Sintētiskais efedrīns Ķīnas patents

Junjun888

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 31, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
1. 2000 ml stikla rotācijas iztvaicēšanas reaktorā ielej 1100 ml toluola šķīduma un 160 ml metilamīna ūdens šķīduma. Ūdens vannas temperatūra ir nemainīga - 45 °C. Sāk maisīt, kontrolē maisīšanas ātrumu līdz 65 apgr./min un pievieno α-bromopropiofenonu pa pilieniem. Pievieno 210 g, pēc tam pa pilieniem pievieno 15 % nātrija hidroksīda ūdens šķīdumu, kas pagatavots no 50 g nātrija hidroksīda, pēc pievienošanas pabeigšanas divas stundas reaģē, pārtrauc karsēšanu un atdzesē līdz istabas temperatūrai. Organiskās fāzes atdalīšanai izmanto ekstraktoru, ūdens fāzi ekstrahē divas reizes ar toluolu (300 ml*2 reizes) un organiskās fāzes apvieno. Organiskajai fāzei pilienveidīgi pievieno 1500 ml 15 % sālsskābes ūdens šķīduma, 1 stundu maisa, atdala ūdens fāzi un zem pazemināta spiediena iztvaicē, līdz tā kļūst sīrupaina. Pievieno 550 ml acetona un sakrata, atstāj uz nakti un filtrē balto cieto vielu, kas ir α-metilaminopropiofenona hidrohlorīds (iznākums: 74 %).
2. 1000 ml stikla reaktorā nosver un pievieno 200 g α-metilaminopropiofenona hidrohlorīda, maisot ar ātrumu 30 apgr./min, pievieno 400 ml piesātināta nātrija hidroksīda, lai pielāgotu pH = 12-13, samaisa un izšķīdina. Tad pievieno 100 l eilacetāta, samaisa un atstāj nostāvēties, lai uzslāņotos. Izmetiet apakšējo sārmaino ūdens šķīdumu, lai iegūtu 260 ml augšējā etil acetāta un α-metilaminopropiofenona sajaukta šķidruma slāņa turpmākai lietošanai. Turklāt 1000 ml reaktorā ņem 190 g šķīdinātāja (2R, 3S)-(-) dibenzoilvīnskābes [(2R, 3S)-(-)DBT A.H2O], pievieno 100 ml etilacetāta, izšķīdina un lēnām pievieno "etil acetāta un α-metilaminopropiofenona jauktajam šķidrumam". Nokrišņošanas procesā veidosies liels daudzums nogulšņu. Pēc pilināšanas pabeigšanas pievieno 30 ml bezūdens metanola, lai šķīdumu dzidrinātu. Nemaisiet un atstājiet to dabiskai kristalizācijai uz 24 sekundēm. stundām vai ilgāk. Centrifugējiet, un mātes šķīdumu izmantos pārstrādei. Cietvielu mazgā ar etil acetāta: metanola šķīdumu = 7:1, līdz produkta krāsa kļūst bezkrāsaina vai tumši sarkana. Iegūtā cietā viela ir (2R, 3S)-(-)dibenzoilvīnskābes (S)-(-)-α-metilaminopropiofenona sāls (saīsinājums: starpprodukts Nr. 1). Pievieno 0,55 mol reducējošās vielas kālija bordhidrīda 6 reizes lielākam tīra ūdens daudzumam, lai samazinātu 216 g svaru, un pēc tam pievieno sālsskābi, lai paskābinātu. Ekstrahē ar butilacetātu, lai atdalītu un ekstrahētu šķīdinātāju dibenzoilvīnskābi. Skābajam ūdens slānim pievieno 40 % nātrija hidroksīdu, lai to atbrīvotu. Ekstrahē ar toluolu un ekstrakta paskābināšanai un kristalizācijai pievieno sālsskābi, lai iegūtu L-(-)efedrīna hidrohlorīdu. Primārais iznākums ir 32,68 %.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Sintētiskā efedrīna sintēze ir mūsu darbā. Ja viss noritēs veiksmīgi, tad mēneša laikā mēs sniegsim videomateriālu.
 

junjun

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
Es ļoti gaidu jūsu video par efedrīna sintēzi. Lūdzu, sadaliet DL, lai iegūtu L efedrīnu.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Kurš no tiem ir labākais metamfetamīna sintēzei L vai D efedrīns ?
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Kurš no tiem ir labākais metamfetamīna sintēzei L vai D efedrīns ?
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
@HIGGS BOSSON Vai viss noritēja labi? Es ļoti vēlētos redzēt šo video!!! Jums nav ne jausmas (nu, patiesībā es esmu pārliecināts, ka jūs zināt LOL)
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Kurš no tiem ir labākais metamfetamīna sintēzei L vai D efedrīns ?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
l-efedrīns ir noderīgs šis un d-pseidoefedrīns. Optisko rotāciju nosaka pirmais hirālais centrs oglekļa sānu ķēdē, kas atrodas vistuvāk aromātiskajam gredzenam. Efedrīnā tas ir l-, bet no tā izgatavotajam metamfetamīnam tas nav svarīgi, jo tieši šis hirālais centrs tiek noņemts.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Liels paldies💎, es izlasīju(Amino alcohol via Akabori) raction in web Es gribu to darīt fenilpropanola amīnam ar alanīnu un benzaldehīdu, bet l-alanīnu viegli atrast manā reģionā،Can no šī izomēra (l-alanīna) iegūtais fenilpropanola amīns var tikt pārvērsts aktīvajā amfetamīna formā (d) vai l-efedrīns ar metilētu PPA uz eph?
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Liels paldies💎, es izlasīju(Amino alcohol via Akabori) raction in web Es gribu to darīt fenilpropanola amīnam ar alanīnu un benzaldehīdu, bet l-alanīnu viegli atrast manā reģionā،Can no šī izomēra (l-alanīna) iegūtais fenilpropanola amīns var tikt pārvērsts aktīvajā amfetamīna formā (d) vai l-efedrīns ar metilētu PPA uz eph?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Akabori tika bieži izmēģināts, bet neviens, par ko esmu dzirdējis, ar to nav apmierināts. Esmu arī diezgan pārliecināts, ka jūs zaudējat hirālo orientāciju un galu galā iegūstat racēmisku produktu. Norefedrīna vai d-amfetamīna monometilēšana dos d-metu, bet ir problēma, ka priekšroka tiek dota terciārajam amīnam, un, ja reakcijas apstākļi nav pareizi, tad galu galā rodas dimetilēts (alkilēts) produkts, kas būtu di-metilamfetamīns, un tas nav ļoti aktīvs.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Mans mērķa produkts ir D-amfetamīns.
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Last edited:

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Šī saite man nedarbojas
 

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Ow, tāpēc es aicināju jūs
 
Top