Question Violetā metamfetamīns pēc karsēšanas kļūst zaļš..

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Mans draugs vakar ir nopircis violetu metamfetamīna pulveri, (jā, es esmu pārliecināts, ka tas ir metamfetamīns), un pēc tam, kad mēs smēķējām caurulē, šie metamfetamīna plankumi ar laiku kļūst zaļi... Efekts bija diezgan pārsteidzošs...
Bet es gribu zināt, no kādiem prekursoriem šis mets ir izgatavots. Es negribu gatavot violetu metamfetamīnu, bet manas ziņkārības dēļ kāds eksperts šeit varētu publicēt atbildi. Es jau iepriekš pateicos par jūsu laiku.;)
 

Attachments

  • MpAlreo1iT.png
    MpAlreo1iT.png
    2.4 MB · Views: 47
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Domājams, tāpat kā citas met. P2P vai efedrīns. Krāsa, visticamāk, 99% gadījumu ir pārtikas krāsviela.
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Ahh okey, bet kā tas var mainīt krāsu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Gaisa iedarbība, sadalīšanās temperatūrā. Es neesmu pārliecināts.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Manam vājajam prātam ir interesanti, ka šīs krāsas man atgādina lakmusa papīru. Esmu pamanījis, ka UV gaismā mets viegli mirdz rozā krāsā, bet, kad tas kļūst mitrs, tas kļūst zaļš. Domāju, ka tā ir disociācija, kas lakmusa papīram izskatās gandrīz tāpat kā skābju sāļu/bāzu reakcijas. Es pieņemu, ka disociācijas procesā mets zaudē Cl un turas pie h. Un deprotonizācijas procesā tiek atdalīts H+ un Cl-?
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Vakar es jautāju vienam vecam metamfetamīna ražotājam, un viņš teica, ka tas, iespējams, ir no HCl un cl ūdenī.
Bet tas neizskaidro, kāpēc tas bija mainījis krāsu pēc ~140C°.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
@HerrHaber Nesen es pie sevis brīnījos, teiksim, man ir nedaudz kokaīna hcl ūdenī. Tas ir kokaīns +1
Es pieņemu, ka jūs esat pazīstams ar +1 konvenciju. Tātad, vai mans disociētais kokaīns ir tikpat jutīga molekula kā bāzes kokaīns, jo tas zaudēja cl-, vai arī protonu saglabāšana someho to preotect?
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Tātad laikā, kad visas tabletes bija izvelkamas tikai ar ūdeni, Western Family Histatabs izgatavoja metamfetamīnu, kas kļuva spilgti zaļš, kad tas plaisāja atpakaļ piupē. Tas bija no histamīnu pārneses ūdenī. PIEZĪME: Actifed ūdens izvilkšana atpakaļ plaisātu gandrīz zilā krāsā!!!
 

amphmnamii

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 10, 2022
Messages
47
Reaction score
30
Points
18
Jā! Tas patiešām notika!
 
Top