Question Kwestia zrównoważonego rozwoju

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Witajcie przyjaciele,

Od ponad dekady jestem (pod innym pseudonimem) częścią szarej strefy/resarch chemical/ and clearnet legal drugs culture. Byłem moderatorem na wielu nieistniejących już forach sprzedawców. Widziałem, jak przychodzą i odchodzą.

Moje pytanie brzmi: jak BB spodziewa się, że jego domena nie zostanie przejęta? Szanuję profesjonalne, zorientowane na redukcję szkód i chemię podejście do BB, jednak widziałem, jak podobne wysiłki ulegały erozji i zniszczeniu.

Kolejne pytanie, po co próbować stworzyć stronę clearnet?

Dzięki
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Absolutnie podziwiam wizję stojącą za tym projektem i odważny zespół, który za nim stoi.
Biorąc to pod uwagę, twoje obawy są słuszne i też się nad tym zastanawiałem, ponieważ fora takie jak to są tym, czego potrzebuje społeczność, a długowieczność takich projektów może pozytywnie wpłynąć na wiele osób.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,725
Points
113
Deals
666
Nawet jeśli domena clearnet jest niedostępna, mamy domenę onion, która zawsze będzie działać. Tworzone przez nas treści bardzo szybko rozprzestrzeniają się w sieci, nasze wysiłki pozostaną w internecie na zawsze.
Mamy wielkie plany, stworzymy nowe standardy dla forów shadow i podniesiemy minimalną poprzeczkę jakości dla wszystkich tego typu projektów.
 

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Tak, filmy z syntezatorami już eksplodowały. Są tak dobrze zrobione. Wiedziałem, że za takimi wysiłkami muszą stać poważni i oddani ludzie.

Doceniam waszą pracę. Uznałem, że warto o to zapytać. To jedna z najbardziej profesjonalnych stron, jakie widziałem. Z pewnością wiedza chemiczna przewyższa to, co widziałem.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Naprawdę doceniam ciężką i profesjonalną pracę, jaką wykonujecie tutaj dla społeczności clandistine i jestem dumny, że jestem jej częścią od pierwszych dni :) Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, dokąd to pójdzie w następnych latach!
 
Top