Post Delivery Slepenas metodes

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Labdien,

Tā kā esmu jauns pārdevējs un jauns tiešsaistes tirgiem nepieciešamajās piegādes metodēs, vai kādam ir kādas norādes par slēptu iepakošanu?

Acīmredzot vakuuma iepakojums ir obligāts, un esmu dzirdējis arī par alvas folijas izmantošanu, lai aizklātu rentgena starus.

Vai kādam ir kādi norādījumi par to, kas norāda uz paku, kādi padomi vai triki, kā saglabāt pakas neatklātas, jo īpaši, ja tiek apsvērta starptautiska nosūtīšana.

Vai ir kādas pakas, ko cilvēki ir saņēmuši, un vai viņi ir bijuši vīlušies vai pārsteigti par slēpšanu?

Es saprotu, ka slepenības metodes ir slepenas acīmredzamu iemeslu dēļ, bet, ja kāds var dalīties ar jebkādu informāciju, lai cik neskaidra tā būtu, tas viss palīdzēs!
 

thecurious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Tas ir atkarīgs no galamērķa valsts un tās pieredzes ar sūtītāja valsti.
Piemēram, ja jūs nosūtīsiet man DVD vāciņu (saturs ir vakuumizolēts) no Kolumbijas uz ES valsti, to noteikti pārbaudīs pirmajā kontroles/saņemšanas punktā, izmantojot rentgenu vai, ja nepieciešams, ar izsekošanas suni.
Cik man zināms, tam vajadzētu darboties attiecīgajā valstī, un, cik man zināms, tas ir parasts standarts. Es tikai nezinu, cik daudz pūļu jūs vēlaties ieguldīt narkotiku slēpšanā.
Piemēram, ķīmiski apstrādāt tās tā, lai tās būtu džinsu audumā (tas jau ir darīts). Tā ir arī pārstrādāta mazās kafijas pupiņās.
Jūsu jautājumu uzdod arī citi cilvēki, kas darbojas milzīgā miljardiem vērtā tirgū. Neaizmirstiet, ka.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Paldies par detalizētu informāciju, nepieciešams radoši strādāt ar lietām haha
 

gus.fring

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 13, 2023
Messages
100
Reaction score
64
Points
28
Mani interesē, ja kāds vēlas palīdzēt ar skaidru atbildi, būšu ļoti pateicīgs.
 

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3

Varbūt varu palīdzēt ar konkrētiem jautājumiem.

Pirms kāda laika es saņēmu kādu vecu plastmasas spēļu disku nintendo tikai vienu no tiem resnajiem pelēkajiem plastmasas diskiem, ko iebāž konsolē, tas bija atskrūvēts, un saturs bija iekšpusē. iespējams, viena no labākajām slēpšanās metodēm, ko esmu redzējis savām acīm.

pirms dažiem gadiem es redzēju video, kurā kāds atvēra bērnu lego tipa rotaļlietu, kas bija ļoti labi iesaiņota un sapakota, un tās iekšpusē, iespējams, bija 125 g kokaīna. tomēr man ir aizdomas, ka tas bija viltojums.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Tiešām noderīgi, ka, daži tiešām viltīgs metodes ģeniāls tiešām, man ir nepieciešams, lai iegūtu daudz vairāk radošu paldies par ieskatu
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Zinu, ka esmu novēloti iesaistījusies šajā tēmā, bet tas piesaistīja manu uzmanību. Savos skolas laikos es pārdevu savus džinsus un desmitniekus marķieru aizmugurē, jo tintes caurulīte ir noņemama, bet marķiera uzgalis paliek, tāpēc marķieris joprojām ir lietojams. Es arī mēdzu pārvadāt maisiņus ar kājām atari un vai dažu veidu elektronu iekšpusē. Jaunībā mani arestēja par alkohola glabāšanu un dzeršanu, un es turēju savu zāli šajās atari spēlēs, un viņiem pat neienāca prātā ieskatīties iekšā.
 

