Sausā ledus tieša izmantošana kā dzesēšanas mehānisms NaBH4 reakcijā?

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, mans jautājums attiecas uz MDP2P reducēšanu līdz MDMA un P2P līdz metam ar NaBH4... vai tā vietā, lai reakcijas dzesēšanai zem 20 grādiem NaBH4 pievienošanas laikā izmantotu reaktoru ar apvalku vai ledus vannu, būtu iespējams izmantot sauso ledu, ko iepilda reakcijā Lai reakcijas maisījumu dzesētu ātrāk, un to varētu mērogot...

Acīmredzot reakcijā nedrīkst būt ūdens, tāpēc nevar izmantot ūdens ledus gabaliņus.
Tomēr es neesmu pārliecināts, vai ogļskābās gāzes daļa, kas var izšķīst metanolā, reaģēs, lai reakciju pārtrauktu.

Es domāju, ka oglekļa dioksīds veidos vāju skābi, un metilamīns ir bāze, tāpēc reakcija varētu notikt... bet, ja jūs pievienotu tikai pēc tam, kad ir izveidojies imīns, vai tad tas darbotos? Ja ir pieejami žāvēšanas līdzekļi, ko varam pievienot, bet vai var notikt citas kaitīgas reakcijas? Vai tā ir laba ideja, ko izmēģināt?

Vai kāds ar zināšanām ķīmijā var man palīdzēt?

paldies

cmc
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Nevaru iedomāties, kāpēc jūs to vēlētos darīt. Neesmu ilgi par to domājis, bet kust iespēja to man izslēdz. parasts ledus un acetons iegūst-10c, bet ledus un nātrija hlorīds -30c daudz lētāk,
 

callmecharlie

Don't buy from me
Resident
Joined
May 9, 2022
Messages
10
Reaction score
4
Points
3
paldies, cilvēk! Pateicos par atbildi. Izklausās labi, es nekad neesmu apsvērusi sālsūdens ledus vannu, vienmēr esmu izmantojusi tikai parastu ūdeni + ledu. Paldies!
 
Top