Dekstromamfetamīna smēķēšana ?

Can dextroamphetamine be smoked

  • Information of the Chemistry.

    Votes: 2 33.3%
  • Possible ways to achieve this.

    Votes: 4 66.7%

  • Total voters
    6

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
D-mets ir smēķējams, tad kāpēc dekstromamfetamīns nekad netiek smēķēts. Vai varbūt ir kāds veids, kā to padarīt smēķējamu, par kuru es vienkārši nezinu?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Jo sulfāts un arī fosfāts sadalās, pirms nokļūst gaisā. Šie sāļi nesublimatizējas kā metamfetamīns.HCl. Kā bāze tas ir pārāk kodīgs un iznīcinātu plaušas. HCl sāls ir ļoti higroskopiska - atstājiet to uz trauka, un pēc dažām stundām jums būs tikai šķidruma peļķe. Domāju, ka HCl sāli vai fumārskābes sāli varētu tvaicēt, ja to izšķīdinātu PG/VG tieši pēc sāls pagatavošanas un žāvēšanas.

Benzedrīna inhalatori ievadīja amfetamīnu, to ieelpojot, to darīja ar metāla caurulīti, kurā bija kokvilna un ļoti smalki amfetamīna sulfāta putekļi, caurulītes galus atskrūvēja un caur to strauji ieelpoja, kas piegādāja aptuveni 10 mg tieši plaušās, kur tas darbojās kā paredzēts bronhodilatators. Džeza mūziķi ātri vien izdomāja, kā izņemt vates aizbāzni no mēģenes un iebāzt to kafijā, kas piegādāja veselus 50 mg, un, lietojot iekšķīgi, bronhodilatācija un vispārēja aktivizēšanās turpinājās visu nakti.


No tā izriet, ka smēķēšanai (ieelpošanai) nav nekādu priekšrocību, es teiktu.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Pilnīgi piekrītu, ka šādam lietošanas veidam nav priekšrocību, jo apēst sauju tablešu gandrīz noteikti ir mazāk kaitīgi nekā ieelpot dūmus. Un, kā jūs jau norādījāt, perorālas lietošanas iedarbība saglabājas daudz ilgāk nekā ieelpojot, tas ir pilnīgi loģiski. Tāpat kā kokaīns HCl formā, kas ieelpots iedarbojas 90 minūtes, salīdzinot ar kokaīnu brīvā veidā, kas iedarbojas 5 minūtes. Taču atšķirība starp šiem diviem lietošanas veidiem ir iegūtais kāpums, jā, trekna kokaīna līnija ir laba, bet masveida brīvās bāzes laizīšana ir daudz intensīvāka.

Vape ideja ar HCl sāli ir interesanta, bet tas izklausās kā milzīgas sāpes pakaļā, ka man var nākties izmēģināt vēl ārā. Tas ir atbildējis uz manu jautājumu, lai gan vienā ātrā atbildē, bet kā bērns atbildes noved pie vairāk jautājumiem!

Vai deksamfetamīnu var tālāk apstrādāt, lai izveidotu jaunu anolog, es esmu savā 2. gadā ķīmijas grādu un esmu spēlējis par ar manu zāļu skapi haha.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Amfetamīnu varētu oksidēt līdz N-hidroksiamfetamīnam, kas esot divreiz spēcīgāks. Mani pašu pētījumi apstiprina augstāku aktivitāti, un šķiet, ka tas ir daudz mazāk vazokonstriktīvs, mazāk noslogo sūkni un nav ātruma penis. Tas nav arī nelikumīgs.

