Snorking VS Injecting VS Smoke Heroine

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Kāds būtu labākais veids, kā lietot heroīnu?
 

Panthera

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Viss par biopieejamību

* Injekcijas - gandrīz 100% biopieejamība. Narkotika nekavējoties nonāk asinsritē, izraisot ātru un intensīvu iedarbību.
* Smēķēšana - aptuveni 40 % - 60 %
* Smaržošana - aptuveni 30 % - 40 %

ja esat opioīdu naivs, nemēģiniet injicēt, ja vien nevēlaties @DieYoung.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Augsta bioloģiskā pieejamība ne vienmēr nozīmē labāko. Patiesībā viss ir atkarīgs no tā, ko jūs saprotat ar vārdu "labākais". Vai jums šī viela nav pazīstama un vēlaties to izmēģināt? Vai esat to izmēģinājis vairākas reizes un nespējat noskaidrot, kura jums vislabāk der? Vai esat pieredzējis lietotājs un vēlaties pārvarēt toleranci? u.c.
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
paldies Es tikai esmu ziņkārīgs vēl viens jautājums, vai benzo tolerance ietekmē opiātu toleranci?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Neraugoties uz atšķirīgajiem primārajiem mehānismiem, gan benzodiazepīniem, gan opiātiem var būt pārklājoša ietekme uz noteiktām smadzeņu sistēmām, piemēram, mezolimbisko dopamīna sistēmu, kas ir saistīta ar atlīdzību un atkarību. Hroniska abu šo zāļu lietošana var mainīt smadzeņu ķīmiju un receptoru darbību tādā veidā, kas var ietekmēt centrālās nervu sistēmas vispārējo jutību pret dažādiem CNS nomācošiem līdzekļiem. Īsumā :)
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Ja drīkstu ko piebilst, benzo un heroīns ir slikts maisījums.

Pat cilvēkiem ar lielu pieredzi.

Savas karjeras laikā es 6 reizes pārdozēju, katru reizi sajaucot benzo un heroīnu.

Es arī gadiem ilgi smēķēju + gadiem ilgi lietoju adatas. Reti šņaucu..
Heroīns var būt nežēlīga saimniece
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Injicēšana ir tik bīstama, smēķējot ir daudz grūtāk pārdozēt, jo jūs jūtat efektu pēc katra trieciena, šņaušana un injicēšana ir riskanta, jo jūs pārāk 100-200 mg vienā rindā un gaidāt, kad sāksies, un dažreiz heroīnu var sagriezt ar kaut ko, kas ir pat nāvējošs, attiecībā uz injekcijām ir tas pats, jūs injicējat pilnu devu un tas sāksies nekavējoties, bet, ja heroīns ir slikts, jūs varat nomirt no normālas devas, jūs jūtaties droši, tāpēc mans labākais ROA ir smēķēšana, ja heroīns ir spēcīgs, jūs varat aizmigt ilgi pirms pārdozēšanas.
 
Top