• Witamy w polskiej części forum. Pamiętaj, że publikowanie kontaktów (Jabber, Telegram, Signal itp.) będzie skutkować permanentnym banem! Jeśli zdecydujesz się kupić lub sprzedać coś bez użycia konta escrow i stracisz pieniądze, nie będziemy w stanie Ci pomóc.

Event Palīgs

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Meklēju brīvprātīgos, kuri ir gatavi atbalstīt loģistikas izstrādi mūsu valstī.
Ir vajadzīgi cilvēki, kas varētu paņemt "dead drop" pakas, atstāt "dead drop" un nosūtīt nelielus sūtījumus pa pastu/kurjeru.
:)
Drīzumā produktu būs vairāk - tie, kas iesaistīsies, var rēķināties ar atalgojumu, palīdzību ķīmijas jomā un iespēju izvēlēties, "kam vajadzētu būt nākamajam" Ja vēlaties piedalīties misijā, lai veicinātu augstas kvalitātes produkta pieejamību, jo uzskatāt, ka tā tam vajadzētu būt, un tas ir necienīgi, kādi produkti ir pieejami vietējos tirgos - tad rakstiet man.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Bet jūsu cena jūsu valstī par 1kg cmc ir zema dīleris ņem kur cena ir zema forma viņam nav problēmu kristāls ir brūni dzeltens cena ir brūni dzeltens cena ir zema. Jūs vēlaties būt karalis, es redzu.
Sagaidiet līdz 20 gadiem cietumā un ietaupiet mazāk par 50k€ par advokāta pārtiku cietumā. Ražošana, kontrabanda, dalība noziedzīgā grupējumā - vismaz 10 gadi cietumā. Šādu laboratoriju katru mēnesi jūsu valstī noķer pa pāris, nedomājiet, ka jūs būsiet izņēmums, katrs ķīmijas uzņēmums ir novērots, pasūtot lielāku ķīmisko vielu sūtījumu. Divi tagad var izsekot jūsu tālruni vai ierīci, ko izmantojat. Lai pagatavotu 6 kg, jums ir nepieciešams 100 l stikla reaktors. Nākamais cmc maksā 300 € 100 g, tad cik tad izmaksātu tavs, lai samaksātu cilvēkiem par mirušo pilienu un piegādi?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
nav nepieciešams darīt lielā mērogā, tikai koncepcija, citi var turpināt vai pievienoties, lai darītu to pašu, katrs var atrast vietu, tad es varu atstāt, bet ideja darbosies pati. Daudziem pple ir problēmas ar kvalitāti, tāpēc ir laiks, kad viņi var paņemt kādu daļu savās rokās un ķerties pie savas sintēzes, bet ne visi to darīs, ir vajadzīgi arī citi.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
tas ir ļoti taisnība, ko jūs teicāt, ciktāl es atceros, tas pats bija pirms 10 gadiem šajā slimajā valstī, nedomāju, ka tas uzlabosies, noteikti tagad ir sliktāk...
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Tas nav tik slikti, tam ir daudz plusi (ķīmiskās tiesības)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Man ticiet man laikā, kad policisti un tiesībsargājošās iestādes pārbauda likumu/produktus/ pierādījumus tur Jūs gaidīsiet cietumā rezultātus līdz 9 mēnešiem. nav šaubu.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
izklausās mazliet neticami, bet tā viss darbojās, kad es tur dzīvoju. droši vien joprojām nav daudz izmaiņu. un cietumi Polijā, salīdzinot ar Lielbritāniju, nav tik forši, Lielbritānijas cietumi ir kā zema budžeta brīvdienas, salīdzinot ar Polijas cietumiem.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Onkly likums mainījies, ka nav nelegāli ražot narkotikas tagad :)
pple pārtrauca stādīt kaņepes, tā vietā viņi dara syneththic, kas tiek piemērots cbd, beramkravas laboratorijas pērk vienā lapā un policija tikai skatās, kas puiši atkal pērk beramkravas abmount un iet taisni sintezēt to, kā es domāju.
produkta kvalitāte ielās nevar būt zemāka nekā tagad. Tikai cena ir svarīga, jo nekas to nevar regulēt.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
PL dažkārt nav svarīgi, vai tas ir likumīgi vai nav, jūs tik un tā esat aizdomīgs, pat ja esat vidusmēra civiliedzīvotājs, kas neko nedara.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
slidenas nogāzes šajā ES daļā. ticiet man.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
tā becasue goverments cant padarīt narkotikas legālas un likums par to bija ļoti labs, lai pple iet sintehsis, skatiet uz polijā, kas get caught. Pērk 100 kg prekursoru un 200 l metilamīna un nodarbojas ar sintēzi lielos apjomos, izmantojot instrukcijas, kas iegādātas internetā, un tikai šādi cilvēki tika noķerti. Viņi nedomā, ka viņi var veikt optimālu darbu, šķīdinātājus var destilēt, nevis turēt mājās, bet var izkausēt "laboratorijas" kanniņas.
Produktu kvalitāte ir zemākā, jo svarīga ir tikai zema cena. Likums joprojām nav pietiekami labs, lai to izbeigtu, ja paskatās uz šo pusi :)
tam ir arī daudz caurumu, kas ir iespējami, lai pple varētu saņemt reaģentus/šķīdinātājus.
 
View previous replies…

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
tbh. neuztveriet to personīgi vai nepareizi, bet Jūs zināt statistiku un teoriju, es un OP iepriekš droši vien zinām realitāti, kāda tā ir...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Es zinu, ko jūs abi domājat
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
būtībā Polija ir mazliet mežonīgie Austrumi, likums ir teorija, tikai teorija. tas ir mazliet līdzīgi kā mēģināt izveidot savu biznesu Dienvidamerikā... ko vēl varu teikt, varbūt citi poļi Jums izskaidro labāk. ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Es neesmu neviens liels :) Es neesmu eksistējošs, salīdzinot ar zāļu tirgu Polijā, un tas nekad nemainīsies.. Viss ir par to, lai atrastu citus, kas domā tāpat, un tādu nav daudz. Es neveidoju šo amatu, lai piedāvātu pievienoties liela mēroga visas valsts opp.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Lai sniegtu Tev kādu pavedienu, policija (mājās un darbā) man veica kratīšanu tikai tāpēc, ka es, iespējams, kaut ko dabūju. tas kaut kas bija 0,2 g zāles, es nekad neko nepārdodu vai neražoju, tikai tāpēc, ka viņiem policistiem bija iespējams iegūt rezultātu un bonusu...
Cilvēks, mani arestēja kā kārtīgu gangsteri par neko.....
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
un laimīgs pats pēc pāris dienām viņi mani atbrīvoja, bez atvainošanās ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Es zinu, kā tas dažkārt izskatās... Ko es varu jums pateikt
Viņiem galvā bija kāda vīzija, un viņi to izdarīja.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
patiešām, tieši tā, tāpēc paskatieties tagad par to, ko Jūs rakstījāt par ķīmijas likumu, tas tā vienkārši nedarbojas...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nu man bija daži konkrēti aspekti prātā patiesībā, bet tas varētu būt daudz sliktāk, nekā tas ir, un tas droši vien būs pple, kas ražo.
Likums juridiskajā sadaļā par ķīmiju un tirdzniecību ir buissness oppurtunity mūsu valstī.
 
Top