Metamfetamīna kristalizācijas problēma

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Fenilacetona un metilamīna produkts ar alumīnija amalgāmu, kas ir galaprodukts, kurš ir spēcīgs un kvalitatīvs paklājs, kuram ir problēma ar kristalizēšanos, lūdzu palīdzību un norādījumus no saviem cienījamiem skolotājiem.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Kāpēc jūs sīkāk neaprakstāt pārbaudi, kas notiek un novērš/izraisa problēmas kristalizācijas procedūras laikā? Kādas ķīmiskās vielas tiek izmantotas un kādi ir jūsu procedūras posmi, un kāda tieši ir problēma, kas jāpalīdz atrisināt?
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
350 ml fenilacetona, 45 ml metilamīna, 40 %, 4 grami dzīvsudraba hlorīda, 350 gramu folijas, 4 litri 97 % etanola, 12 stundas pēc reakcijas sākuma ar toluolu un 300 gramiem nātrija hidroksīda toluolu ekstrahēja ar karstu ūdeni, mazgāja ar sauso sāli un destilēja vakuumā. Tika nogulsnēts svaigs toluols, sajaukts ar gāzveida ūdeņraža hlorīdu. Izlīdzināja un žāvēja ar Bihnera piltuvi. Iegūts 170 g balta pulvera ar labu aromātu. kas izskalots ar aukstu acetonu un nekādā veidā nekristalizējās. Man ir pietiekami daudz informācijas, lai pagatavotu metamfetamīnu un to kristalizētu, un es studēju maģistra grādu ķīmijā un naftas ķīmijā. Bet no šī produkta kristalizēšanas es patiešām nokļuvu uz ceļiem. Lūdzu, palīdziet, ja varat
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Racēmiskais mets dozē neaug lielos gabalos, atdala enantiomērus un pārkristalizējas no ūdens + spirta.
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ražošana
 

Attachments

  • 2dsGxm3l6i.jpg
    2dsGxm3l6i.jpg
    6.2 MB · Views: 412

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Sveiki Jums pēc sintēzes ir radies racēmisks produkts, kuru nevar kritizēt Jums ir nepieciešams atdalīt izomērus un pēc tam kriatallies.
 
Top