celmu mednieks.. meklējat sēklas vai klonus? milzīgs FENO HUNT

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Vai kāds no bija kādreiz vēlas palīdzēt man meklēt dažas unikālas kaņepju sēklas ill meklē visā pasaulē, lai medītu un radītu jaunus traipus ļauj sākt throwing komentārus par to, ko ikviens ir vai var iegūt tikai labas iezīmes vēlamo ..ļauj sākt ziņojumapmaiņu... labi jāuztraucas par kompensāciju vai ziedojumiem pēdējie $$ KAS SĒKLAS vai kloni DO YOU HAVE OR YOUR BUDDY?
man ir
Runtz, balts, melns, melns, zils, rozā
Oreo fritz
melnā ķiršu gelato
gellato41
bubblegum gellato
ceral piens
rs11
pirātu piens
20 plus vairāk!!
man patīk tikai violeti celmi, bet es vienmēr varu krustot augus kopā, lai izveidotu violetu versiju, tāpēc, lūdzu, kas jums ir jūsu paradīzes dārzā?smarža, krāsa, garša, kristālu saturs, izskats, jebkura iespaidīga informācija wanted!!!! ļauj komanda kopā kā kopiena un ikviens, kas palīdz ar manu jauno projektu saņems kredītu par to, ko kādreiz ģenētika padarīt to mest likvidācijas procesu tiks sniegti attēli un atjauninājumi tas ir 10,000 feno medības eksperiments, tāpēc ļauj iegūt dažas labas sēklas vai klonus uz šo forumu... KAS jums GOT un tīmekļa vietne tiek veidota, ja tas aizņem off paldies Breaking Bad par atklātām diskusijām un palīdzēt izplatīt zāles visā pasaulē
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Šonedēļ man tika piedāvāti 30-40 celmi. Vai ir kaut kas konkrēts, ko jūs meklējat? Manā dzīvesvietā marihuāna ir legāla, tāpēc visi un viņu brāļi ir amatieru ģenētiķi. Tā nav raķešu zinātne, krustojiet 2 sev tīkamus celmus, izaudzējiet sēklu ķekaru, klonējiet savu iecienītāko fenomenu un izbaudiet hibrīda vitalitāti. 💩
 
Top