Tāpēc es nopirku vakuuma kameru...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Sveiki, puiši;
Es nopirku kaut ko, ko es jau kādu laiku gribēju/vajadzēju, lai pabeigtu savu DMT apstrādi no triptamīna - vakuuma kameru/desikatoru.
Godīgi sakot, tas bija dubultā pīrāgs, jo tas nāca kopā ar sūkni un visu pārējo, kas nepieciešams, lai tas darbotos, bet jā, mani interesē sūknis.
Tajā ir teikts, ka tas nāk ar kādu eļļu, bet man interesē, vai tie vienkārši darbojas ar minerāleļļu, vai man ir jāpērk īpaša "sūkņa eļļa"?

Tas ir tikai rotācijas lāpstiņu sūknis, es šaubos, ka tas būs tik jaudīgs, jo tur noteikti ir lielāki, tāpēc neesmu īpaši pārliecināts, cik noderīgs tas būtu vakuuma destilācijai, bet patiešām jebkurš temperatūras kritums varētu būt noderīgs kādā posmā.

Es plānoju iegādāties vienu no tiem 1/4" skrūvējamiem savienojuma kabeļiem, ko pēc tam varu pievienot trīsceļu adapterim ar mm/hg manometru, nevis to, kas patīk tiem auto puišiem, vai to, kas patīk tiem AC puišiem...

Jebkurā gadījumā, es šo RXN esmu darījis jau divreiz, un man vienkārši ir vajadzīgs vakuuma desikators, lai to pārvērstu "par "vaskainu - nokasāmu" vielu...".

Man žēl, ka es nesāku ar PEA. Ak, labi! Tas, kas jūs interesē organiskā ķīmija, liek jums tajā I guess.....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Tai nepieciešama īpaša eļļa, ja tajā ielejat nepareizu eļļu , tā ātri nomirs. Viena lāpstiņa rotācijas sūknis var iegūt pietiekami lielu vakuumu, lai vārītu ūdeni pie sasalšanas temperatūras, lielākā problēma ir eļļa . Viss vakuumā esošais gaiss izplūst caur eļļu. Diafragmas sūknis ir daudz labāks, jo tas neuzņem eļļu. Rotācijas lāpstiņu sūknis ir piemērots daudzām lietām, piemēram, vakuuma filtrēšanai, desikācijai ECT. Bet destilēšana ar to ir sāpīga.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jā, patiesībā man tik un tā ir mazs diafragmas sūknis, bet es gribēju sūkni, ko var atstāt ieslēgtu ilgu laiku, un sakarā ar to, ka, kad es nopirku iepriekšējo eļļas sūkni, viņi man teica, ka to patiešām var atstāt ieslēgtu pilnā vakuumā tikai 30 minūtes, pirms tas pārkarst - lieliski piemērots vakuuma filtrēšanai, bet ne tik labi RXN, un es cerēju, ka šo sūkni varēs izmantot galvenokārt.....

Šķiet, ka es kaut ko daru nepareizi jebkurā gadījumā! Ha
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tas ir labi. Tas nāca ar kādu eļļu - tagad es zinu, tas ir forši.
hei es kaut ko daru nepareizi, vai mana vakuuma kamera / sūknis vienkārši nevelk pietiekami lielu vakuumu, vai arī tajā pašā laikā iekšā ir jābūt arī žāvējošai vielai? Piemēram, silīcija dioksīda bumbiņas, kas maina krāsu, vai arī jūs tās izmantojat tikai ūdens izvadīšanai no lietām, ko es nedaru.
Velns, man vajadzēja vienkārši nopirkt vakuuma eksikatoru, kas izgatavots īstai laboratorijai, un sūkni atsevišķi...
Es mēģinu pārvērst eļļu, kas palikusi pāri no rex'ing apstrādes no tryptamīna -> n,n-DMT sintēzes, ko es veicu, bet pagaidām tā nav sacietējusi līdz vaskveida, nokrāsojamai vielai, bet es dabūju dažus kristālus ap mērglāzes malu.
Vai man no tā vajadzētu mēģināt atkārtoti izšķīdināt? Vai es vienkārši kaut ko daru nepareizi, vai arī tam ir nepieciešams ilgāks laiks tur vakuumā.

Kad es pirmo reizi ieliku tur no apstrādes iegūtās eļļas, tās sāka burbuļot, tomēr tas vienkārši negrib sacietēt un x'stalise jebkādā lielākā mērā 🤔😖

Oh well. Vismaz tas ir Amazon, un tāpēc atgriezt to super viegli haha!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tas ir tas, kur es esmu nonācis, un tas ir vilinoši tuvu!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
3fMjwy9iHD
3fMjwy9iHD
3fMjwy9iHD
3fMjwy9iHD
3fMjwy9iHD
 

