kāpēc es joprojām esmu noguris, lietojot ātrumu

uBlock

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 2, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Es sāku lietot amfetamīnu apmēram pirms 3 nedēļām, es sāku maz, piemēram, ar 20 mg, jo es nezinu, cik tīrs tas ir, tad es paņēmu pārtraukumu 2 nedēļas, un pagājušajā nedēļā es to lietoju apmēram 3 reizes pa 24-30 mg, un pirmās 2 dienas es tiešām jutu, kā tas palīdz man koncentrēties darbā un liek man justies ļoti pamodušies, bet tagad es ņēmu 30 mg un pēkšņi vairs nejūtos tā pati, kas varētu būt iemesls tam, vai vajadzētu mēģināt to lietot iekšķīgi tā vietā? Man ļoti patika, ka varu koncentrēties darbam 8-12 stundas. 😅
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Starp vielas lietošanu ir nepieciešama pauze, nedrīkst lietot amfetamīnu, lai palielinātu savu produktivitāti uz ilgu laiku. Ievērojiet vismaz 1 mēneša pauzi.
 
View previous replies…

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Labākais stāvoklis ir atturība un līdzsvars

MŪSIKA ir atslēga

#MZK
 

cannedgoodsvendor

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Es piekrītu , paņemiet pārtraukumu un atrodiet citu veidu, kā saglabāt koncentrēšanos. Es ceru, ka šodien jums izdosies palikt tik koncentrētam, cik nepieciešams.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
205
Points
43
Tas, ko jūs aprakstāt, ir līdzīgs pielaides veidošanai. Nav īpaša veida, kā no tās atbrīvoties. Vislabāk ir veikt ilgu pārtraukumu, kā iepriekš norādīja HEISENBERGA. Tas ne tikai palīdzēs atjaunot neiromediatoru līdzsvaru, bet arī palēninās atkarības veidošanos, ar ko jūs riskējat saskarties, regulāri lietojot stimulantus/ Turklāt jūsu atzīmētās devas ietilpst vidēji spēcīgu, bet ne tik vieglu devu kategorijā. Pēc pārtraukuma varat arī mēģināt samazināt vienreizējās devas un lietošanas biežumu.
 

thch

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Atpūtieties, kā visi citi teica, un sāciet varbūt ar 10 mg, mans draugs. Laba ātruma 10-25mg var uzturēt nomodā vairākas dienas.

Rediģēšana: Vienkārši pārāk daudz dara pārāk bieži, palēnini draugu.
 
Last edited:

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Šīs parādības iemesls ir tolerance. Amfetamīni pieder to vielu klasei, kas jau pēc pirmās lietošanas izraisa toleranci, jo tiem ir savdabīgs darbības mehānisms. Lai no tā izvairītos, veiciet pārtraukumu to lietošanā. No amfetamīniem organismā nevajadzētu lietot vismaz divas nedēļas, ideālā gadījumā 8-10 nedēļas.
 

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Pārbaudiet jour ph savā čur.un saņemt dehidratācija .tur ir dažas greath helpfull tēmas šeit, lai sakārtotu jums par to.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Diemžēl urīna pH nevar uzskatīt par galveno kontrolējošo rādītāju šai problēmai, taču jūsu viedoklis ir labs, brā
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Pēc 2 gadu daly perorālās devas es mēnesi biju noguris un gulēju lielāko daļu laika, nekā nāk nemotivēts cilvēks (tavs jau bija manā gadījumā) atpakaļ trīskāršs. Tāpēc esiet uzmanīgi un ņemiet šos pārtraukumus, ja vēlaties maksimālu efektu no šīs vielas. Ēst labi un iet sportot pārvietojas tas var paātrināt atveseļošanos.
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Lietojiet tirozīnu, DL fenilalanīnu, daudz c vitamīna. B12 injekcijas vai sublingvāli, vēlams metilkobalamīna formā.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Reizēm es lietoju spīdumu, visu nakti nesaspriežu, nejūtos noguris, lietoju vēl vairāk spīduma, un tas liek man aizmigt.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Jums ir gudrs ķermenis / smadzenes jūs mezglu zināt off . nezinu pareizo vārdu
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Es runāju tikai par savu personīgo situāciju. TAS NAV PADOMS! Lielākajai daļai cilvēku, manuprāt, Heizenbergs ir uz vietas, un acīmredzot viņš par šo tēmu zina ļoti daudz.

