Trampa atentāta mēģinājums

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Bijušais ASV prezidents Donalds Tramps sestdien Pensilvānijas mītiņā kļuva par atentāta mēģinājuma mērķi. FIB svētdienas sākumā identificēja šāvēju kā 20 gadus veco Tomasu Metjū Kroku no Betela Parka, Pensilvānijas štatā.
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Man tas ir ļoti aizdomīgi. Es uzskatu, ka tas bija plānots. Vai nu kā publicitātes triks, vai arī "dziļā valsts" vēlējās viņa nāvi. Šajā lietā ir tik daudz aizdomīgu lietu, un pārsteidzoši, ka šodien ir nacionālais republikāņu konvents.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Es to noteikti varu saskatīt. Piemēram, kā veidu, kā palielināt savu aptauju skaitu. Idk tas vienkārši šķiet tik riskanti daudzējādā ziņā. Viņš nonāktu cietumā, ja to inscenētu. Turklāt viņš bija tik tuvu nāvei, ka tas šķiet ekstrēmi.
 
View previous replies…

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Dīvaini, ka no visām vietām tieši Trampa redzamajā vietā jumts nebija apsargāts, uz tā veda kāpnes un ka slepenā dienesta snaiperiem vairākkārt tika teikts, lai tie nešautu.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Esmu dzirdējusi, ka šie jumti bija jāaptver. Tā ir lieliska vieta, kur fotografēt
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Turklāt ir maz ticams, ka šāvējs būtu garām trāpījis, ja vien tas nebūtu bijis ar nolūku... es neko daudz nezinu par ieročiem, bet no vietas, kur viņš atradās, būtu bijis viegli nošaut trumpu, turklāt ar AR. trumpam pat nebija vajadzīgas šuves. fucking absurds. es domāju, ka tas bija tikai tāpēc, lai noņemtu no viņa siltumu, ņemot vērā visu tiesas drāmu, vai arī, domājams, lai iegūtu kaut kādu līdzjūtību. "mani nošāva, aizstāvot taisnīgumu, tāpēc jums vajadzētu balsot par mani!".
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Kulka trāpīja viņam ausī tikai tāpēc, ka viņš īstajā brīdī kustināja galvu. Ja viņš nebūtu nolēmis paskatīties uz sāniem, viņš būtu miris.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
IDK Es gribētu zināt, vai tas ir tas, kas viņam dod uzvaru
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Baidens ir atteicies un atbalsta Harisu
 
Top