2-fenyloetyloamina z efedryny

skygus

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 22, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam. Mam w ręku garść efedryny. Zacząłem uczyć się o syntezie metamfetaminy według jednego przewodnika. Zasadniczo przewodnik mówi, że pierwszym krokiem jest przekształcenie efedryny w 2-fenyloetyloaminę, ale nie widzę nic takiego na forum.
Czy mój punkt wyjścia jest błędny?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
NIE RÓB TEGO. To krok w złym kierunku. 2-fenyloetyloaminę można kupić w GNC lub innym sklepie ze zdrową żywnością na kilogramy. Co to za papier, o którym mówisz? Nie ma lepszego materiału wyjściowego niż efedryna (może pseudoefedryna), ponieważ jest już chiralna i jest prawidłowym enancjomerem. Nie ma nic dodatkowego i niczego jej nie brakuje
 

gustaf

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Czy ktoś może podzielić się filmem lub poradnikiem na temat efedryny? Widzę kilka filmów z innymi prekursorami, ale nie z efedryną.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
To są te same reakcje. Niektóre z nich. Jest jeden film, który wyraźnie mówi, że efedryna to kwas jodowodorowy (jod) i fosfor, ale Leukart, brzoza i Al/HG (amalgamat aluminium-rtęć). Wszystkie działają na efedrynę. Powinna też istnieć ścieżka z metyloaminą i katalizatorem. Również inne
 
Top