O sposobie syntezy metylofenidatu

untryrgos

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 19, 2024
Messages
17
Reaction score
11
Points
3
Cześć chłopaki, chcę podzielić się pewnym doświadczeniem na temat Ritalin.I przepraszam za mój słaby angielski i mniej doświadczenia.Ostatnio udało mi się zsyntetyzować metylofenidat z kwasu Ritalin.It jest łatwy sposób.
Najpierw przywiozłem 75 gramów kwasu Ritalin z Chin, ponieważ jest to legalna substancja i nikt tego nie zauważy.
Następnie przygotowałem 500 ml roztworu metanolu-hcl za pomocą prostego sposobu, po prostu przepuściłem chlorek wodoru do metanolu, aż do nasycenia. nie używaj roztworu wodnego, ponieważ zmniejszy to wydajność lub reakcja nie nastąpi Ważne jest, aby środowisko było suche. możesz użyć sita molekularnego, aby je wysuszyć.
Wymieszaj je razem w butelce z chłodnicą zwrotną z silnym mieszaniem. Ogrzewanie rm 40-45 stopni Celsjusza, ponieważ wyższa temperatura pozwoli metanolowi i hcl reagować i zwiększać ilość wody. kwas Ritalin rozpuszcza się tylko częściowo, ale nie martw się tym. Reakcja zajdzie i rozpuści cały kwas.
Po dwóch dniach reakcji pojawi się sól, umieść rm i sól w ciepłym miejscu, aby odparować cały rozpuszczalnik, wysusz rm i rekrystalizuj wodę. Nie podgrzewaj metylofenidatu, aby go wysuszyć.
Przy odpowiedniej dawce efekt jest łagodny i spokojny, może dlatego, że mam ADHD.
 

Attachments

  • isuwpJ9vVf.jpg
    isuwpJ9vVf.jpg
    5.3 MB · Views: 200

HewHiSt

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 19, 2024
Messages
46
Reaction score
28
Points
18
Hej, jak mogę znaleźć dostawcę kwasu ritalinowego w Chinach?
 

untryrgos

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 19, 2024
Messages
17
Reaction score
11
Points
3
Znalazłem firmę Wuhan, kilka firm może ją wyprodukować, można je znaleźć na stronie o nazwie chemical book, znalazłem też, że sprzedają ją na Alibaba, wystarczy wyszukać cas19395-41-6 (kwas α-fenylopiperydyno-2-octowy).
 
Top