Pētniecisko ķīmisko vielu testēšanas nodaļa

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Sveicu visus foruma dalībniekus!

Ar prieku paziņojam, ka sākam darbā pieņemšanu uz pētniecisko ķimikāliju testēšanas pulciņu. Testētāja uzdevums būs testēt RC produktus. Foruma administrācija rūpējas par samaksu un transportu.

Pēc iegādātās vielas saņemšanas mums no jums vajadzētu redzēt šādu ziņojumu:
  • Kā tika veikts sūtījums? Vai ar sūtījumu bija kādas problēmas?
  • Vielas fotogrāfijas uz svariem (sūtījumā, iepakojumā, bez iepakojuma, tikai viela, jebkuras valsts nominālvērtības monēta).
  • Jūsu detalizēts ziņojums par braucienu.

    Kad esat atbildējis uz visiem šiem jautājumiem, jums ir jāizvērtē šādi rādītāji:

  • ⭐️ Pakalpojuma drošība (no 0 līdz 10).
  • ⭐️ Piegādes ātrums (no 0 līdz 10)
  • ⭐️ Preces kvalitāte (no 0 līdz 10)
  • ⭐️ Cik lielā mērā jūsu cerības tika attaisnotas? (no 0 līdz 10)

Lai kļūtu par pilntiesīgu komandas biedru, jums ir jānosūta ziņa Glitchy saskaņā ar zemāk redzamo anketu:

Tēma: Testu pulciņš: Atbildes uz anketas jautājumiem: Testu pulciņš
  • Kādu vielu vēlaties izmēģināt?
  • Vai jums ir ideja par vielu, kuru vēlaties izmēģināt?
  • Uz kuru valsti tā tiks nosūtīta?


    9nQWSv0Hqw
 
Last edited by a moderator:

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Testu komanda
  • Kādu vielu vēlaties izmēģināt?
2c-x, DOx, metamfetamīns
  • Vai jums ir priekšstats par vielu, kuru vēlaties testēt?
Jā, esmu pārskatījis pārdevējus, lai pārliecinātos par profesionalitāti, metodi un izpratni par notikuma vietu. Visvairāk uzticams un godīgs

Man ir padziļinātas zināšanas par manis uzskaitītajiem savienojumiem. Es sniegšu faktus, pat NMR ect. Ja tiek pieprasīts. Dokumentēju visu procesu no pastkastītes līdz pat patēriņam, neatklājot konfidenciālu informāciju.
  • Uz kādu valsti tiks sūtīts
  • ASV
Lūdzu, jautājiet, ja jums ir kādi jautājumi
paldies
 
View previous replies…

jbtxt60

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Jā, es esmu ieinteresēts pārskatīt piegādātāju profesionālismu. man ir stingra izpratne par šo ainu. Galvenokārt uzticams un godīgs

Man ir padziļinātas zināšanas par metamfetamīna savienojumiem. Es sniegšu godīgus faktus, ja tiks pieprasīts. Dokumentēšu visu procesu no pastkastītes līdz pat patēriņam, neatklājot sensitīvu informāciju.

nosūtīts uz ASV
Lūdzu, jautājiet, ja jums ir kādi jautājumi
paldies jbtxt60
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
#1. Oksitocīna, noradrenalīna, dopamīna un serotonīna maisījums.
#2. (Skaista sieviete)
#3. Amerikas Savienotās Valstis.
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Es esmu ASV gribētu pārbaudīt metamfetamīnu man ir plašas zināšanas šajā jomā un varu atšķirt sliktu,labu un lielisku produktu,neesmu pārliecināts, kas ir pārējie 2, bet, ja tie dod līdzīgu sajūtu kā jebkuri opioīdi, lūdzu, es arī gribētu pārbaudīt. Kur mēs ejam no šejienes
 

