Jautājums par optisko izšķirtspēju

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Pirmkārt: jā, es esmu pārmeklējis forumu un izlasījis pavedienus par procedūru. Tagad hipotētiski pieņemsim, ka jums ir gan l, gan d izomēri, turklāt ir vēl viens ahirāls izomērs... kā šis ahirālais izomērs ietekmētu izšķiršanas procesu/rezultātus?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, par kādu vielu jūs runājat?
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Vai varam teikt, ka tā ir tikai zinātkāre? "interesanti, kas notiktu, ja..." scenārijs?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Katrai vielai ir savs(-i) hirāls(-i) centrs(-i), līdz ar to atšķiras izomēru skaits.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Vai jūs uztrauc "mezo" forma, piemēram, vīnskābes gadījumā? Tas ir vistuvāk, uz ko es varu ekstrapolēt jūsu jautājumu...
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
imloathe pievienot detalizētu informāciju, jo neatkarīgi no foruma theres vienmēr ir milzīgs strīds un pavediens kļūst sānu tracked..... bet kā domas eksperiments, ja jums bija racēmic meth un n-izopropilbenzilamīns (ahiral), kā n-iso klātbūtne ietekmē optisko izšķirtspēju. arī, divas ātras atkāpes, redzot, ka es gatavojos noskaidrot, neatkarīgi.... neskatoties uz to, ka tehniski ir polārs, vai dcm ir pieņemams šķīdinātājs konjugāta bāzei? un vai ir kāda attiecība starp vīnskābes un brīvās bāzes daudzumu? vai jebkurš daudzums ir pieņemams, ja tas ir lielāks par ENOUGH? Man ir šie jautājumi vēl pēc apmēram pusotra gada, kad es mēģināju to izdomāt. un, patiesību sakot, es esmu diezgan pārliecināts, ka zinu atbildi.... , bet, negribot atkārtot kļūdas, kas tika pieļautas pasaules sliktākajā (un manā pirmajā) a/b ekstrakcijā (paskaidrošu, ja man jautā), es gribu noskaidrot, pirms es sāku.... Uzmanieties, ja jūs atbildēsiet uz vienu jautājumu, es, iespējams, sākšu jums uzdot visus jautājumus, kas man jebkad bijuši par ķīmiju....
 
Last edited:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Labs rīts Es vēl nebiju dzēris kafiju... Es domāju, ka tev vajag spieķa un lodes modeļu komplektu, lai palīdzētu to izdomāt pašam.
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Tātad jūs liekat man pašam to izdomāt? Un es nezinu, kā lietot klucīšu un lodīšu modeļu komplektu, un nezinu, kā tas man varētu palīdzēt. man nav ne izglītības, ne resursu, bet es esmu šeit, lai mācītos no cilvēkiem, kuri zina. tāpēc bez necieņas, bet, ja jūsu atbilde uz manu jautājumu ir ""ej spēlēties ar rotaļlietām"", lūdzu, nemaz netērējiet manu laiku ar atbildi. es neesmu stulbs, un es vēlos mācīties. bet es nevērtēju aizbildnieciskas atbildes.

BTW, ja es nepareizi sapratu jūsu atbildi, tad es sirsnīgi atvainojos.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Izprast pašam ir viskonstruktīvākais veids, kā mācīties, jūsu jautājums man ir diezgan neskaidrs, tāpēc atvainojos, ka tā izmetu šādi. Paliktņa un bumbiņas "rotaļlieta" tiek izmantota ar lieliem panākumiem, kad jautājuma sarežģītība attiecībā uz molekulāro uzbūvi pārsniedz telpisko tēlu, ko jūs varat tikt galā iztēloties, un tā ir diezgan izglītojoša, jo tā tika izgudrota. To var arī viegli improvizēt no plastelīna vai māla un zobu bakstāmajiem. Es nekādā veidā negribēju aizvainot. Mīļie sveicieni!
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
tad atkal, man sirsnīgi atvainojos, ka esmu apvainojies. man nav laika, lai mācītos visus nepieciešamos pamatus. atvainojos par to, bet es gatavojos pamatot apmēram 35 g racēmiskā dope, un, ja man patīk saņemt atbildes uz pāris jautājumiem, pirms es eju, pievienojot sārmu.... un es piekrītu par to, ka es pats to noskaidroju, bet, būdams diezgan bez naudas, es tiešām nevēlos atkal kļūdaini izskalot $130 pa caurulēm..... (vienkārši pajautājiet man par pirmo a/b, ko es jebkad darīju, ja tiešām vēlaties dzirdēt kādu muļķīgu sūdu....).
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Mēs visi esam šeit, lai jums palīdzētu, ja izrādītos, ka lietas starp mums abiem sākās nepareizi, es apsolu, ka šeit ir daudz kompetentāki cilvēki, kas jums palīdzēs. Tagad, pirms es precīzi zinu, ko jūs domājat, es varu apsolīt, ka lielākā daļa reakciju maisījumu, kas uzrāda neveiksmes pazīmes, patiesībā var būt atgūstami mazākā mērā, nekā vēlams. Ķīmiķis veic to, ko jūs vēlaties darīt preparatīvā mērogā, tāpēc mēģene ir pirmā, lai gan jūs varat pieņemt, ka produkta izolēšana nav īstais mērķis, tāpēc jums jāiegulda tikai tāds daudzums, ko jūs varat atļauties zaudēt apmaiņā pret iegūtajām zināšanām attiecībā uz reaģentu uzvedību. Kirālu molekulu izšķiršana nav iesācējiem draudzīga, un es domāju, ka neesmu vienīgais, kam ir šāds viedoklis. Man ir bijusi sava labā daļa vilšanās ar šāda veida darbu, tāpēc es izvairos būt nedz tas ass, kas jūs iedrošina, nedz tas, kas attur. Lūdzu, nāciet klajā ar skaidru procesuālo aprakstu (jā, tas atkal ir pedagogs manī), un es apsolu to ar jums detalizēti apspriest. Vairāku teorētisko centienu veikšana ir konstruktīva prakse, kas materializēsies profesionālākā jūs, kas kādreiz nākotnē iegūsiet lielāku ražību un dabūsiet produktu no jebkuras brūnas gūžas.
Lai Dievs jums paveicas un panākumu!
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
.....i ierakstīšu vakara centienus, cerot, ka retrospektīvi atradīšu savas kļūdas, taču laiks nav manā pusē, veicot šo konkrēto darbu. vēlreiz paldies par jūsu laiku.
 
Top