Jautājums par PMK

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Sveiki, vai ar jauno PMK (etilglikidātu) ir kāds process, kas man jāveic, lai to pārvērstu PMK eļļā? Es redzu, ka ir process, lai pārvērstu PMK metilglikidātu, vai tas darbosies tāpat? vai kādam ir kādi padomi?
Paldies!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Metil-, etil-, terc-butil-, izopropil- u. c. ēteri reaģē ar sārmu un pēc tam reaģē ar skābi. Reakcija vienmēr ir tipiska jebkuram ēterim. Liels jautājums ir par visvairāk glicīdu ētera kvalitāti.
 
Last edited:

ghostprince

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
sastapos ar šo glikidāta sintēzes procesu un interesējās, vai kāds to ir izmēģinājis
"
Ievietojiet glicidātu siltā ūdenī, pievienojiet sārmu, līdz PH ir pieklājīgi bāzisks.

Maisiet stundu, lai pabeigtu pārziepjošanu.

Lēnām piliniet HCl, šķīdums burbuļos. Pievienojiet to, līdz šķīdums pārstāj burbuļot un PH ir nedaudz skābs (droši vien nevēlaties, lai tas būtu pārāk skābs, varētu kaut ko noārdīt/izraisīt polimerizāciju)Maisiet to stundu, uzkarsējot līdz aptuveni 80C.

Šajā brīdī konverģence ir pabeigta. Ekstrahē ar DCM, izmazgā DCM ar NaCl sālījumu un iztvaicē DCM. Bam, jums ir galaprodukts, gatavs vakuumdestilācijai".
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Tikai ēterim, nevis sālim
Reakcijas laiks būs atkarīgs no temperatūras un daudzuma. Labāk istabas temperatūrā un 12 stundas vai ilgāk.
pH<=3, 80-90*C. Ja pirms tam nav bijis lieka sārma, tad sākumā nebūs spēcīgas burbuļošanas.
Ja mums ir koncentrēts ūdens šķīdums (skābs ar sārmu sāļiem) un karsts maisījums, BMK būs slānis virsū.
 

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
kāds mēģināja to? izskatās ļoti interesanti.... bet es zaudēju daudz pmk mēģina receptes...
 

Gus_Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tātad... jūs izmēģinājāt šo recepti ar šīm izmaiņām? rezultāti?
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Vai DCM vietā es varētu izmantot ēteri?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jā, un ne tikai ēteris
 
Top