Efekty 5f-adb, czas trwania i wycofanie?

DrugCentral

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Witam wszystkich,

Planuję zakup 100g 5F-ADB. Mam duże doświadczenie z MDMB-4en-PINACA i większością syntetycznych kannabinoidów JWH. Dla tych, którzy próbowali już 5F-ADB, jak jego efekty wypadają w porównaniu do zwykłego THC? Jak długo utrzymują się efekty?

Wreszcie, chciałbym wiedzieć, ile trzeba go użyć, aby się uzależnić i jakie są objawy głodu.

Dziękuję wszystkim za spostrzeżenia!
 

SoBlack

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 23, 2024
Messages
1
Reaction score
4
Points
3
Hej hej

Używam obu z nich od lat
Moim ulubionym jest 5cl, ale jest to nawet kwestia jakości partii w tym czasie, która większość partii pochodzi od prekursorów, powiedziałbym, że są bardzo silimar w ogóle.
Jeśli zauważyłeś, że w ostatnim czasie zielona, czerwona i biała partia 5f adb idzie na całym świecie w tym czasie 😂

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, proszę o pm
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
5F-ADB jest znacznie silniejszy niż THC. Użytkownicy często zgłaszają niezwykle intensywne i przytłaczające efekty, w tym silne uczucie euforii, zmienione postrzeganie, a w niektórych przypadkach halucynacje.

Skutki uboczne mogą być poważne i obejmować skrajny niepokój, paranoję, dezorientację, pobudzenie, szybkie tętno, wysokie ciśnienie krwi, nudności, wymioty, a w niektórych przypadkach drgawki lub utratę przytomności. Istnieją również doniesienia o długoterminowych skutkach psychologicznych, takich jak utrzymujący się lęk lub objawy depresyjne po użyciu.

Ryzyko przedawkowania jest znacznie wyższe w przypadku 5F-ADB. Przedawkowanie może prowadzić do poważnych objawów, takich jak drgawki, zawał serca, a nawet śmierć. Wąskie okno terapeutyczne (zakres dawek, które wywołują pożądany efekt bez powodowania toksyczności) sprawia, że jest to niebezpieczne.

Początek działania jest zwykle szybki i występuje w ciągu kilku minut po paleniu lub wapowaniu. Czas trwania efektów może się różnić, ale zwykle trwa 1-2 godziny w przypadku szczytowego doświadczenia, po którym następuje długotrwały zjazd, który może trwać kilka godzin. Całkowity czas trwania może wynosić około 4-6 godzin, ale efekty resztkowe, takie jak niepokój lub dyskomfort, mogą utrzymywać się znacznie dłużej.

5F-ADB jest znacznie silniejszy i wiąże się z wyższym ryzykiem poważnych skutków ubocznych i przedawkowania w porównaniu do THC. Jego efekty są bardziej intensywne i mniej przewidywalne, co czyni go znacznie bardziej niebezpiecznym.
 

Artan

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dałem to dwóm osobom z. Noooo tolarence, a objawy są bardzo przerażające ... a mieszanka to 40 gramów na 60 g zioła !!! bardzo silna, przy okazji, jeśli ktoś ma teraz rację, jaki jest procent tej mieszanki, powiedz mi, żebym był lepszy w mojej wiedzy!!!! Dzięki
 
Top