2-fluoroamfetamina

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Niewielka w tym zasługa substancji o nazwie 2-fluoroamfetamina.
Ze swoim stymulującym działaniem w porównaniu do leków dostępnych na rynku, jest naprawdę skuteczna. Lipofilowość nie może ułatwić doustnego wywoływania roa.
Sposób, w jaki hamuje centralny układ nerwowy, jest szczególny na swój sposób i może być bardzo korzystny, nawet zastępując Adderall. Uważam, że ma podobne korzyści na tyle znaczące, aby nazwać go odpowiednikiem swojej kuzynki dekstroamfetaminy. pamiętając, że są one silnie strukturalnie powiązane między izomerem dekstro i atomem fluoru na tarczy benzenowej, zdecydowanie istnieje pewien chemiczny romans.

Zakładam, że tego rodzaju substancja rozkwitłaby w bardziej konserwatywnych grupach; ludzie szukający substancji, które pomagają ci się rozwijać w celach bardziej leczniczych, ale także znajdują przyjemność.

(Może dlatego, że przypuszcza się, że promuje uwalnianie dopaminy i noradrenaliny w mózgu).
Polecam każdemu, kto dopiero zaczyna przygodę z syntetykami, chemikaliami lub chemikaliami badawczymi, zacząć tutaj. 2-fa jest również bardzo potężna!

Oto pomocne linki, aby zobaczyć cechy fizyczne:
https://imgur.com/a/bd7LlJz
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
WUT?! Cóż, pozycja 2 jest meta, więc chodzi o nią samą, ale meta dyrektorzy są w większości dezaktywowani, więc tworzy to dziwny rodzaj samo-deprecjacji. 🤔
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Rozumiem dyrektora meta tak samo, jak rozumiem orto i para. Fluor na meta nie jest dokładnie zanieczyszczeniem?

Z mojego doświadczenia wynika, że ta "amortyzacja" niweluje go w sposób, który jest korzystny i różni się od innych amfetamin.

- spanie i budzenie się są wspaniałe
- i długotrwała kojąca stymulacja następnego dnia. Utrzymuje się.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Pozycja 2 jest zawsze orto, nie może być meta, ponieważ jest to zawsze pozycja 3 (orto, meta i para są 2, 3 i 4 w odniesieniu do innego podstawienia, które jest jedno (1)).
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Dziękuję za lekcje. Jeszcze lepiej rozumiem położenie obu substancji w pierścieniu benzenowym i rozumiem różnicę.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Jak to się ma do 4-fluoro? Pamiętam, że bardzo mi się podobał, kiedy próbowałem go około 15 lat temu, bardzo gładki i "czysty"
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Motywowanie innych do dokumentowania tego tematu sprawia mi satysfakcję.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Ja też. Tak się dzieje, gdy kochasz to, co robisz i podążasz za swoją pasją. Lubię być częścią anonimowych grup, które wpływają na ludzi, aby wznieśli się wyżej. Nauka chemii i technologii to sposób na przetrwanie i pójście naprzód.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Miałem problem z mózgiem.
A może to? Para czy meta? J/k, poznaj Marę R. Peta, jest tu nowa
LvCOmUEVjQ
 
Top