Tolerance ir kaut kas tāds, ar ko man ir jātiek galā, lai turpinātu gūt labumu no medikamentiem, kurus lietoju. Man ir ārsts, ar kuru es sadarbojos, un tas ir tas, ko es šobrīd daru.

Mana situācija:
Man ir izrakstīts Adderall IR 20 mg, 15 mg un 10 mg dienā, un, jā, tolerance pret šo vielu veidojas diezgan ātri. Nevar teikt, ka es neko nejūtu, kad es lietoju savas zāles, bet es noteikti jūtu, kad es to nedaru. Ņemot vērā, ka mana dienas deva ir 45 mg, es esmu tieši uz tās robežas, kad ārstiem sāk nākties aizstāvēt savu rīcību pret cilvēkiem, kuri par medicīnu zina ļoti maz, bet labprāt pasaka citiem, ko darīt.

Manas pašreizējās metodes:
Jebkurā gadījumā ir dažas lietas, ko es daru, konsultējoties ar savu ārstu:
  • Esmu gudrs ar devu, domāju par to, kas šodien ir jādara, un attiecīgi dozēju. Piemēri: Dažās dienās es vienkārši lietoju minimālo devu, bet, ja man ir kaut kas svarīgs, es lietošu pilnu devu, un dažreiz nedaudz vairāk. Būtībā lietojiet to, kas jums nepieciešams, kad tas jums nepieciešams.
  • Kā minēts iepriekš, ir uztura bagātinātāji. personīgi es lietoju L-tirozīnu un magniju papildus ikdienas.
  • Šo pēdējo man izraksta divas reizes dienā. Auvelity ir ļoti unikāls antidepresants (kas darbojas, jo arī man ir depresija); būtībā tā ir dekstrometorfāna (DXM) un bupropiona (Wellbutrin) kombinācija, abi šie medikamenti, īpaši DXM, mēdz pazemināt stimulantu panesību. Es nesaku, ka jāskrien un jāsaņem Auvelity, bet nedaudz DXM ik pēc dažām dienām varētu palīdzēt uzturēt pašreizējo tolerances līmeni.
Uzsvēršanai:
Tas ir tas, ar ko es un mans ārsts eksperimentējam. Es varu ziņot, ka man tas šķiet nedaudz efektīvs.

Tomēr, vēlreiz atkārtoju, manuprāt, vislabāko padomu sniedza Heizenbergs, proti, darīt pauzes.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Vēlos arī piebilst, ka ir milzīga atšķirība starp Adderall un Meth
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ne gluži tā, it īpaši mutiski. Ir daudz lielāka atšķirība starp racēmisko un dekstro variantu vai nu
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
41Dxflatline Šajā jautājumā es piekrītu jums, jo jūs par to zināt daudz vairāk nekā es. Es runāju no personīgās pieredzes, proti, ka metamfetamīna eiforiskais efekts ir daudz izteiktāks nekā Adderall.

Es neesmu ķīmiķis, un viss, ko, manuprāt, zinu par šo vielu, ir no interneta un šīs lieliskās tīmekļa vietnes, ko Heisenbergs un citi ir izveidojuši.

Tomēr savā atbildē jūs pieskārāties kaut kam, kas mani ļoti interesē, proti, izomēriem. Es saprotu, ka Adderall ir 3 daļas Dextro un 1 daļa Levo amfetamīna, tāpēc es gribētu izgatavot kaut ko, kas ir 3:1 metamfetamīns. Tā kā ar P2P metodi tiek iegūts racēmisks savienojums, šķiet, ka nākamie soļi būtu izolēt izomērus un rekombinēt tos 3:1 proporcijā.

