fosforskābes un sērskābes, ir tas pats. Tas tā NAV. Ja jūs vēlaties P2P no sērskābes, kā jūs varat to tieši izskalot no reakcijas, nevis veikt ekstrakciju.
Vg4zL61SVa


Veicot P2P reducēšanu bez Pd/C hidrogenēšanas, jūs nevarat to izskalot no reakcijas, ja vien to neekstrahējat pēc izskalošanas. P2P, ko pārvērš no sērskābes, IR .
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Manā īsajā izpētē tika konstatēts, ka etilamīna rezultātā veidojas nevis MDA, bet gan MDEA.

Amonjaks ir metilamīna aizstājējs, lai veidotu mDA amalgamas reducēšanas procesā. Reakcija ir daudz mazāk efektīva, bet, manuprāt, ir ziņots par nelielu iznākumu.

Padomājiet par to. No metilamīna rodas metilamfetamīns. Etilaminam acīmredzot jārada etilamfetamīns.

Kas attiecas uz galliju, lūdzu, ziņojiet par to visu, jo īpaši vešpīrijā. Tas ir ļoti labs atklājums, es pieņemu, ka tas darbojas p2p, lai veidotu metamfetamīnu, kā ar MDp2p?
 
Top