Pseidoefedrīna metamfetamīna izgatavošanas metodes?

RoBlanco

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Man ir nepieciešama pēc iespējas vienkāršāka metode mazu-vidēju daudzumu izgatavošanai, vēlams, izmantojot pseidoefedrīnu.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Vai tas ir tas pats D-metamfetamīns, kas rodas no pseidoefedrīna? Atceros, ka reiz pētīju šo jautājumu un nonācu pie šāda secinājuma. Tie ir viens otra izomēri pēc -OH grupas, un tā tiek reducēta, pārvēršot tos metamfetamīnā. Tātad var izmantot abas šīs vielas un iegūt tādu pašu rezultātu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Es domāju, ka jūs iegūsiet racēmisku maisījumu.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Tie ir viens otra izomēri, bet ir divi stereocentri, un tas, ar kuru tie atšķiras, ir reducēts uz H, tāpēc vairs nedarbojas kā stereocentrs (metamfetamīnam ir tikai 2 izomēri, nevis 4 kā efedrīnam). Es biju apsēsts ar atbildes meklēšanu uz šo jautājumu, vienkārši no ziņkārības, un pārsteidzoši, ka internetā nav daudz informācijas. Lielākā daļa informācijas ir neuzticami lietotāju ziņojumi utt.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Attēli man ļāva saprast sk. turpmāk. Un tas bija loģiski tādā ziņā, ka tās ir molekulas ar izteiktāku centrālās nervu sistēmas iedarbību. Pārējie līdz efedrīna izomēri vispār nav efektīvi.
 

Attachments

  • c3an69buo8.jpg
    c3an69buo8.jpg
    75.5 KB · Views: 384
  • XdhPOq0Vlz.jpg
    XdhPOq0Vlz.jpg
    39.5 KB · Views: 361

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Molekulām pēc reducēšanas reakcijas var mainīties optiskā struktūra, lai iegūtu enerģētiski stabilāku formu. Es domāju, ka jūs iegūsiet metametāna racēmisko šķīdumu, kā tas ir otrā sintēzes veidā, pamatojoties uz iepriekš minēto iemeslu. Bet tas ir tikai mans pieņēmums kā organiskās ķīmijas speciālista.
 
Last edited by a moderator:

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Varētu būt, ka vienīgais veids, kā to noskaidrot, ir eksperiments, bet diemžēl es vēl neesmu pietiekami labs ķīmiķis. Varbūt kāds šeit to ir izmēģinājis? Vai jūs izmantojat polarimetru, lai pārbaudītu rotāciju? Piemēram, pēc jūsu aprakstītā Nabenhauera patenta?
 
Top