Question Kāpēc Vicodin šķiet tik neparasts?

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Es neesmu opioīdu eksperts, varbūt oksi ir vieglāk sintezējams; es tikai zinu, ka esmu šokēts, ka nevaru atrast nevienu ierakstu par to.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Mana pieredze liecina, ka cilvēki lielākoties vēlas lielos vārdus, piemēram, Oxy. Tagad tas ir grūti, jo ir jāuztraucas par fent
 

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Domāju, ka es nekad neesmu lietojis oxy, bet vicodīns, kad biju jaunāks, gandrīz darbojās kā ilgstošs kokaīns; bet es dabūju to adhd, tāpēc rezultāti var atšķirties.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
79
Reaction score
59
Points
18
Deals
14
Pats zīmola nosaukums vairs netiek ražots, bet, manuprāt, vairāk cilvēku zina šo terminu nekā dažus citus, piemēram, loraset vai loratab un Norco, kas arī vairs netiek ražoti ASV. Hidrokodons ir apmēram tas pats, un ir problēmas ar piegādi visu tiesvedību un opioīdu apkarošanas dēļ, tāpēc tagad tiek ražoti tikai ģenēriskie medikamenti, un liela daļa no tiem, visticamāk, netiek ražoti ASV. Oxy arī vienmēr ir bijis populārāks un ir bijis Nr. 1 prescibed sāpes med daudzus gadus ASV, līdz bs sākās ar krekinga, bet tas joprojām var būt? Un jā, tie ietekmē katru mazliet atšķirīgi. Ja vēlaties īstu oxy vai dros, tomēr jūs varat saņemt tos šeit.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Tas ir arī reģionāls. Tur, kur es uzaugu, visi hidrohlordi ir vicodans, bet tur, kur uzauga mana sieva, visi hidrohlordi ir Lortab. Es nekad nebiju dzirdējis par "lortab", līdz man bija gandrīz 30 gadi.
 

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Tas, ka vikodīns ir ārprātīgi reti sastopams, nav slikti; es gribu teikt, ka, ja šeit redzamais mollijs ir īsts, es esmu daudz vairāk sajūsmā par to.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Es jums apstiprināšu, ka gan Džesim Džeimsam, gan Thuggakingam ir legāla mollija.
QJdn6GpjDN

Ja jūs ritināsiet foruma sarakstu līdz ASV sadaļai, uzmetiet uz piespraustā amata, un es, visticamāk, varēšu jums dabūt bezmaksas paraugu, Heisenburgs izies no kabatas, lai jums dotu bezmaksas zāles. Tas ir fakts.
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Domājot par to, es arī esmu pazīstams tikai ar lortab. Domāju, ka pāris ārsti, no kuriem to saņēmu, teica "tas bija" vai "bija kā" vicodans. Tomēr uz pudeles nekad nebija rakstīts vicodan.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Divas zīmolu hidrokodona/paracetaminofēna tabletes. Tās ir vienas un tās pašas, un, manuprāt, ir arī pāris citu zīmolu nosaukumi( es to cauršāvu).
Vicodin, Norco, Lortab, Co-Gesic, Lorcet, Hycet, Anexsia, Maxidone, Stagesic un Vicodin HP.
 
Top