Mākslīgā intelekta tehnoloģiju izmantošana, lai atklātu tumšā tīkla opioīdu tirgotājus

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3

Tieslietu programmu biroja revīzija Nacionālais Tieslietu institūts: Mākslīgā intelekta tehnoloģiju izmantošana, lai atklātu tumšā tīkla opioīdu tirgotājus Dotācija piešķirta Rietumvirdžīnijas Universitātes pētniecības korporācijai.

(Rezerves saite)


Es zinu, ka jūs, muļķi, nemīstat klikšķināt uz saitēm, tāpēc es tikai nokopēšu un ielīmēšu to, kas man šķita interesanti, jo es pats to izlasīju.

2. lappuse:

Lapa 6:

Page 9:

10. lappuse:

Lapa 11:

Pārējā dokumenta daļā ir tikai pārmetumi par to, ka pētnieki nepareizi kārto dokumentus un uzskaita izdevumus.
Kādam radās nepatikšanas saistībā ar interešu konfliktu.


Lietotāja piezīmes:
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Interesanti. Revīzijas ziņojumā nav daudz mums būtiskas informācijas, taču tas var būt kā atspēriena punkts ceļā uz publicētajiem pētnieciskajiem darbiem, kas faktiski atklāj izmantotās metodes un paņēmienus. Būtu labi tos sasaistīt, es mēģināšu dažus atrast un pievienot šeit.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Atslēgvārdi iDarkParser, iDeeplearner, AlphaDetective meklēšanas sistēmās neko nedod. Iespējams, dokumentos vispār nav atsauces uz šiem terminiem, un būs jāpieliek nopietnas pūles, lai šķetinātu dokumentus, kas saistīti ar WVURC.
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3
Huh mana amata saturs tika mainīts, paldies par uzmanību darbiniekiem jeez Es tikai cenšos pievienot vērtību
 
Top