• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

DMT Marijuana Cannabinoids Methamphetamine Iespējams, ka tas ir mūsu laikmeta ražīgākais notikums. MILZĪGS ZĀĻU PARAUGS!!!

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Laipni lūgti visi Es esmu sajūsmā, ka varu jums pastāstīt par šo apbrīnojamo dāvanu! Lūk, kā tas darbojas;
  • Ja vēl neesat to izdarījis, lejupielādējiet Tor ( vairākas tā versijas varat iegūt arī no Play veikala).
  • Reģistrējieties kontā
  • Ja jums nav, iegūstiet kādu Bitcoin vai Monero un iemaksājiet to savā makā. Tev vajag tikai vienu dolāru, bet, ticiet man, kad redzēsiet, cik tas ir viegli, vienkārši un droši, jums vajadzēs vairāk kriptovalūtu.
  • Atgriezieties šajā pavedienā un komentējiet, ka esat gatavs, un ( drīzumā), kādu paraugu jūs vēlētos, un es uzrakstīšu eskrovizācijas dokumentu, kuru mēs izmantosim, lai pabeigtu darījumu. Izmaksas būs $1.
 

Coasttocoast

Buying through escrow
New seller
Joined
Aug 2, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Esmu gatavs
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Atvainojos, ka teicu jums, ka neesat tiesīgs piedalīties konkursā. Es tā pieņēmu, jo jums ir jauna pārdevēja baneris, bet jūsu pievienošanās datums ir 2. augusts. Mums būs jānoskaidro, kurš tieši ir un kurš nav tiesīgs. Kā jau minēju, man šobrīd ir 4 solītie paraugi, bet es ceru, ka pirmajā reizē būs 100. Man ir bijusi liela interese, un es noskaidroju, kas tieši ir paraugs. Es viņiem saku: "Lai kā jūs domājat, ka tas ir paraugs, bet jūs to pārdodat Heisenburgam, nevis man."😆. Droši vien man būs jāizlemj, kas ir paraugs. Patiesībā tas ir muļķīgi, jo viņi jau zina skaitli, viņi tikai vēlas, lai es to uzminu, un, ja es uzminu viņu interesēs, vēl labāk.
 

hystericalgland

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Feb 1, 2024
Messages
4
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
Vai esat gatavs?
 

Carina

Don't buy from me
New Member
Language
🇷🇴
Joined
Sep 3, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Esmu gatavs
 
Top