Ieteikt, kā destilēt sērskābi

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Es plānoju pasūtīt Vevor 32 detaļu destilēšanas komplektu, lai destilētu sērskābi. Vai ir kādi padomi, kas man vēl būtu nepieciešams?
Varbūt vakuumsūknis un aukstuma uztvērējs?

Būtu noderīgs jebkurš laboratorijas aprīkojuma veikals ES.
Nepieciešams pasūtīt daudz lietu, lai sāktu darbu laboratorijā.
 

pekonias

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 26, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Es izmantoju Vevora komplektu, lai destilētu sērskābi savā balkonā. Tas izrādījās izturīgs. Izmantoja 2 l kolbu ar sildīšanas apvalku (tai jāspēj sasniegt 400 C temperatūru). Destilēt 1,8 l akumulatora skābes vai baseina pH, kas satur H2SO4. Sākumā izdalās ūdens (satur ~ 1 % H2SO4). Jāturpina palielināt sildītāja jaudu, jo atlikušais šķīdums kļūst koncentrētāks ar H2SO4. Kad vārošajā kolbā paliek 90 % H2SO4, H2SO4 daudzums izejā strauji palielinās, līdz tiek sasniegta azeotropa koncentrācija. Kad 90 % koncentrācijas punkts ir sasniegts, sāciet savākt skābi vairākās mucās. Jūs pamanīsiet, ka savāktais šķidrums sakarst, kad H2O un skābe atkal sajaucas vārglāzē. Kad jauna frakcija vairs nesakarst, pārslēdzot to uz jaunu mērglāzi, jūs zināt, ka esat savācis H2SO4 maksimālo koncentrāciju. Neizmantojiet vakuumdestilāciju vai frakcionēšanas kolonnu! Stikls kondensatorā jau ir pakļauts lielai spriedzei, jo dzesēšanas šķidrums kondensē tvaikus, kuru temperatūra ir krietni virs 300 C. Lai būtu drošībā, kondensatorā ielaidiet siltu ūdeni un vienmēr turiet fizisku aizsegu starp sevi un aparātu.

Kas attiecas uz aprīkojumu, vai esat pārbaudījis Amazon vai e-bay?
 
Top