Question 2-CB (CAS: 66142-81-2) ķīmiskā sintēze soli pa solim

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Es gribētu zināt, kāda ir pilnīga 2-CB ķīmiskā sintēze soli pa solim, paldies visiem!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Gadījumā, ja jūs strādājat ķīmiķa veidā un reakcijas norises pārbaudei izmantojat plānslāņa hromatogrāfiju. Jums būs nepieciešams ļoti mazs paraugu komplekts ar izejas aldehīdu (kas jums ir) un stirēnu, kā arī 2CHxHCl un gala produktu. Man ir neliels daudzums stirola, kā arī nedaudz 2CH x HCl, pietiek tikai ar miligramiem, bet produktu es neesmu dabūjis, un tas arī ir nelegāls, tāpēc sūtīt nevar. Parasti jūs TLC paraugs reakcijas maisījuma kopā ar sastāvdaļām (2CH), kas būtu jāpārvērš produktā, kas parādās uz plāksnes pastiprinās. Ja uz maisījuma parauga parādās jauni un vairāki plankumi (šis ir apstrādāts, jo tas ir maisījuma apstrāde mikromēroga, piemēram, eppendorfa mēģenē), tā ir diezgan slikta ziņa, un, tā kā tajā veidojas vairāk savienojumu nekā produkts, jums jāpārtrauc un jāmēģina attīrīt produktu, lai iegūtu paraugu, kas jums nepieciešams salīdzināšanai. Vai varbūt jums paveiksies un P.M. mani un es jums nodrošināšu lielisku stirola sagatavošanu, ko vēlos ievietot kā pavedienu. Citu apstiprinājums ir vērtīgs. Jebkurā gadījumā to var izdarīt lēti, viegli, ātri, ar augstu iznākumu, salīdzinot ar lielāko daļu procedūru (Henrijs darbojas labi)... runa ir par to, ka tas ir super vienkārši izpildāms. Un tas tiek darīts bez iedomātām ķimikālijām.
 
Top