Qustion

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Labdien, es meklēju Aminu, kuram ir metamfetamīna izskats un īpašības. Morfolīna hidrohlorīds ir labs, bet tā krāsa mēģenē vispirms kļūst dzeltena un pēc tam kļūst sarkana. Arī metilamīna hidrohlorīds ir labs, bet, kad tas kūst uz alumīnija folijas, tas noārda alumīniju un aizdegas. Draugi un ķīmijas profesori, ir kāds izopropilbenzilamīnam līdzīgs amīns, lūdzu, iepazīstiniet ar to.
 

Dynyx

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 10, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Feniletilamīna HCL
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Es pagatavoju fenilentilamīnu un pārveidoju to par sāli ar sālsskābi. Pirmā problēma bija tā, ka tas kristalizējās, kas bija līdzīgs mazām zivju zvīņām, un otrā problēma caurulē bija tā, ka pēc atdzesēšanas tas izskatījās pēc balta ģipša, un kristāls nekļuva zvaigžņveida.
 

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Vai varat pastāstīt (vai publiski publicēt) procesu, ko izmantojāt, lai pagatavotu feniletilamīna HCl? Es patiešām labprāt par to dzirdētu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tātad... viltotas zāles? Es nezinu, kur jūs atrodaties, bet vairumā vietu par viltotu narkotiku pārdošanu tiek izvirzīta diezgan līdzvērtīga apsūdzība kā par īstu narkotiku pārdošanu. Tad viņi publicē jūsu vārdu vietējās ziņās, ka esat apsūdzēts par viltotu narkotiku pārdošanu, un cilvēki domā, ka jūs esat zvērs. Izopropilbenzilamīns ir tieši tāds pats kā metamfetamīns, bet ķīnieši to pārdod gandrīz par velti. 🤷
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
neviens par to neprasīja pārtrauciet atbildēt uz katru ziņu, ja jums nav atbilstošu zināšanu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Manas "zināšanas" bija pareizas. Jūs vēlaties, lai es citēju kādus avotus? Jūs "atspēkosiet" manu komentāru?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nevajag būt trakam. Pārdod viltotas zāles. Tu esi fuckin nevesels. VISI zina, ka viņš pārdod īstas narkotikas un viltotas narkotikas, kas sajauktas kopā.

tropāns: Viņš atbildēja uz jautājumu, izopropilbenzilamīns. Varbūt pārtrauciet atbildēt, ja jums nav nekā, ko dot.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Nav jūsu ziņā komentēt un sniegt padomus, ja jums ir informācija, pasakiet to, pretējā gadījumā tā tiek aizdusināta.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tagad mums būs jāsāk izmantot vērtēšanas sistēma. 😬
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Šeit ir tikai apgalvojumi. Es uzdevu vienkāršu jautājumu, bet neviens nevarēja atbildēt. Lielākā daļa atbilžu šajā vietnē ir kopijas erowide, analfabēts, bet ar apgalvojumiem
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ak, jā, tie kaitinošie jautājumi, kas ir tik vienkārši, ka tos ir jāuzdod, bet uz tiem vēl nav atbildes. Man žēl, ka ir pagājis jau gandrīz mēnesis, bet neviens nav atrisinājis jūsu problēmu, kā jūs grasāties izvilināt savu sīko krāpšanos.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Ja jūs domājat, ka vidusmēra cilvēks šajā vietnē var iegūt noderīgu informāciju par ķīmiju no tādiem analfabētiem kā jūs un nopelnīt naudu! Ļoti smieklīgi un skumji. Es pats esmu vecākais naftas ķīmijas eksperts. Gurķis nekad nav auglis
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Tas ir izdomāts veids, kā teikt degvielas uzpildes stacijas darbinieks. "Ar ko es varu sagriezt šo metamfetamīnu, lai kādu apkrāptu?" nav ķīmijas jautājums.
 
Top