Luckycharm

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Es dzīvoju Kanādā un priecātos par iespēju testēt metamfetamīnu, kā arī varētu sniegt lielisku pārskatu.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Sveiki, Madre, es jau rakstīju jums ziņu par šo un citiem veidiem, kā es varētu kļūt par Breaking Bad komandas līdzstrādnieku, bet ierakstā, uz kuru es atbildēju, bija teikts, ka jūs meklējat komandu RC testēšanai, un tad, lasot šo ierakstu, es redzu, kur jūs minējāt metamfetamīnu kā narkotiku piemēru, tāpēc tagad man rodas jautājums, vai tas attiecas tikai uz pētnieciskajām ķimikālijām, vai tas attiecas uz visām narkotikām? Jo es noteikti mainītu savu vēlamo narkotiku izvēli, ja tas tā būtu! Lūdzu, dodiet man zināt, un vēlreiz paldies par jūsu laiku un uzmanību, jauku dienu!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Nekas, es lasīju lietotāja TESTINT pieteikumu, un viņa izmantotais formāts lika man domāt, ka tā ir daļa no madres amata. Mana kļūda.
 

3vilxhemist007

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 11, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Es dzīvoju ASV un esmu pašmācības ķīmiķis ive veikts 2cx b thru e nav D un mda un meskalīns un, ja, protams, dmt, kas im pārliecināts, ka lielākā daļa ppl sākt ar extrqction nav synth lai gan id vēlētos dot TSTAB šāvienu id vēlētos paraugu.daži rcs 2cx un citi entactogens / psychedelics dos godīgu opibion no mailbix uz bio assay un esmu ļoti labi saistīts, kur es esmu es visu pārdošanu, tāpēc es dnt tiešām darīt mazo roku rokās manas ppl darīt liela mēroga labāk off FED nekā valsts es saku lol klauvēt uz koka
 

LiveviL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 21, 2024
Messages
8
Reaction score
7
Points
1
Es dzīvoju Austrālijā, vietā, kas atrodas 4 no pilsētas. Es uzskatu, ka visi smēķē katinonu vai zemas kvalitātes metamfetamīnu. Iv nolēma pārtraukt pirkšanu un labprāt izmēģinātu 2c-x.
Es priecātos, ja es varētu iemācīties sintēzi, bet es nezinu, kur sākt un kāda izmēra iekārtas, lai iegūtu. es maksāšu par mentoru personīgi vai šifrētā e-pastā. es esmu ieinteresēts varbūt sintēzi, kas iemācīs man abit par ķīmiju un pēc tam izmēģināt meth / amph sintēzi.
Vai kratīšana un cepšana ir visvienkāršākā, bet visriskantākā metode.
Man ir nepieciešams avots iepriekšējiem lāstiem, bet kādu dienu plānoju izgatavot savus lielos daudzumos.
Tāpat kā gatavojot vakariņas pēc savas gaumes, tāds ir mans redzējums par sintēzi. Es gatavoju rīkus pēc savas gaumes, pievienoju lil garšvielas un visu, kas patīkams.
UZMANĪBU KURSĒTĀJIEM ES MĒRĪT BTC BŪT TAVU STUDENTU VAI PERSONĀ LĪDZ EMAIL.fuck pērk ielas narkotikas, es daru savu.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Hey mate Es esmu no Austrālijas arī, ja jums joprojām ir nepieciešama palīdzība jūsu ceļojumā, ļaujiet man zināt, man ir know how un tikai par visu, kas nāk kopā ar to mieru
 
View previous replies…

Market Mouse

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 26, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Hei, es arī esmu no Austrālijas, no Ziemeļkvīnslendas. Es šeit meklēju uzticamu metožu piegādātāju. Es vēlos veikt darījumus ar Dead Drops, Escrow un Crypto. PM mani, lūdzu.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Hei, puiši, šeit cilvēks no Apvienotās Karalistes un ketamīna pazinējs. Esmu devis nosaukumu katrai K partijai, ko esmu lietojis. Ticiet vai nē, bet nevienas 2 partijas nedod vienādu efektu.

Un varu aprakstīt tā iedarbību pat būdams reibumā.

Es varu pastāstīt, kāpēc man personīgi kāda partija patīk vai nepatīk, vai kā tā varētu patikt citiem.

Es varu jums pateikt, vai es varu vadīt automašīnu vai braukt ar 1000 kubikcentimetru motociklu, lietojot jūsu konkrēto partiju, vai ar to ir iespējams darbināt tosteri vai nē.

Es jums nosūtīšu video, kurā redzams, kā es to testēju. Es pat injicēšu to, ja iedosiet man pietiekami daudz, lai to konvertētu (5 gramus), vai īpaši to pieprasīsiet.

