Squat the World - Vispārīgais pavediens

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Ayy! Es zinu, ka tas varbūt izklausās dīvaini, bet man vienkārši ir interesanti, kā tvēriens izskatās jūsu valstīs un ko jūs par to vispār domājat.

Kā tagad mazāk aktīvam skvoterim/bez pajumtes cilvēkam man vienkārši ir interesanti, ko Jūs domājat par šo dzīvesveidu, ko sauc par dzīvesveidu, jo nevaru atrast tam labāku vārdu :)

Tātad.... dodiet man zināt, ko Jūs domājat un kā Jūs redzat šo dzīvesveidu :)

Liels paldies !


.^__^.
AVoCz2eXTZ
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Esmu redzējis dažas unikālas idejas ar slēpto kempingu
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Unikāls? pastāstiet man par to! ;) es biju slepeni (ne ekstrēmā veidā, vienkārši cenšos, lai mana vieta nebūtu pārāk pamanāma) telšu nometnē lielpilsētas nomalē gandrīz 9 mēnešus pēc kārtas, un, lai precizētu, es sāku novembrī dažas dienas pirms mana dzimšanas dienas tikai kā dažu dienu nometni un kaut kā izvēlējos palikt bez mājām ilgāku laiku.

un, lai paskaidrotu vēl mazliet vairāk, tajā brīdī lielāko daļu laika es turpināju strādāt savu parasto pavāra darbu un papildus strādāt kā palīgstrādnieks celtniecībā. :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Laiki ir grūti, un cilvēkiem ir jādara tas, kas viņiem jādara. Tas ir briesmīgs scenārijs, atrodoties ārpus telpām. Ņemot vērā iepriekš teikto, skvoterisms ir tieši tas pats, kas zagšana ar pāris papildu soļiem, tāpēc atkarībā no tā, kas ir īpašnieks, man tas patīk vai nepatīk. Ja īpašums pieder fiziskai personai, jūs zādzat un veicat cilvēkam lāča pakalpojumu, ja tas ir korporatīvam īpašumam piederošs īpašums, tas vairāk līdzinās zādzībai no veikala, sīkai vieglai zādzības versijai.
 
Top