Vakuuma smērvielas...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Atvainojos, ka tik daudz patiešām vienkāršotu amatu - patiesībā es nevaru noticēt, ka iv nonācu tik tālu, nezinot dažas no šīm lietām, bet hei, dzīvo un mācies, vai ne?

Kādu smērvielu jūs izmantojat savām locītavām?

iv meklēja vakuuma smērvielu, un šķiet, ka tā ir neprātīgi dārga - viena no vienīgajām tūbiņām, ko es redzēju eBay, kas, šķiet, ir tāds produkts, kāds man ir vajadzīgs, bija apmēram 60 £ par tūbiņu... un es pat neesmu pārliecināts, ka tā ir pareizā.....

Tas ir paredzēts šuvēm, kurās izmanto etanolu kā šķīdinātāju - pagaidām, bet, ziniet, ko es galu galā refluksēšu... nu, es galvenokārt zinu, patiesībā. Diezgan daudz fenetilaminu, triptamīnu (lai gan ar to refluksu tik daudz nav) un psihedēlisko amfetamīnu (iespējams, ne tik daudz, jo tie parasti ir SUPER ilgstoši!).

Es gatavojos veikt nitroaldola/Henrija RXN uz 2,5-DMOBA, izmantojot etlenediamīnu kā katalizatoru - lai gan tas nav ļoti saistīts ar manu jautājumu! Kaut kā...

Tas ir viens no tiem jautājumiem, kas patiešām tiks izmantots jebkurā laikā, kad es veicu destilāciju vai reflukse.....

Atceros, ka lasīju praktisku MDMA ražošanu ar Strike? Domāju, ka tas ir Strike vismaz... varbūt tas bija tēvocis Festers grāmata, bet viens no vairāk bēdīgi slavens slepenas ražošanas grāmatas teica, lai izmantotu vazelīnu, bet, cik es varētu teikt, kad es vienkārši destilēt etanolu (ar diezgan zemu BP), jūs varētu redzēt, ka tas kūst, tāpēc es nezinu, kāpēc viņš ieteica to!
Varbūt viņš tā vietā vienkārši domāja vakuuma šļūtenes/nipļu savienojumus - kopš tā laika es tiešām neesmu to lasījis!

Lai vai kā, es gribēju uzzināt, ko izmantojat jūs, kas nestrādājat pienācīgā laboratorijā... Es saku "pienācīgā", kas nozīmē reģistrētā ar visu nepieciešamo, BEZ nepieciešamības pirkt un riskēt ar savu brīvību!

Patiesībā tbf, ja es varu to nopirkt un tas ir lēts,; ja tas tiek izmantots faktiskajās laboratorijās, kas, iespējams, ir labāk, ir dažas lietas, ko mēs, vienkārši mirstīgie, nevaram vienkārši nopirkt, lai gan!
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
so like normaly i use none since if u destill smt the solvent or whatever shit should make it a bit wet and joints are not hard to get unstuck also some solvents or things can disolve grease or atack it possibly contaminating the product. u var arī izmantot, piemēram, teflona locītavu lietas ig vai vienkārši teflona lentu, bet propper dow augstas vakuuma smērvielu nav vērts, ja vien ur izmanto, piemēram, schlenk vai smt, ja u rl vēlas smērvielu, vienkārši izmantojiet vazelīnu vai motora smērvielu vai smt. ceru, ka tas palīdz mazliet :D bdw ja locītava ir iestrēdzis lēnām uzsildīt locītavu ar blow toarch un tad ļaujiet tai atdzist, vienlaikus nedaudz velkot uz to.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
vispārīgi nelietojiet grāzi, ja strādājat ar šķīdinātājiem, piemēram, acetonu vai korozīviem sūdiem, piemēram, bromu vai dūmojošu slāpekli, tas neko nedarīs, izņemot to, ka, iespējams, jūsu produktā būs taukains sūds.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ak, ziniet ko, patiesībā tas nav tik daudz saistīts ar to, ka tie aizķeras, kā ar to, ka mani uztrauc tas, kas var izplūst un radīt smaku.
Tomēr ir mazliet stāsts par to, kāpēc - es domāju, ka es biju mazliet pārlieku noraizējies, veicot savu pirmo Henrija / nitroaldola reakciju lol

Šī ir pirmā reize, kad es pirmo reizi pēc kāda laika īstenoju reakciju refluksa režīmā, jo es nodarbojos ar triptamīna auksto reducējošo animāciju. Tas, kā arī darbs ar nitrometānu mani vienkārši nobiedēja, domājot, ka locītavu eļļošana kaut ko mainīs, ja jūs tāpat atstājat atvērtu augšējo daļu lol Es saprotu, ka tur ir kondensators, un tāpēc tehniski lietām nevajadzētu izkļūt, bet es arī īsti negribētu ieelpot šo sūdus!

