Czy ktoś jest zainteresowany wspólnym zakupem azotanu rtęci? (Tylko Europa)

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Przede wszystkim. Przepraszam administratorów, jeśli to nie jest właściwa sekcja.


Myślę, że jestem w takiej samej sytuacji jak wielu z Was i jestem chemikiem przyuczającym się do syntezy własnych leków. Jednym z niezbędnych materiałów do Speed jest azotan rtęci, który jest nieco trudny do zdobycia (chociaż zawsze można kupić kilka termometrów, aby spróbować wykonać amalgram)


Znalazłem kilku całkiem wiarygodnych dostawców w Indiach z bardzo renomowanymi firmami. Problem w tym, że przesyłki stamtąd są dość drogie. Udało mi się znaleźć azotan rtęci (II) za 700$ za 500g butelkę. Co jest dla mnie bardzo dużo (tylko 0.1 jest używane do zrobienia tutoriala na tym forum)

Mój pomysł polega na tym, że możemy zorganizować zamówienie między może 3 osobami i że dostaniemy coś tańszego. Powiedziano mi, że wysyłka jest dość szybka i otrzymałbym ją w ciągu 1 tygodnia. A potem mógłbym wysłać go do ciebie kopertą (tylko Europa)

Jeśli jesteś zainteresowany, możemy skontaktować się przez Mp.
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jeśli znajdzie się co najmniej kilka osób chętnych do zainwestowania w to, zapłacimy za całość. W ten sposób sprawdzimy dostawcę, a następnie dodamy go tutaj do listy. A użytkownicy mogą nam zwrócić pieniądze, gdy je otrzymają.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Czekaj, czy ktoś może spojrzeć na to https://warchem.pl/pl/p/AZOTAN-RTECI-II-1hydrat-czysty-5g/2170
Myślałem, że to znalazłem, ale kiedy słyszę o kupowaniu tego od dostawcy z Indii, przestaję być pewien. To polska strona, na której zamierzam kupić większość odczynników do syntezy mefedronu, ale szukałem też odczynników do speeda w cenie 57 zł za 5g, czyli coś koło 12$.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Wygląda to bardzo dobrze i przede wszystkim w Europie! Może to być lepsza opcja niż próba importu z Indii. Dziękuję.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Rozmawiałem z nimi i mówią, że nie wysyłają poza Polskę. szkoda


Znacie więcej stron tego typu?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Tak, widziałem też ten z pol-aura. Wysłałem im maila, ale wciąż nie odpowiedzieli.

W każdym razie myślę, że znalazłem kontakt w Polsce, który może je kupić i wysłać do Hiszpanii.

150 euro może być trochę drogie za 100 g, ale wydajność azotanu rtęci według amalgramu na filmie tutaj wynosi 0,1 * 7 g amfetaminy. To około 70 g amfetaminy na każdy gram azotanu rtęci. Myślę, że to więcej niż akceptowalna wydajność.
 

megaduck123

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 8, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Czy mógłbyś podzielić się swoim indyjskim źródłem? Chciałbym ich zapytać, czy są gotowi wysłać do Ameryki Północnej, dzięki.
 

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Jeśli jesteś z Hiszpanii... dlaczego nie kupujesz rtęci HCL? Istnieje wiele stron internetowych sprzedających... creeme....
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Hej, jestem zainteresowany. Daj mi znać w PM, jeśli jesteś na wspólny zakup
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Prosimy, nie zwracaj się do żadnej z większych firm chemicznych z własnym adresem e-mail lub w jakikolwiek sposób, który może być przypisany do Ciebie osobiście. Często mają one obowiązek zgłaszania wszelkich podejrzanych próśb na policję. I tak żadna z nich nie będzie sprzedawać osobom prywatnym.
 
Top