Parasti varu sniegt jums labu pārskatu, izmantojot tikai 3 gramus. lai gan vairāk ir vieglāk, jo varu veltīt laiku pāris naktis.

Savos ziedu laikos es pērku 80 gramu maisiņus un viegli to pabeidzu mēneša laikā.
Tāpēc es uzskatu, ka man ir atbilstoša kvalifikācija, lai apzīmogotu partiju ar savu apstiprinājuma zīmogu.
Es sniegšu objektīvu pārskatu un novērtēšu to ar 0/10 pēc K skalas.

Iespējams, es nēsāšu maskēties, bet es izmantošu savu īsto balsi. (Es gribu saglabāt augstas kvalifikācijas darbu).

Lūdzu, sazinieties ar mani, lai saņemtu manus pakalpojumus. Es pieņemu pakas savā mājas adresē.
Ar cieņu, Buffalo Phill

Turklāt es esmu aizrautīgs ķīmiķis amatieris un labprāt apgūtu vairāk.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

NosLeEp223

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Es noteikti labprāt kļūtu par testēšanas komandas locekli,es esmu ASV un vēlos testēt galvenokārt amp/M-amp tipa ķimikālijas.
 

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Sveiki. Lai to izdarītu, jums jāaizpilda veidlapa un jānosūta man īsziņa.
 

Kazy25

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Jan 22, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Testu komanda

  • Kādu vielu vēlaties izmēģināt?
Amfetamīnu, CMC , MMC.

  • Vai jums ir priekšstats par vielu, ko vēlaties testēt?
Jā, mums ir profesionāli deguni. Man ir apnicis, ka šie sūdi tik ilgi uzskaitīti uz ielām.

Es nodrošināšu pilnīgu un godīgu pārskatīšanu -no nosūtīšanas līdz pat patēriņam.
  • Uz kādu valsti tas tiks nosūtīts
    ES / Rumānija.

    Sveicieni!
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Labdien, mēs atbildējām jums īsziņā.
 

bfrog

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Mīlestība Rumānijā ❤️❤️❤️❤️
 

20ball22kswizzer

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
kaņepes
 

CodyAshmore

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 12, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
1. Es domāju, ka vēlos izmēģināt dažas sukas
2. ak, man ir kāds priekšstats labi
3. jūs varat nosūtīt tās uz manu bakalaura padušu Kalifornijā.
 
  • Like
Reactions: vis

CrimPsy

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 21, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Esmu ļoti pieredzējis lielākajā daļā stimulantu un psihedēlisko vielu, un man ir dabiski augsta tolerance pret jaunām ķīmiskām vielām, tāpēc, ja tas ir labs man, tas mēdz būt super labs arī lielākajai daļai pārējo.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Lūdzu, nosūtiet man personīgo ziņu.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Hi glitchy, es esmu super interesē disos jo labāk drošāka un jaunāka jo vairāk uzsāka es esmu uz izpratni sliktāk nekā viens; kurš joprojām regulāri skatās tv. Dodiet man pm es neesmu pārliecināts, kas jums ir piekļuve es esmu ļoti sliecas uz hxe vai oxo pce kombinācijas. Un es esmu arī mums. Es esmu studējis ķīmiju, augi sēnes, jo man bija 12, ya es zinu gandrīz katru fn augu <~my name I cnt vadīt savu auto bez otrās rokas identificēt katru koku krūmu domājot par manu apoc kolekcijas, kas man atgādina, es esmu gotta iet darīt 10 jūdzes pastaiga par ķekars sūdi. (Manas acis burtiski pārvietoties thru līnijas augiem) un tas ir, kā jūs varat zvejot mani, ja u kādreiz nāca pāri mani. Es eju, skatoties lejup un uz nākamo augu rindu. Tāpēc mana interese ir dabiska un ļoti agresīva. Thx un goodluck ceru drīz saņemt ziņu.
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
446
Reaction score
164
Points
43
Lūdzu, nosūtiet man personīgo ziņu.
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
man patīk izmēģināt NEP, A-PiHP un MDPHP, Atrašanās vieta Vācijā! Sazinieties ar mani :)
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
:unsure: APHP APVP MDPV jūs biedē?
 
Top