kāpēc manā dzīvesvietā ir tik daudz dekstromamfetamīna, nevis metamfetamīna? Kāds ir iemesls?

srsr22

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, puiši.
Es nezinu, kur es varētu to publicēt šajā forumā, bet man ir jautājums jums visiem!

Kāpēc manā dzīvesvietā ir tik daudz d-amfetamīna, nevis metamfetamīna? Vai tas ir tāpēc, ka to ir grūtāk izgatavot? Vai tas ir dārgāks par vienu trāpījumu, tāpēc d-amph ir labāka izvēle? Ja ķīmiķi zina, kā izgatavot d-amph, cik daudz grūtāk ir no tā pāriet uz metamfetamīnu?

Es domāju, ka tas varētu būt tāpēc, ka metamfetamīns ir kaitīgāks organismam, tas varētu būt viens no iemesliem. Bet metamfetamīns IMO iedarbojas smagāk. Es gribētu vairāk metamfetamīna šeit, bet diemžēl neredzu to apkārt.
Es dzīvoju ziemeļu Eiropā, un šeit šķiet, ka .... d-amfetamīns ir visapkārt un katrā stūrī... Bet nav metamfetamīna

stay safe ya all
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Tas ir tāpēc, ka p2np prekursoru ražošana un pārdošana joprojām ir legāla, bet metamfetamīna prekursori bija aizliegti un grūti iegūstami, izņemot p2np, no kura iegūst racēmisko metamfetamīnu, un metamfetamīna ražošana no tā maksā daudz vairāk pūļu un naudas.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Sveiki. ja jūsu valstī ir daudz d-amfetamīna, tad tas norāda, ka jūsu valstī ir daudz PPA (fenilpropanolamīna).
Tas tiek pārdots šķīdumos mājdzīvnieku veikalos suņiem. To ir viegli ekstrahēt, un no tā ir viegli iegūt amfetamīnu.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Vai jūs domājat, ka dažās valstīs tas ir pieejams bez veterinārārsta receptes?
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
labi tā, iespējams, nav laba ideja, bet tā tiek pārdota ar nosaukumu Propalin, Apvienotajā Karalistē vismaz jūs varat iegādāties tiešsaistē bez reāliem ierobežojumiem, ka es varu redzēt.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Ah, nevermind izrādās im fucking akls un tas prasa recepti.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Amfetamīna pārvēršana metamfetamīnā ir populāra diezgan vienkārša ķīmiska reakcija. Varētu būt pat izdevīga jums, ja esat
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Vai ir kāds pavediens, kā to izdarīt
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
@Hank Schrader, vai varat sniegt saiti uz labu pamācību par d-amfetamīnu no PPA ?
Ar sveicieniem
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
D tas nozīmē labāk nekā L
 
Top