amfetamina nie działa, czy mogę ponownie zakwasić?

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Cześć, w mojej syntezie zrobiłem mniej zakwaszenia (produkt jest lekko żółtawy)
Czy mogę rozpuścić moje sole z powrotem w rozpuszczalnikach i ponownie zakwasić, aby osiągnąć lepsze ph (1/5 roztwór kwasu siarkowego IPA)?
Co może również powodować brak mocy (jeśli w oleju nie ma h20, a wszystkie moje rozpuszczalniki są suche)?
dzięki
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Tak, możesz przekształcić produkt solny z powrotem w freebase. Jeśli przejdziesz do przypiętych wątków w tej sekcji, znajdziesz jeden zatytułowany "Krystalizacja metamfetaminy i produkcja lodu", który szczegółowo opisuje, jak można to osiągnąć.

Problemy z mocą mogą być spowodowane zanieczyszczeniami, które można naprawić poprzez rekrystalizację.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Sole aminowe są uwalniane przez dodanie silnej zasady.
Synteza NaBH4? Byłoby pomocne, gdybyś mógł podać więcej szczegółów, obecnie bardzo trudno jest komukolwiek powiedzieć coś przydatnego
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
redukcja przez amalgamację.
Ale ph było wadliwe, ponieważ zakwaszałem go, aż roztwór stał się tak gęsty.
Kiedy zmierzyłem ph paskiem, na pasku był już naprawdę gruby siarczan AMF, więc nie mogłem go odczytać.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Idealnie byłoby, gdyby sole były zawieszone w rozpuszczalniku, tak aby jak najmniej siarczanu wchodziło w kontakt z kwasem, potencjalnie go niszcząc lub zmieniając.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
ale zrobiłem roztwór po alki 1/1 w rozpuszczalniku. i kwas 1/5 w rozpuszczalniku do kapania do tworzenia soli.
ale nadal było za gęste
 
Top