Iespējamā ekstrakcija metamfetamīniem?

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Man ir pieejami gan pseido/efedrīns, bet tie visi satur povidonu. Es lasīju, ka ar to ir žēl strādāt, un tas padara neiespējamu A/B ekstrakciju. Šis to nesatur. Vai ir iespējams no tā iegūt tīru pseido? kā to darīt soli pa solim? Es šeit atradu metamfetamīna recepti, tikai vajadzīga palīdzība, lai sāktu.

variants Nr. 1
1 apvalkotā tablete satur 60 mg pseidoefedrīna hidrohlorīda un 150 mg ibuprofēna.

Palīgvielu saturs:

Tabletes serdes saturs: kalcija fosfāts; kukurūzas ciete; nātrija cietes glikolāts; hipromeluloze E-5; magnija stearāts.

Tabletes apvalka saturs: hipromeluloze E-5; makrogols 6000; talkas; titāna dioksīds; krāsviela Ponso 4R laka 22% (E124).



ja kāds zina, kā tikt galā ar povidonu un citiem sūdiem variants Nr. 2

pseidoefedrīns (daudz vairāk)loratadīns (5mg)

Palīgvielas:
Tabletes serde satur: laktozi, monohidrātu; kukurūzas cieti; povidonu; magnija stearātu.
Tabletes apvalks satur: saharozi; kalcija sulfātu, bezūdens; kalcija sulfātu, dihidrātu; talkas; kaučuka kolofoniju;
gumiarābiskais sveķi; ceīns; titāna dioksīds; oleīnskābe; ziepes (pulvera veidā); mikrokristāliskā celuloze; karnaubas ziepes (pulverveida); karnaubas ziepes (pulvera veidā).
vasks; baltais vasks.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Vai jūs varat atrast ēteri ekstrakcijai? Povidons nešķīst ēterī, bet šķīst ūdenī. Ar ēteri ekstrahē efedrīna bāzi. Ir iespēja atdalīt
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Šis ir mans 3# oprion

Aktīvā viela: Katra tablete satur 50,0 mg efedrīna hidrohlorīda.

Citas sastāvdaļas: povidons, magnija stearāts, , kukurūzas ciete, talks un laktozes monohidrāts (120,0 mg).


Yesss kungs, es varu saņemt dietilēteri. Kāds variants ir vispiemērotākais manam mērķim? Vai varat man pastāstīt par visiem nepieciešamajiem šķīdinātājiem un soli pa solim, lai iegūtu šo jauko prekursoru?
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Sasmalcinot tabletes pēc iespējas sīkāk un pēc tam veicot vienkāršu ekstrakciju ar ūdeni, jūs, visticamāk, iegūtu želejveida gelu. Magnija stearāts ūdenī nešķīst, bet talks un kukurūzas ciete padarīs ūdeni viskozāku. Vēl sliktāk, ja ūdeni uzsildīsiet, tāpēc izmantojiet istabas temperatūras ūdeni. Lietojiet daudz ūdens.
Povidons ūdenī nešķīst. Eferīns ūdenī šķīst ļoti labi. Ļauj nostāvēties. Nešķīstošās vielas ar laiku nokritīs uz dibena. Šķidrumu dekantējiet filtrā un ielejiet gļotu kā pēdējo. Saspiediet to vai filtrējiet vakuumfiltrā, lai iegūtu pēc iespējas vairāk ūdens.

Tagad ūdens satur laktozi un efedrīnu. Bazificējiet to ar nātrija hidroksīdu. Efedrīna brīvā bāzei jāparādās kā eļļainam slānim virspusē. Ielej ēteri un sakrata, vēlams, dalāmajā piltuvē ar ļoti biežu ventilāciju. Ētera slānim tagad vajadzētu saturēt efedrīna frībāzi, bet laktoze paliek ūdenī. Ūdens slāni (apakšā) notecina un izvada. Atdalītajā ēterī ielej nedaudz bezūdens magnija sulfāta (žāvēta Epsoma sāls), pagriež un ļauj nostāvēties, lai atdalītu atlikušo ūdeni.
Tagad uzburbuļojiet HCl gāzi vai pievienojiet HCL pilienveidā, lai paskābinātu šķīdumu un atgrieztu efedrīna sāli, kas nogulsnējas. Filtrēt, iztvaicēt uztverto ēteri. Gatavs. Turpiniet gatavot D-metu kādā no daudzajiem iespējamiem veidiem.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Esmu atradis povidona joda šķīduma aktīvo sastāvdaļu: "Povidone-Iodine %10 (%1 aktīvā joda)".
Es pieņemu, ka tas nav optimāls produkts, no kura iegūt joda kristālus?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Atvainojos par šķietami nesaistīto atbildi. Es gribēju piebilst vairāk, bet man pa to laiku aizgāja prātā.
Lai nu kā, iespējams, ka ar povidonu var rīkoties tāpat kā ar povidonu-jodu.
Pavidonjodam lēnām pievieno 20 % NaOH šķīdumu H2O. Tad maisījumu uzkarsē un filtrē. Šis povidona polimēru gūzma iesprūst filtrā un, atdalot to no karstuma avota, sāk sacietēt. Iespējams, šo metodi var piemērot jūsu tabletēm, protams, apvienojumā ar citām procedūrām, jo nedomāju, ka tā viena pati atrisinās visas jūsu problēmas. Piemēram, iespējams, ekstrakcija aukstā ūdenī un dažādi šķīdinātāji (metanols?), un ne obligāti šādā secībā, vai arī atkārtota paskābināšana un sāls nogulsnēšanās pēc tam, kad ir noņemti piemaisījumi, kā minēts iepriekš.

Es noteikti iesaku noskatīties NileRed video par to, kā iegūt ķīmiskās vielas no bezrecepšu produktiem, un iepazīties ar viņa izklāstīto ekstrakcijas plānošanas procedūru. Viss, kas jums jāzina, lai jūs varētu iemācīties pats. Dodiet cilvēkam makšķeri, ne tikai zivi. o7
 
Top