Attachments

  • Nfzquc97LK.jpeg
    Nfzquc97LK.jpeg
    4.4 MB · Views: 64

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Omg, kas, pie velna, notika!!!! Haha Es piekļūstu šai vietnei galvenokārt ar tālruni, un tas nedarbojas tik labi!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Bet, godīgi sakot, tas ir apmēram tikpat kaitinoši, cik kaitinoša ir eļļa, kuru, šķiet, nevar izkristalizēt!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Akhhhh sūdi labi, jūsu domājams, ka jāļauj ieplūst un izplūst gaisam un vienlaicīgi jāiedarbina sūknis.
Tam ir lielāka jēga...
Labi, es izmantoju vakuuma kameru, kas cita starpā paredzēta gaisa izvadīšanai no epoksīdsveķiem, tāpēc es pieņemu, ka man ir jāatrod "saldā vieta" ar vārstu "ārā", lai saglabātu vakuumu ar tādu pašu gaisa plūsmas ātrumu.
Man būs interesanti redzēt, vai tas patiešām darbojas. Es sapratu, ka es kļūdaini domāju par parastām žāvēšanas kamerām, kurās var pievienot kaut ko līdzīgu šīm silīcija dioksīda lodītēm - ja tajā, ko es mēģinu noņemt, būtu kāds ūdens, bet tā acīmredzot nav, jo es izžāvēju šķīdinātāju agrākā posmā.
Vai nu tā, vai vienkārši atstājiet to darboties pilnībā aizvērtu... uz ilgāku laiku, nekā es to darīju.
Sintētiskajā dokumentā (atkal) nav norādīts.
Tas ir tik kaitinoši!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Jūs ievietojat apakšā desikantu, piemēram, epsoma sāli vai kalcija hlorīdu, un tad to, ko žāvējat, velciet maksimāli vakuumā. Uzlieciet lampu vai citu MĪLU siltuma avotu, piemēram, 50 °C. Ja jūsu kamerā ir petkrāns, varat vienkārši izvilkt vakuumu, aizvērt petkrānu un izslēgt sūkni.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Jums patiešām nekavējoties vajadzētu iegādāties aukstā ūdens uztvērēju vai izgatavot tādu. Tas būtībā ir bongs, un tas nosaka to, ka ledus ūdens un kondensētie ūdens tvaiki nonāk pie jūsu sūkņa, un ūdens izšķīdina dažas skābes bāzes un kaitīgās ķīmiskās vielas, piemēram, amonjaku. Tas apēdīs sūkni. Es destilēju kaut ko, kas bija HCL pārpalikums, un nākamajā dienā tas bija sasalis, un iekšpusē tas bija 100% rūsas. Ja jūs zināt, ka ražojat amonjaku vai metilamīna gāzi. Jūs varat ievietot nedaudz HCL slazdā un uztvert šo gāzi kā sāls hlorūdeņraža sāli vai vienkārši saglabāt ūdeni, lai sal amonjaka vai metilamīna ūdenī.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, jā, man patiesībā ir "aukstā lamatas", es domāju, vai man vajadzētu izmantot arī to!
Labi, tagad šķiet, ka es kaut kur nokļūstu!
Lol Es domāju, ka būtībā tas ir bonga... jauks deskriptors!
Labi, tas ir daudz jēgpilnāk - kaut kāda iemesla dēļ es vienkārši pieņēmu, ka tas ir vakuums, kas būtībā pārvērš visu, kas paliek pāri, par gāzi, bet nedomāju, ka tur ir kaut kas, kas darbojas kā desikants, lai faktiski absorbētu gāzi.....
Labi, es šodien mēģināšu vēlreiz, un yer iv augšpusē ir divi lodveida vārsti, kas savienoti ar vakuuma mērītāju (manometru?).

Vai es varu parastos epsoma sāļus padarīt bezūdens, izkausējot un izdzenot ūdeni pannā vai kaut kur citur? Man ir bezūdens magnija sulfāts, bet ne pārāk daudz...
Es pieņemu, ka es nevaru izmantot parastos Epsom sāļus, bet es varu kļūdīties...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Protams. Vienkārša epsoma sāls, kas izklāta uz cepumu plāksnēm, 350-400f temperatūrā 2 stundas. Pēc 15 minūtēm to visu izšķīdina un vēlreiz pēc 30 minūtēm. Pēc 1 stundas pārbaudiet, vai nav izveidojušies gabaliņi. Ja to nedarīsi, tā kļūs tik cietā, ka pat ar āmuru to nevarēs salauzt. Ērta lieta par epsom sāli ir tā, ka magnija sulfāts parasti ir heptahidrāts, kas nozīmē, ka katra molekula satur 7 ūdens molekulas.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Kādu vakuumu, pēc mērinstrumenta rādījumiem, sūknis velk? Tam vajadzētu vilkt 28" w.g. jeb -700torr jeb -0,9 barr, ja vien ar to nav kaut kas nepareizi.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, sūdi, es nezināju, ko tas patiesībā nozīmē, kad cilvēki iepriekš to teica, vai arī es izlasīju kaut ko tādu, piemēram, kāds teiktu, ka tas ir heptahidrāts, un es nezinātu, kāds ir tā trieciena efekts. Protams, jūs varat aprēķināt 7 un kaut ko darīt ar ūdeņradi, bet es neapzinājos sekas.
Es tikko izkaisīju tur nedaudz sava jau bezūdens mag sēra, un jā, tas dara daudz vairāk, bet man ir jāatstāj ieslēgts sūknis, citādi es zaudēju spiedienu pat ar abiem vārstiem aizvērtiem, vai tas nozīmē, ka man ir noplūde tajā vietā, kur ir ieskrūvēts manometrs un viss?
Man jāatzīst, es domāju, vai man vajadzēja pievienot vēl vienu paplāksni, es to darīšu, jo vītne netika līdz galam. Ah, to ir grūti izskaidrot, bet tas ir viegli atrisināms.
Es gribu teikt, ka burka, kurai ir x'stāli jau ap malu, tiešām šķiet aktīvāka nekā vakar.
Arī es šorīt to apskatīju, un, lai būtu godīgs, tur bija daļa eļļas, kas tikko bija sākusi nostāties...

