Narkotiku tūrisma sērija: 2. Amsterdama [Ar narkotikām saistītu vietu, ainu un kultūru fotogrāfijas]

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2023
Messages
24
Reaction score
38
Points
13
Noteiktas pasaules daļas ir saistītas ar vienas vai vairāku psihoaktīvo vielu pašreizējo vai vēsturisko lietošanu. Vairāk nekā 12 gadu laikā, ko pavadīju, rakstot The Drug Users Bible, es tās meklēju, galu galā apmeklējot 33 valstis un uzņemot tūkstošiem ar narkotikām saistītu fotogrāfiju.

Nesen sāku tās pienācīgi sakārtot, un pēc ieteikumiem šajā platformā es šeit publicēšu izlasi no tām. Šajā rakstā ir iekļautas dažas no tām, kuras es uzņēmu, apmeklējot Amsterdamu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, apmeklējot jebkuru teritoriju, ja izvēlaties lietot kādu psihoaktīvu vielu, ir ļoti svarīgi veikt savu izpēti attiecībā uz likumību un tiesībaizsardzību. Nesaņemiet triecienu ārzemēs. Tiesībaizsardzības iestāžu uzmanībai: neviens no šiem ierakstiem nav atzīšanās, ka es jebkurā vietā vai laikā esmu pārkāpis likumu.

AMSTERDAMA, NĪDERLANDE


Rakstot grāmatu, es vairākas reizes gadā apmeklēju Amsterdamu. Šajā laikā es uzņēmu tik daudz fotogrāfiju, ka bija īsts izaicinājums izvēlēties tikai dažas, kas kaut kādā veidā atspoguļo manu interesi (kas ir narkotikas). Tas bija tik sarežģīti, ka es, iespējams, kādreiz nākotnē publicēšu otru partiju.

Sāksim ar to....

Kā atrasts pie Hash muzeja (Oudezijds Achterburgwal 148).

SDzbV0UKGn


Iznākot no Hash muzeja, tiek piedāvāta bezmaksas tējkanna ar vape, vai vismaz agrāk tā bija.

4KPhO2eLca


Ielu norādes var būt māksla. Šo konkrēto fotogrāfiju aizliedza Facebook, kad es to pirmo reizi tur publicēju.

Kt3CqEofZ5


No pirmā acu uzmetiena es nodomāju, ka tas vēstīja, ka alkohola lietošana ir aizliegta, bet zāles smēķēšana ir atļauta.

J4ckBDeXMT


Smoke Boat piedāvā ekskursijas pa kanāliem tieši smēķētājiem.

7Q9PfRKks8


Lai gan The Bulldog nav ar vislabāko reputāciju, tas noteikti ir viens no kolorītākajiem. Patiesībā es esmu augšupielādējis desmitiem kafejnīcas eksterjera fotogrāfiju Flickr albumā šeit: https://www.flickr.com/photos/157786281@N07/albums/72157698919040634/.

J85r2FpJiq


Dažu no tiem skati ir kā no pastmarkas.

K2987AmY0X


Šī nav netipiska tā laika ēdienkarte. Ja vēlaties aplūkot ēdienkaršu izlasi, dažas esmu augšupielādējis citā Flickr albumā šeit: https://www.flickr.com/photos/157786281@N07/albums/72157709482407397/.

HcPWSFvBip


Ak, jā, un tur ir burvju trifeles. Esiet uzmanīgi, lai ar tām nepārspīlētos rosīgajā pilsētas centrā (skat. grāmatā manu katastrofu klasi).

TihFo06BDL


Nekad nebrīnieties, ka jūs pārsteigs, kas varētu slēpties aiz stūra. Jā, man ir kauns atzīt, ka arī es šo šokolādi izsmaržoju. Atkal skatīt pašu grāmatu par iznākumu.

0XGmRczZ6v


Ja cilvēku vērošana pie pintes ir jūsu lieta, jūs nebūsiet vīlušies.

Ts8gyKi6ex


Jā, tā ir skaista pilsēta, pat ar salīdzinoši nesen papildinātajām norādēm.

AzPNH2xLMr


Man ir zināms, ka es izmantoju tās, kas izvietotas pa visu pilsētas centru.

7YMtFJ0ekx


Tā ir sensorās deprivācijas tvertne, ko es izmantoju, meklējot halucinācijas vai psihedēlijai līdzīgu pieredzi bez narkotikām (daži cilvēki to dara un apgalvo, ka viņiem tas izdodas).

APobHVxRaD


Es pavadīju daudzas stundas, ieskatoties viedo veikalu skatlogos, kuros bija pieejams ievērojams labumu klāsts, īpaši botānisko labumu. Dažas no tām bija ļoti sen izveidotas un izskatījās kā no rokas rokā, un neviena no tām nebija labāka par šo, kas atrodas aiz stūra no Dambja laukuma (Kloveniersburgwal 39).

7Tx1tgq3ns


Es zinu, ka jūs vēlaties redzēt piemēru tam, kas tiek piedāvāts šajās iestādēs. Es varu saskaitīt aptuveni 20 vai vairāk psihoaktīvo līdzekļu, kas bija izlikti šajos plauktos, un visi tie bija legāli nopērkami, kad es fotografēju. Redzami arī dažādi citi interesanti priekšmeti, tostarp testēšanas komplekti un tripu slepkava.

EqfYtxpMIF


Tomēr jūs redzēsiet arī daudz tūristu veikaliņu, kas piedāvā visu, sākot ar marihuānas konfektēm un beidzot ar kosmosa tortēm. Ignorējiet tos: viss šeit ir viltots, bez THC.

TmbGWAhdR9


Vēlaties sēklas? Šeit netrūkst sēklu banku.

TwNdcg9eqn


Iedomājieties, ka Salvadora Dalī māksla pilnībā aizpilda sienas, bet skaņas pavadījumā skan Pink Floyd: tas ir gandrīz kā ceļojums bez narkotikām. Tagad iedomājieties to ar kādu trifeli. [Fabrique des Lumières, Pazzanistraat 37].

3SyheETcKZ


Visbeidzot, daudzi iesaka doties pastaigā uz Vondelparku, lai izbēgtu no neprāta (iespējams, trifeļu ceļojuma laikā), taču patīkamu atpūtu var nodrošināt arī bezmaksas brauciens ar kuģīti pāri ūdenim uz NDSM.

YTDrtpUzH3



PĒDĒJAIS UN NE MAZĀK SVARĪGAIS: PALIKT DROŠĪBĀ

Lai kādi būtu jūsu ceļojuma apstākļi, neaizmirstiet par spriedumu, drošību vai kaitējuma mazināšanas procesu izmantošanu. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, skatiet " Narkotiku lietotāju Bībeli" (The Drug Users Bible). Jūs varat lejupielādēt bezmaksas PDF versijas kopiju no jebkuras mākoņtīklu saites, kas norādīta šajā lapā: https://bbgate.com/resources/the-drug-users-bible.3477/.
 

Attachments

  • 28aWulN5YF.jpg
    28aWulN5YF.jpg
    1.3 MB · Views: 4

DenSouLew

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Lieliski fotoattēli!
 
Top