Kādus reaģentus var izmantot dietilētera vietā?

bitcoinup2020

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 12, 2023
Messages
58
Reaction score
16
Points
8
Labdien, es esmu iesācējs.

6. Neapstrādātu MDMA brīvo bāzi ekstrahē no sārmainā šķīduma ar dietilēteri (vai petrolēteri) 2 x 50 ml. Etera ekstraktu ar MDMA brīvo bāzi žāvē virs MgSO4.

no 6. soļa
Kādus reaģentus var izmantot dietilētera vietā?

Liels paldies par atbildi. ar cieņu
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Jūs varat izmantot eilacetātu, kas ir drošāks par dietileteri
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Etilacetāts saskarē ar sārmu daļēji hidrolizējas, tas nav derīgs brīvās bāzes ekstrakcijai.
@bitcoinup2020 var aizstāt ar jebkuru nepolāru (nesajaucas ar ūdeni) šķīdinātāju, populārākie varianti ir: petrolēteris (pazīstams arī kā nafta, baltspirts), toluols, ksilols, heksāns, dihlormetāns vai, ja nav neviena no tiem, var izmantot pat benzīnu no sūkņa, kas ir mazgāts ar NaOH šķīdumu, kam seko H2SO4 skalošana.
 
View previous replies…

bitcoinup2020

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 12, 2023
Messages
58
Reaction score
16
Points
8
Vai es varu izmantot dihlormetānu Dihlormetāns 2 x 50 ml Dihlormetāns 2 x 50 ml Dihlormetāns 2 x 50 ml Dihlormetāns 2 x 50 ml
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Sveiki, kungi,

Man ir šī nafta no gāzes stacijas, ar kuru apsilda mājas vai saimniecības. Kaut kur lasīju, ka var vienkārši veikt frakcionētu destilāciju un 20-60 grādos rezultāts būtu ēteris?

Es neesmu ķīmiķis, un, pirms es uzspridzinu sevi un pusi pārsega gaisā, es domāju, ka varbūt labāk pārbaudīt, pārbaudīt un vēlreiz pārbaudīt... Tagad es izmantoju atšķaidītāju (krāsu lietu)... bet, tā kā man ir šī nafta, es gribu kaut ko ar to darīt..?

Paldies!
BB
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jā, tas ir naftas ēteris, jūs patiešām varat to frakcionēti destilēt vai vienkārši attīrīt, lai atdalītu eļļas un piedevas, un izmantot kā tādu.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
paldies par ātru un noderīgu informāciju. novērtējam!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Ja jums ir nepieciešams īsts ēteris (naftas ēteris stingrā ķīmijas terminoloģijā ir alkānu maisījums, visticamāk, heksāni), viegli iegūstamas un diezgan līdzvērtīgi uzvedošās vielas ir MTBE (metil-tercbutilēteris) un diizopropilēteris, tomēr to viršanas temperatūra ir augstāka, bet tas tikai padara tos drošāk lietojamus nekā dietilēteri (parasti pazīstams kā ēteris). Iepriekšējais raksts ir patiešām noderīgs, tikai jāuzmanās no baltā spirta, toluola un ksilēniem, kuru viršanas temperatūra ir virs 100C, tāpēc tie var sarežģīt iztvaicēšanas procedūras, ja nav rotācijas iztvaicētāja. Ja izmantojat etilacetātu, ar to nekad neekstrahējiet stipri skābus vai sārmainus šķīdumus, un pat ja pH nav ekstrēms (5,5-8,5), vienkārši rīkojieties ātri. Es zinu, ka ar etilacetātu ir droši ekstrahēt 5MeOTriptamīnu, ko es atbrīvoju no hidrohlorīda, bet ar K/Na karbonātu kā bāzi hidroksīda vietā. Tā kā AcOEt ir esteris, tas viegli hidrolizējas atpakaļ skābē un alkoholā, no kura tika iegūts, ja pH ir pārāk augsts vai pārāk zems (etiķskābe un etanols šajā gadījumā abi radīs putru, ko atrisināsiet tikai ar piemērotu šķīdinātāju, kas nav jutīgs pret pH). Ja esat radījis haosu un atdalīšana nav iespējama, nevajag būt muļķim un visu izmest, šeit ir daudz cilvēku, kas var jums palīdzēt. Daudzi iesācēji vienkārši dusmojas un izmet savu maisījumu, ko patiesībā var glābt ar dārgo trūkstošās informācijas gabaliņu.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
No manas puses ir izglītojoši, ja lūdzu, lai visi, ne tikai es, norādītu jūsu ekstrakcijas līdzekļa (ekstrahējamā šķīduma) aptuveno pH un iepriekš minēto šķīdinātāju viršanas punktus. Uzskatiet to par ļoti svarīgu uzdevumu, jo, meklējot šos elementus, jums ir iespēja gūt attiecīgas atziņas.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Jā, atbilde ir patiesa! DCM ir zems viršanas punkts, un tas neaizdegas, tādējādi viegli iztvaiko (izraisa reiboni un ir nedaudz toksisks), bet atcerieties, ka halogenētie šķīdinātāji gandrīz vienmēr veido apakšējo slāni un tos nevajadzētu rūpīgi kratīt ar spēcīgiem alkaīna šķīdumiem, ja vien nevēlaties gaidīt vairākas dienas vai doties pēc vibrējoša dildo un pabeigt 12 stundu laikā. Jums vajadzētu veikt 3x50 ml vai 1x75 un 2x35 ml ekstrakciju ar maigāku kontaktu. Nav saderīgs ar izsālīšanu un sālījuma mazgāšanu, vislabāk žāvēt ar anh. Mg SO4.
 

bitcoinup2020

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 12, 2023
Messages
58
Reaction score
16
Points
8
Liels paldies, man ir lielāks pamudinājums to darīt. Liels paldies ar cieņu
 

bitcoinup2020

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 12, 2023
Messages
58
Reaction score
16
Points
8
Ja es gribu šo metodi palielināt līdz 100 reizēm, man ir jāizmanto DCM Vai tas ir izmēra daudzums 50ML*100 reizes = 5000ML?
 

bitcoinup2020

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 12, 2023
Messages
58
Reaction score
16
Points
8
no 6. soļa
Ja es gribu mainīt izmēru uz x100 numuru no 6. soļa, man ir jāizmanto x100 šķīdums. arī pēc izmēra?
 
Top