Es patiesi ceru, ka tas ir NOBEIGUMS, kas man bija nepieciešams, lai pabeigtu šo ziedēšanas sintēzi!!! Es ZINU, ka eļļā pirms tam būs vairāk DMT, no kura es atkārtoti f'd.

Es domāju - ja tas neizdodas, tas var būt laiks, lai atkārtoti, re-x šo fucking lieta haha haha

ah labi, mēs mācāmies no nelaimes, vai ne?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jā -1bar, patiesībā tas tur tagad diezgan labi turas, lai būtu godīgi, un arī vakar vakarā tas tur ilgi turējās (lai gan tas neko daudz nedarīja, jo es aizmirsu izžūšanas daļu, Ļoti daudz, nosaukums netieši norādīja uz darbību!!!).
Izskatās, ka tagad tas dara daudz vairāk, lai būtu godīgi - sākumā izskatījās, ka man bija jāturpina sūknis darbojas, lai iegūtu burbuļus, bet tas neizskatās, ka es daru.
Vai kādam ir jēga, ka tas, kurā es pievienoju nedaudz hloroforma heptānam pirms galīgās atkārtotas ekspozīcijas, burbuļo mazāk (varbūt nemaz) nekā tas, kurā es izmantoju tīru heptānu, lai veiktu atkārtotu ekspozīciju?
Vai man noteikti nav jāierīko aukstuma uztvērējs tikai tāpēc, lai sūknis darbotos ne ilgāk kā 5 minūtes, lai panāktu spiedienu? Vai man vajadzētu to atvienot un palaist atvienotu uz pāris sekundēm, lai atbrīvotos no atlikušajiem ogļūdeņraža atlikumiem tajā?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Pagaidām pēdējais jautājums... kā es varu zināt, ka man ir jānomaina bezūdens mag sulf, kad tas vairs nav bezūdens? Vai tas sāks salipt, kā tas notiek, kad es esmu šķīdinātājs? Vai tas nesāks vienkārši kustēties vietā, kur es to ieliku?
Vai kāds var paskaidrot, ko es šeit patiesībā noņemu? Vai es likvidēju ūdeni no galīgās eļļas, vai es likvidēju atlikušo heptānu? Vai arī es likvidēju abus?

Ja jūs nezināt šo stāstu, es atkārtoti izšķīdu galīgo eļļu, izmantojot heptānu saskaņā ar sintēzi, un pēc tam tā vietā, lai to iztvaicētu (jo pēc iepriekšējās pārbaudes, kad es sasaldēju nogulsnes un pēc tam iztvaikoju heotānu - tikai lai pārbaudītu, vai ir palicis DMT), man palika kristāli, bet galvenokārt eļļa (atkal saskaņā ar sintēzi), un tagad tā ir vakuuma eksikatorā.
Kā jau teicu iepriekš, es galvenokārt izmantoju heptānu, bet nolēmu izmēģināt arī heptānu:hloroformu 9:1, kas, šķiet, izdalīja eļļu tikai pēc izņemšanas no saldētavas.

Tātad, vai tas noņem ūdens molekulas, kuras vai nu es palaidu garām, kad žāvēju šķīdinātāju virs tā paša bezūdens magsulfāta? Vai pat tās, ko tas, iespējams, ir uzņēmis kopš tā laika? Apjucis....🤔 noteikti tas ir ūdens, ja magsulfāts to ir palielinājis...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Nevarēju izdomāt, kā rediģēt savu iepriekšējo ziņu un pārvērst to par vienu.

Labi, tātad es iestatīju savu mantiju uz 50c/ ieliku zondi starp vakuuma kameru un mantiju un uzkaisīju nedaudz bezūdens magsulfāta, un tad ievilku vakuumu.
Tad es to skatījos....tā burbuļoja vairāk nekā vakar noteikti, bet vai es pareizi domāju, ka tad, kad es pārtraucu redzēt burbuļošanu, es to velku no karstuma avota un izlaidu vakuumu? Ak, es arī mēģināju traukā pievienot vairāk magnija sulfāta un pēc tam izvilkt vēl vienu vakuumu, lai pārliecinātos, ka tas nav tāpēc, ka tas ir hidratizējies.
Man būs interesanti redzēt, vai tas beidzot pārvērš to par vaskainu vielu, kas būtu jānoņem.....
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Top