eu.lab

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 25, 2023
Messages
29
Reaction score
13
Points
3
Lielāko daļu no manis saņemtajām pakām kaut kā kontrolēja muita, vairums no tām bija tikai labi vakuumēti produkti ne pārāk lielā iepakojumā, un neko nevarēja sajust, vienkārši aptaustot. Pagaidām visas tās ir izgājušas cauri bez jebkādām problēmām. Paturiet prātā, ka uz etiķetēm bija pēc iespējas vairāk informācijas un tās bija adresētas uz mājas adresi, nevis uz pasta nodaļu vai pastkastīti.
Ceru, ka šī informācija jums varētu palīdzēt.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Tas ir, kā es esmu darījis to, un bija daži panākumi, bet ne visi apstiprināja, kas ir iemesls, kāpēc im sasniedzot patiešām, paldies par jūsu informāciju, lai gan dažas labas norādes, lai paturētu prātā!
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Attiecībā uz rentgena staru noteikšanu alvas folija vai ogles papīrs būs redzamāks, nekā ievietojot to sūtījumā bez tā.

Tas ir atkarīgs no daudzuma un no tā, kādu vielu vēlaties sūtīt.

Nelielus daudzumus varbūt iemetīs, ja sūtījums nebūs atvērts un deklarēts kā mazvērtīgs priekšmets, bet, manuprāt, to nav iespējams noslēpt, ja muita to atver.

Galamērķis, no kurienes sūtījums tiek sūtīts, un pats iepakojums var padarīt to aizdomīgu.

Es neesmu 100% pārliecināts, bet es domāju, ka katrs sūtījums, kas pārsniedz noteiktu vērtību, automātiski tiek kontrolēts.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Tas ir patiešām vērtīgi zināt, un es domāju, ka turpmāk es atmetīšu folijas nūjiņu ar dubulto vakuumēšanu un būšu mazliet viltīgāks ar lietu slēpšanu.

Paldies par sniegto informāciju!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Es NEKAD neesmu deklarējis vērtību nekam nelegālam, ko esmu nosūtījis, jo, ja tam ir vērtība, var būt jāmaksā nodoklis vai tarifs. Es visu saucu par komercparaugu. Kā jau minēts, metāla maisiņi vai folija un tamlīdzīgi izstrādājumi ir ļoti labi pamanāmi rentgena staru prožektorā un bieži vien ir sarkans karodziņš. Jums jācenšas izlikties, ka tas ir kaut kas līdzīgas tekstūras, jo viņi to redzēs. Paturot to prātā, mylara maisiņš VAR BŪT ideāla izvēle, ja pērkat tos vairumā un drukājat skaistas etiķetes, uz kurām ir pareiza informācija par svaru un norādīts parauga lielums vai kaut kas tamlīdzīgs. Lūk, bezmaksas agara agara vai aktivētās kokogles, vai čia sēklu paraugs, ceram, ka jums tās patiks.
Slēpšanās redzamā vietā ir vienīgā efektīvā slēpšanās, kā liecina mana pieredze. Neiedomājieties, ka tas ir kaut kas tāds, ko varētu ierobežot. Chia sēklas ir bas izvēle, iespējams, tāpēc, ka sēklu imports bieži tiek ierobežots. Ne tabakas augu materiāls, baterijas; jebkāda veida bioloģiskas vienības, patogēni mutigēni. Padomājiet par to, ko jūs apgalvojat, ka sūtāt, ir viegli šaut sev kājā.
 

Speedy_Gonzales

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 2, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Vēlreiz, ļoti vērtīga informācija, un tiks atzīmēta nākamajos sūtījumos,

man patīk jūsu ideja par slēpšanu redzamā vietā, nesen pasūtīju etiķešu printeri, lai viss izskatītos likumīgāks un skaidrāks tam, kas ar to rīkojas, lai to varētu izlasīt (un, cerams, ignorēt pēc izlasīšanas).

Es esmu arī saglabāt svaru līdz minimumam, lai atkal tikai piesaistītu pēc iespējas mazāk uzmanības.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Alvas folija ir bullshit, bro. Ar rentgena stariem nosaka dažu veidu vielas, vājinot rentgena staru signālu.
Starp tām ir metāls, organiskas vielas, stikls u. c. Visas šīs vielas ir atšķiramas. Tātad, ja tu ieliec savas narkotikas, kas ir organiskas vielas, ietītas folijā, tās izskatīsies tieši tāpat kā organisks savienojums, kas ietīts metālā.
 
Top