Man vēl ir tālu līdz tam, lai es to visu varētu izdarīt mājās savā virtuvē, un es tikko sāku mēģināt izdomāt vieglu mājas metodi P2P, vēl jo mazāk - pārējo. Tāpēc es domāju, ka es jums par to paziņoju, ja jūs varētu man kaut ko norādīt. Ak, jā, tas nebija mans sākotnējais nodoms, bet... tā kā es tik un tā esmu šeit... Iespējams, es gribētu mājās pagatavot arī nedaudz mefedrona un MDMA. 😏
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Nu tas, protams, ir subjektīvi, daži uzskata, ka racēmīna ķermeņa uzbudinājums ir eiforisks. Tiem, kam ir nosliece uz trauksmi, racemic papildu epinefrīns liek justies pārāk uzbudināti, lai justos komfortabli. Adderall ir aptuveni 75 % dekstro sāļu. Adderall sastāvā ir 4 sāļi, no kuriem 2 ir dekstro (25% x 2) un 2 racēmiskie (12,5% x 2), tātad 75%. Tomēr sāļi atšķiras pēc tā, cik daudz tajos ir faktiskā amfetamīna, salīdzinot ar neaktīvo sāli. Tas būtu liels pārkāpums, ja adderall sastāvs būtu jebkādā veidā orientēts uz konkrētu iedarbību. Tas ir dīvains sastāvs ir līdz šim 3. adderall versija. Tā formulējums tiek mainīts, lai iegūtu amerikāņu patentus. 25 % nav skaitlis, kas varētu rasties, pamatojoties uz testēšanu katram no 3 sāļiem, tas ir vienkārši ērti.

Es domāju, ka, ja kādu dienu kāds aizstātu jūsu adderall ar līdzvērtīgu metamfetamīna devu, jūs nemanītu, ka kaut kas nav kārtībā, izņemot to, ka ilgums ir atšķirīgs. Domāju, ka, smēķējot vai injicējot lielas neklīnisku zāļu devas, atšķirības būtu redzamākas. Bet es labprāt ņemšu vai nu savstarpēji mainīgi, un esmu devis to citiem, nesakot viņiem, kas kurš, un viņi nepamana. Lai padarītu adderall, jūs vienkārši izolētu dextro no dažiem freebase sāls pusi no atgūtā dextro viena sāls, pusi otra. Tas pats attiecas uz jūsu neskarto racēmisko, tad apvienojiet 4 sāļus vienādā masā. Atšķirīgie sāļi uzsūcas atšķirīgi, bet viss galu galā tik un tā beidzas ar freebāzi, tāpēc, ja jūs patiešām vēlaties izgatavot precīzu adderalu, jums vienkārši jāatrod faktiskais freebāzes daudzums katrā sālī, kas jums dos reālo D:L attiecību.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Tas ir paskaidrojoši un atbilst tam, ko es domāju, ka mēģināšu. Tas arī liek man saprast, ka es, iespējams, nesaņemšu to, ko vēlos. Es mēģināju gūt eiforiskāku pieredzi, kas tomēr pievērstos iemesliem, kāpēc es to lietoju. Bet, izlasot jūsu atbildi, man šķiet, ka es nesaņemtu šo triecienu, vai nu nepalielinot daudzumu, ko es lietoju iekšķīgi, vai arī to nesmēķējot. Jebkurā gadījumā šobrīd tas ir akadēmiski, jo es joprojām mēģinu iemācīties to pagatavot.
Vēlreiz paldies, novērtēju to.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kāda veca prostitūta Vindsorā, Kanādā, manam draugam stāstīja, ka savulaik tur dabūjis tīru spīduma pulveri, kuru iedzerot, uzreiz varēja gūt orgasmu. Man tas izklausās pēc bullshit, un viņš nekad neminēja, cik tieši veca viņa bija, lai back in the day varētu būt jebkurā laikā pirms 2000. gada.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Paldies par interesanto tēmu. Vai jūs varētu izdarīt secinājumus par ideālu racionālu mūsdienu dienu tendencēm??
 

Suriv01

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 9, 2023
Messages
23
Reaction score
71
Points
18
Deals
16
Vai kāds meklē 30mg Adderall B974 ?
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Pēc ātrlasīšanas nav tik grūti aizmigt.

Vai esat kādreiz mēģinājis gulēt, kad esat uzmundrinājis, piemēram, pāris stundas pēc 20 ml GBL lietošanas?
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Tad jums ir slikts ātrums, ja tas nav grūti 😆
 
Top