Looking for a vendor Uzticams pārdevējs ASV

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Sveiki visiem, Esmu veicis vairākus pētījumus, mēģinot atrast diskrētu, konsekventu un uzticamu dažādu RC pārdevēju, bet beigās sapratu, ka tas būtu bijis pilnīgs azarts, lai arī kā.

Visbeidzot izdomāju, ka vienkārši pajautāšu tiem, kas ir zinošāki par mani, vai varu vismaz saņemt kādu norādi pareizajā virzienā. Meklēju kaut kur ar diezgan plašu izvēli, bet ubagiem nevar izvēlēties. Tomēr es gribētu, lai pārdevējam būtu vismaz NEP un pāris opioīdu.

Būtu ļoti pateicīgs par jebkuru palīdzību, paldies!

CFD
 

happyjona

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
Jūs nevarat reklamēt, kā šeit virsnieks. Atvēliet brīdi, lai izlasītu noteikumus ay lapas apakšā
 

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Atvainojos, domāju, ka jūs runājat ar mani. Tikai meklēju padomu par piegādātājiem, kas piegādā uz ASV 🫡
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
Jūs taču zināt, ka NEP nav rc, vai ne? Tas ir 1. saraksts. Federālā līmenī nav Rc lasiet analogo likumu. Narkotikām pat nav jāiedvešina, ja viņi var pierādīt, ka jūs domājāt, ka tās to dos, tā ir analoga viela.
 

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Labi, paldies par jūsu paskaidrojumu. Esmu informēts par to, kā tiek interpretēti RC likumi. Vienkārši mēģinu atrast uzticamu pārdevēju, tas ir viss.
 
Top