Izklausās labi, lai būtu taisnība? Nu, ir dažas problēmas, galvenokārt tas, ka N-hidroksiamfetamīns ir ĻOTI nestabils un oksidējas atpakaļ oksīmā ūdens klātbūtnē, ar pārāk augstu ph un ar pārāk zemu ph un ar dažiem parastiem šķīdinātājiem un pārejas metālu pēdu klātbūtnē tas vienkārši sadalās.
Tomēr radniecīgais metilēndioksi savienojums, N-hidroksi-MDA, ir diezgan stabils. Un aizliegts.
Man reiz izdevās saražot N-Hidroksiamfetamīnu, kas joprojām satur labu daudzumu normālā amf (spriežot pēc TLC), un man tas ļoti patīk. Mans nākamais mēģinājums pagatavot vēl nedaudz vairāk man nevainagojās panākumiem, neskatoties uz to, ka es izmantoju to pašu metodi, tikai palielinot tās mērogu. Pilnīga katastrofa. Nav ne jausmas, kāpēc. Es izmēģināšu citu pieeju nākamreiz, bet varu droši teikt, ka tas nebūs nākamais tirgus hits, jo šī viela ir tikpat nestabila un neirotiskāka kā krievu draudzene, detoriē pat kā HCl sāls dažu dienu laikā, ja netiek uzglabāta ledusskapī, labāk saldēta.

Vai arī jūs vienkārši reducējat amfetamīnu, lai iegūtu metamfetamīnu. To varētu izdarīt vieglāk, izmantojot citus veidus, bet jūs to pieprasījāt.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Pašlaik es strādāju pie piperskābes oksidēšanas, Chem Player ievieto labu video par tehniku vietnē YouTube, bet yeilds labākajā gadījumā ir zems. Tāpēc es izskatau ozona ģenerēšanas metodi ar skābekļa padevi ģeneratoram. Acīmredzami rezultāti ir piperonāls, tā ir laba smaržojoša ķīmija, sākot no piparu smaržas, beidzot ar burbuļu gumijas un beidzot ar maraschino ķiršiem.
Mans D-Amph avots ir recepšu un ir sūdi, ar ko strādāt, mēģinot oksidāciju izklausās jautri, pat ja tas ir tikpat grūti kā oksidācija, ko es pašlaik daru, Iam interesē oksidācijas mehānisms, ko izmanto šeit un vai ir vairākas metodes, lai to panāktu?

Tad N-Hydroxy-MDA, tas ir interesanti, jo MDA ir solis pirms MDMA vai es sapņoju šeit.

Reduktīvā aminācija līdz D-Meth izklausās interesanti, vai tas ir tas pats, kas reducējot amīdus līdz amīniem, izmantojot LAh, vai reduktīvā alkilēšana ar borohidrīdu. Manas zināšanas ķīmijā jau tuvojas, bet es joprojām mācos, tāpēc manas zināšanas nav īpaši plašas. Man izdevās sekot mesc tehnikai šajā vietnē attiecībā uz manu sintēzi, izmantojot 3,4,5TMBH izejmateriālu, kas beidzot reducēts THF ar LAh.
Sers, jums ir mana uzmanība!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
wizzology pdf

klikšķiniet uz to, ka tā ir viena laba grāmata par wizz ledus utt.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Tas ir pilnīgi iespējams. Izžāvējiet NP, gāzi un ātri vakuumfiltrējiet, pavelciet sūknēšanu tieši pirms visa šķīdinātāja izsūknēšanas, ātri savāciet Amp Hcl, ievietojiet kūpināšanas ierīcē vai noslēgtā stikla flakonā. Smēķējot turpiniet iztvaikot nelielo šķīdinātāja/pulvera daudzumu, līdz tas izkūst. Smēķē tāpat kā MAmp. Kad tas ir vienreiz izkusis un reXtalizējies, tas vairs nav hidroskopisks.
 
Last edited:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Jūs nevarat smēķēt amfetamīnu, Cik man zināms un esmu mēģinājis. Bet metamfetamīnu var smēķēt.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Tas ir iespējams un diezgan viegli
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Šķiet, ka tas ir legit, es gatavojos to pārbaudīt, tikai mēģinu atrast labāko veidu, kā iegūt sulfātu no manām cilnēm. Domāju, ka, tā kā es pāreju no sulfāta uz HCl, es varu vienkārši pāriet uz bāzi. Ekstrahēt nepolārajā, tad vienkārši caur to izspiest kādu HCl burbulīti. Vispirms jāskatās saistvielas, jebkurā gadījumā es to noskaidrošu.
 
Top