Im apmēram pusceļā cauri reakcijas un līdz šim tik labi - izskatās tieši tāpat kā prekursors 2,5-DMA Es esmu redzējis puisis veikt šo soli par YouTube (es uzskatu, ka viņš mēģināja to darīt un fucked up un pievienoja nitroetānu vietā lol)
Jebkurā gadījumā, tas deva man interesantu triks izmēģināt... tas ir blakus punkts vienalga

Bet jā, tas ir vairāk, kāpēc es jautāju... tas ir forši repurposed augt ventilatoru, lai novirzītu gaisu ārā vienalga tagad un tikai sava veida izveidot to šajā telpā, pārbaudīt to ik pēc 15 vai tā, lai pārliecinātos, ka viss ir labi, un es neesmu miris.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
nah tā diezgan mutch tikai nav iegūt tos iestrēdzis sum shit vienmēr izkļūst locītavas vazelīns vai ne, ja u rl vēlaties to hermētiski, tad vienkārši izmantot teflona lentu vai šos ptfe locītavu thingis bet tbh rl aperatus ietaupa sevi, kad refluxing vai destilling
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Labi labs materiāls, izvairīsies no taukiem - kā es jau esmu darījis jebkurā gadījumā!!! Haha tbf, es patiesībā pat izvairos no eļļas vannām atm šī iemesla dēļ tikai tāpēc, ka es FUCKING HATE iegūt eļļu uz visu! Un tā vienmēr visur ir....
Tāpēc es tiešām priecājos, ka jūs visi nesakāt "jā, tev vajag eļļu!".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Klausieties, jums tur kaut kas ir nepieciešams. Ja tā nav, vissīkākā runāšana par jebko to galīgi bloķēs. Vakuuma smērviela ir fr Vakuuma destilācija, vakuuma desikācija, vakuuma reflukss... lietas vakuumā. Tas prasa tikai punktiņu zirņa lielumā. Ja neizmanto vakuumu, es izmantoju kapu krēmu, kas man ir 20 gabaliņi, vai kādu vasku un ļoti spēcīgi berzēju to uz sala. Līme ir tik cieši pieguļoša, ka noplūde nav problēma, tiklīdz esat to pareizi salikuši. Bieži vien tiek lietots pārāk daudz un veidojas nekārtība. Pietiek 0,01 mm bieza kārtiņa.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
60 mārciņas par veselu vakuuma smērvielas tūbiņu ir labs piedāvājums. Ja rīkojaties lēni un nesmērējat to visur pārmērīgi, šādas tūbiņas pietiks vismaz gadam (gadam, katru dienu strādājot ar stiklu). Lielākajai daļai amatieru tūbiņa ir viss, kas viņiem jebkad būs vajadzīgs. Jūs varat izmantot balto vazelīnu vai tehnisko smērvielu, tomēr tie var sabojāt jūsu produktu vai vienkārši izvārīties un radīt noplūdes, ja tos izmanto kopā ar noteiktiem šķīdinātājiem (piemēram, dcm parasti ļoti ātri izšķīdina sūro smērvielu).

Laboratorijas vakuuma smērviela ir ne tikai izgatavota tā, lai izturētu ķimikāliju iedarbību, tāpēc tā neizvārīsies, bet arī nereaģēs ar citām ķimikālijām. Šim smērvielām vajadzētu būt pamataprīkojumam ikvienam, kas a) pērk dārgus stikla traukus vai b) veic jebkāda veida vakuumdestilāciju. Pēc destilēšanas uz stikla savienojumiem pielīmējušo stiklu daudzums, ar ko jūs saskarsieties bez smērvielas (vai izmantojot lētākus variantus), būs milzīgs. Kad jūs salauzīsiet gabalu, kas jums izmaksāja vairāk nekā 100 eiro, mēģinot no tā izvilkt termometra adapteri, tad jūs atgriezīsieties un paplaukšķināsiet sev pa galvu par to, ka neiztērējāt 60 eiro pareizai smērvielai.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Pēdējā laikā esmu salauzis pārāk daudz stikla. Tomēr man ir bijuši arī daži panākumi tā sadalīšanā. Saldētava man ir darbojusies labāk nekā karstums Es uz šuvēm uzlieku ūdeni un uzsildīju stiklu, tad ievietoju to saldētavā, ūdens sasalst, un voila, sadalās.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Iegādājieties karstuma pistoli. Tādu, ko izmanto, lai noslaucītu krāsu, bumbu un iegūtu LCD displeju ar temperatūru.
1) Tagad varat pārbaudīt savu galaproduktu BP.
2) Izmantojiet karstuma pistoli, lai uz savienojuma uzpūstu karstu gaisu. Jums vajadzētu lēnām, lēnām redzēt burbuļu veidošanos un izlīdzināšanos. Nolieciet glāzi otrādi, bet ne pārāk augstu (vai izmantojiet segu uz grīdas), lai stikla aizbāzni vai jebkas, kas jums iestrēdzis, izkrīt. Turpiniet pūst karstu gaisu, līdz tas izkrīt.

Ar profesionālu karstuma lielgabalu šādās situācijās nevajadzētu aizņemt vairāk par 15 minūtēm.
Es vēlos atkārtot to, ko jau teicu - iegādājieties vakuuma smērvielu, tā ietaupīs jums daudz sāpju un veltīgi iztērētā laika.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
@Loki12 ir taisnība. Es varu piebilst, ka labas stikla locītavas ietaupīs vēl vairāk smērvielu, laika un aprīkojuma.
Kaut kas tāds kā DURAN® droši vien būtu pārspīlēts, taču nevajadzētu būt nekādām spraugām un nobīdēm, lai tādas procedūras kā vienkārša destilācija varētu veikt bez jebkādas smērvielas.

Man katru reizi labi darbojas tikai verdoša ūdens uzliešana tieši uz savienojuma, jebkura cita metode, kas nodrošina lēnāku temperatūras paaugstināšanos, nevarētu nodrošināt pietiekamu temperatūras gradientu starp ārējo un iekšējo savienojumu.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Taču ir patiešām biedējoši skriet bez nekā locītavās. Tās, protams, ir slīpētas, un pieguļ tik cieši, ka vidēja izmēra putekļu daļiņa to stingri bloķē, ja uz savienojuma nav nekā. Es vienmēr uz tās kaut ko uzlieku. Es berzēt fucking svece uz stāvēt ir. Chapstick jebko, lai radītu pat mikronu lieluma atstarpi starp stikliem.
 
Top