Kas ir 2-feniletilamīna hidrohlorīds CAS 156-28-5

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Vai kāds ir strādājis ar to?

Kāds man stāsta, ka tas ir spēcīgs efedrīns un reducēsies līdz D-metam tāpat kā efedrīns?

Nevaru atrast nekādu informāciju par to

HEU5hSWB7w
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mēs visi vēlamies, lai tā būtu patiesība, bet tā arī nav. 2-pea, kas pazīstams arī kā b-feniletilamīns, ir dabā sastopams kataholamīna neiromediators, kas atrodams smadzenēs. Tas ir spēcīgs medikaments, bet tas izdzīvo tikai aptuveni 30 sekundes, pirms to noārda MAO-B. Ja jūs to norijat, tas pat nenonāk līdz smadzenēm, jo zarnās ir daudz monoamīnoksidāzes. Cilvēki ir mēģinājuši uzņemt tik daudz, ka iztukšo mao, un to var izdarīt ar vairākiem gramiem b-zīles.
Tas ir skelets, no kura ir izgatavotas tik daudzas narkotikas, fenols ar oglekļa ķēdi.. mets, amfetamīns, visi halucinagēni FIKaL ( kas ir akronīms feniletilamīniem, kurus es pazinu un mīlu), katjononi, antidepresanti. Kalni narkotiku ir aizvietoti ar fenililetilamīniem. Strukturāli TO IR tikai pāris molekulas, kas atšķiras no amfetamīna. Ar šīm molekulām ir grūti kaut ko darīt. Fenila gredzenā kaut kas ir, hidroksi? To es vēl neesmu redzējis noņemt, iznīcinot molekulu. No tā var izgatavot fentanila analogu. Es neko citu neesmu atradis, bet tas ir svētais grāls amatieru ķīmiķiem, un tas ir minēts vairākos darbos ap 1915-1920. gadu, bet es to nevarēju atrast, un simtiem cilvēku pirms manis arī nevarēja.
Alfa-feniletilamīns, tagad ar to var kaut ko darīt.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Lieki piebilst, ka esmu daudz par to domājis. Atceros, ka biju lasījis lietas, kurās tika ierosināts, ka to varētu izdarīt elementārais cinks un gāzveida b-ražu pūšana virs neticami karsta cinka. Tā ir nosaukta reakcija, bet es nekad neesmu redzējis pierādījumus, ka tā iedarbotos tieši uz feniletilamīnu.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Paldies par sniegto informāciju, Buhnera kungs 👍
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pastāv ceļš, b-pea ->feniletiķskābe -->fenilacetons (p-2-p), tad tādā veidā pastāv ceļš. Pēc gada, kad es vēlreiz pārskatīju šo ideju, es atkal brīnos, kāpēc jūs nevarētu to vienkārši halogenēt un veikt aizvietošanas reakciju metilmitilam🤔🤔🤔 cilvēki rīkojās tā, it kā tas nedarbotos, bet es esmu redzējis, ka tas darbojas katjononos...

Es to uzrakstīju vakar un aizmirsu nospiest sūtīt. Es esmu gatavojas atkārtoti pārbaudīt šo ir. Tas noteikti būtu viegli, jo viņi pārdod to GNC un 10 0ther vietās
 
Top