Czy rośliny efedryny są skutecznym sposobem na uzyskanie efedryny?

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Jak wielu z was wie, metoda P2NP jest bardzo trudna dla wielu osób, ponieważ wiąże się z materiałami takimi jak nitroetan, którego sprzedaż podlega kontroli i nie ma alternatyw.

Gatunki rośliny efedryny (Ephedra Campylopoda, Ephedra Major) zwykle rosną w dużych ilościach w krajach graniczących z Morzem Śródziemnym. Jestem bardzo ciekawy, czy przetwarzanie tych roślin, a tym samym uzyskiwanie efedryny, może być skuteczne w perspektywie krótko- i długoterminowej.

Każda pomoc od osób, które mają wiedzę na ten temat, byłaby naprawdę pomocna.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Jeśli masz dobre i duże źródło efedryny - to świetnie.
Ale jeśli twój klimat nie jest w stanie wyprodukować tej rośliny - użyj pseudo lub norefedryny
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Czy wiesz, ile efedryny potrzeba do wyprodukowania około 1 kg efedryny? Abyś mógł mi pomóc w przeanalizowaniu moich możliwości i zrozumieniu, którą drogę powinienem obrać.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Myślę, że powinieneś spróbować znaleźć dostawców efedryny na pseudo lub farmaceutyki zawierające pseudo.
Możesz również spróbować norefidryny. Można ją znaleźć w niektórych aptekach weterynaryjnych.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
@hermano Jeśli dobrze obliczyłem, potrzebujesz około 50 kg rośliny z dobrym naturalnym procentem aktywnego Substanzen, aby uzyskać 1 kg mieszanki wszystkich alkaloidów. Nie jestem chemikiem, tylko maniakiem matematyki i fizyki. Ponadto potrzebna jest odpowiednia rasa efedryny, ponieważ procent. Potrzebujesz również 100% wydajności
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Uzyskanie jakiejkolwiek wartościowej kwoty będzie z pewnością bardzo trudne. Jeśli chcesz to zrobić w skali "hobbystycznej", to możesz spróbować powielić jeden z licznych artykułów opisujących tę ekstrakcję, ale skala kilogramowa jest prawdopodobnie bardzo żmudna
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Efedrynę można wytworzyć w domu przy użyciu benzaldehydu, drożdży i cukru.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Napisałem post wyjaśniający ten proces. Nie jest to wcale takie proste
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
L-PAC w domu jest niestety niewykonalny, był omawiany przez wiele lat i ostatecznie nic z tego nie wyszło. Same spekulacje.

Ekstrakcja alkaloidów ogólnie wymaga wielu kilogramów materiału roślinnego, takiego jak kokaina, 1 kg wymaga średnio 250 kg liści, aby dać ci wyobrażenie.

W domu na małą skalę, jeśli naprawdę chcesz to zrobić, jest to możliwe. Z 2 kg Ma Huang można wyekstrahować około 10-15 g efedryny do użycia w niewielkiej ilości.

Można go znaleźć w sprzedaży online, jeśli wyszuka się "Mo Huang". Poszukiwany gatunek to Ephedra Sinica stapf. Nie używaj herbaty Mormon, ponieważ zawiera ona bardzo mało alkaloidów.


Najlepszym rozwiązaniem jest ekstrakcja metodą Soxhleta.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Jeśli jesteś Chińczykiem, jest to bezpieczne i łatwe do uzyskania. Efedra jest podobna do innych roślin. Niektórzy ludzie w Chinach uważają chwasty za efedrę. Poza tym, tylko jeden rodzaj efedryny w Chinach jest wartościowy do sadzenia. Inne odmiany mają niski poziom lub są chronione.
 
Top